• Kategorie
  • 8504 SPODNIE Z OCHRONĄ 5W1 SPODNIE ROBOCZE ODBLASKOWE Z PASAMI PROJOB

Symbol: 648504
Kolor YELLOW/NAVY - 10
Rozmiar
Kategoria produktu Odzież robocza, Spodnie robocze
1048.50
1048.50
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w dniach roboczych
- towar pod zamówienie
1-14
Cena przesyłki 19.99
Kurier POLSKA 19.99
Kurier pobranie 25.99
Dostępność Przedsprzedaż
Waga 0.75 kg

SPODNIE ROBOCZE OSTRZEGAWCZE Z PASAMI ODBLASKOWYMI PROJOB MODEL 8504. SPODNIE WYSOKIEJ JAKOŚCI WYKONANE ZOSTAŁY Z  MODAKRYLU, PROTEX I BAWEŁNY, SZWY WYKONANE NICIĄ ANTYSTATYCZNĄ. DODATKOWYM ATUTEM SPODNI SA LICZNE KIESZENIE W TYM KIESZENIE BOCZNE ORAZ REGULOWANE UCHWYTY NA MŁOTEK I DWA UCHWYTY D-RING. PONADTO SPODNIE POSIADAJĄ PROFILOWANE SPODNIE Z KIESZENIĄ NA WKŁĄDKI KOLANOWE, KTÓRYCH WYSOKOŚĆ MOŻNA REGULOWAĆ. SPODNIE SPEŁNIAJĄ WYSOKI STOPIEŃ OCHRONY I WPŁYWAJĄ NA DOBRĄ WIDOCZNOŚĆ UZYTKOWNIKA. POLECAMY W NASZYM SKLEPIE BHP.

8504 SPODNIE Z OCHRONĄ 5W1

Wysokiej jakości spodnie robocze to model dla wymagającego klienta. Spodnie wykonano z solidnej jakości materiałów: modakryl, Protex®, bawełna, użyto nici antystatycznej. Spodnie posiadają wygodne kieszenie boczne, maja także miejsce na miarkę i nóż, w modelu tym znajdują się przydatne, regulowane uchwyty na młotek i dwa uchwyty D-ring. Spodnie robocze mają profilowane kolana z miejscem na przydatne wkładki kolanowe które można otwierać z boku, wysokość wkładek można dopasować. Zaletą tych wytrzymałych spodni są kieszenie na nogawkach i z tyłu posiadające porządne zaczepy do systemu Inbag. Model marki Projob posiada stopień ochrony  EN ISO 11612 Class A1, B1, C1, EN 1149-5, EN 13034 type. 

Spodnie z bocznymi kieszeniami. Kieszenie na nogawkach z miejscem na telefon i długopisy. Dwa uchwyty na młotek (regulowane). Dwa uchwyty typu D-ring. Kieszeń na miarę i nóż. Profilowane kolana. Miejsce na wkładki kolanowe, otwierane z boku. Wysokość wkładek może być regulowana. Kieszenie na nogawkach i tylnie z zaczepami do systemu Inbag. Tylnie kieszenie z klapkami.<