• Kategorie
  • Parametry
  • Rękawice robocze REIS wszystkie

Rękawice robocze Reis – rękawice ochronne do pracy dla każdego

Rękawice firmy Reis są dedykowane do pracy w różnych środowiskach ze względu na szeroki asortyment i funkcjonalność. Wszystkie możliwe rękawice dostępne są w naszymsklepie BHP. Oferta jest bardzo szeroka i dostosowana do potrzeb różnych klientów. Oferowane w naszym sklepie internetowym rękawice robocze Reis polecamy do firm budowlanych, transportowych, produkcyjnych, dla monterów, do prac spawalniczych, do przemysłu spożywczego czy medycznego, dla kierowców i innych zawodów pokrewnych. W tej kategorii znajdą państwo wiele rodzajów i modeli, które cechują się trwałością, elastycznością czy funkcjonalnością. Producent Reis skupił się aby zadowolić klientów z wszystkich dziedzin społecznych, dlatego klienci niezmiennie wracają po produkty tej marki. Cena jest bardzo atrakcyjna, przez co użytkownicy są zadowoleni i często wybierają rękawice Reis, jak i inne produkty tego cenionego producenta. Nasza hurtownia BHP posiada rękawice powlekane, jednorazowe, ocieplane, skórzane i wzmacniane skórą, czy dzianinowe i tekstylne.

 

Rękawice robocze skórzane REIS

Rękawice skórzane Reis są wykonane w całości ze skóry. Dzielimy je na rękawice skórzane z dwoinyrękawice ze skóry licowej. Ten rodzaj rękawic roboczych dedykowany jest do budownictwa, do prac remontowych, prac magazynowych, transportowych czy dla operatorów oraz w branży spawalniczej. Rękawice robocze skórzane dzielimy również na długie i krótkie, które kończą się w okolicy nadgarstka oraz rękawice skórzane długie spawalnicze lub typu spawalniczego, oraz długie rękawice skórzane, które nie nadają się do prac spawalniczych i stosowane są na przykład w budownictwie lub remontach. W naszym sklepie BHP oferujemy również rękawice robocze skórzane ocieplane, które zapewnią optymalne ciepło podczas mroźnych dni. Rękawice skórzane Reis w zależności od modelu są w bardzo korzystnej cenie, jak i również wykonane z najlepszych jakościowo materiałów. Nasz sklep on-line proponuje rękawice ochronne bardzo wytrzymałe, solidnie wykonane oraz wygodne, bardzo chwalone przez naszych stałych jak i nowych klientów.

 

Rękawice robocze wzmacniane skórą REIS

Wykonane najczęściej ze skóry licowej, lub skóry dwoinowej, jedna jest miększa, druga twardsza, więc zależnie od wykonywanej pracy, można dobrać odpowiedni rodzaj rękawicy.  Rękawice wzmacniane Reis są dedykowane dla większości branż, sprawdzą się m.in. w budownictwie, na produkcji oraz w warsztatach. Zdecydowanie to bardzo funkcjonalne rękawice budowlane. W naszej hurtowni BHP można znaleźć tańsze i droższe modele rękawic wzmacnianych skórą. Polecamy rękawice wzmacniane dwoiną albo bardzo miękkie i wygodne rękawice wzmacniane skórą licową. Dostępne są również rękawice wzmacniane ocieplane, które idealnie sprawdzą się w czasie zimy i mroźnych temperatur.

 

Rękawice robocze powlekane REIS

Najczęściej wykonane są z poliestru, nylonu, mieszanki materiałów, czy tkaniny antyprzecięciowej, która jest powleczona mocnym tworzywem. Marka Reis oferuje rękawice powlekane poliuretanem, PCV,  rękawice powlekane nitrylem czy lateksem. Najczęściej używane są w zakładach produkcyjnych, na budowach, w przemyśle motoryzacyjnym i innych branżach gdzie wymagana jest ochrona dłoni. Rękawice powlekane REIS dobrze dopasowują się do dłoni oraz zapewniają dobrą manualność. Jednym z bardziej popularnych rodzajów rękawic bhp są rękawice powlekane poliuretanem w kolorze białym, czarnym lub szarym. W naszej ofercie sklepu BHP rękawice powlekane występują również w wersji antyprzecięciowej oraz  rękawice powlekane ocieplane, aby zapewnić wysoki komfort nawet podczas minusowych temperatur. Rękawice robocze Reis dostępne są w różnej cenie, która wynika z rodzaju powleczenia i jego grubości oraz użytego podstawowego materiału.

 

Rękawice robocze dziane REIS

Rękawice robocze w tej kategorii wykonane są z materiału, m.in. z bawełny, nylonu, poliestru, czy poliamidu. Są również wykonane z mieszanki tkanin , polecamy np rękawice bawełniane REIS, które są najbardziej i najczęściej wybierane w naszym sklepie BHP. W ofercie tej kategorii znajdziemy rękawice bawełniane, bezpyłowe, oraz grube dziane.Rękawice robocze często wybierane są jako wkłady do innych rękawic roboczych, np. gumowych czy lateksowych. Są również używane jako rękawice samodzielnie, które chronią przed zabrudzeniem oraz lekkimi otarciami. W naszej hurtowni bhp cena jest najbardziej korzystna w porównaniu z innymi sklepami w okolicy. W dobrej cenie posiadamy nie tylko wkłady bawełniane  ale rękawice trykotowe typu frak i wiele innych modeli.

 

 

Rękawice robocze z tworzywa oraz rękawice robocze jednorazowe REIS

W tej kategorii znajdą Państwo rękawice jednorazowe i rękawice gumowe, które często używane są w branży spożywczej, medycznej czy kosmetycznej. Dostępne są w wielu kolorach oraz rozmiarach. Ten rodzaj rękawic roboczych Reis jest elastyczny, dobrze dopasowuje się do dłoni, co poprawia manualność oraz komfort pracy. Rękawice występują również w wersji pudrowej co ułatwia wkładanie. Rękawice gumowe poprawiają chwytność nawet mokrych przedmiotów. W zależności od wybranego modelu, mogą być certyfikowane jako medyczne lub przemysłowe. Często stosowane również w gospodarstwie domowym. Atrakcyjna cena oraz trwałość powoduje, że klienci często wybierają dostępne w naszymsklepie BHP rękawice robocze znanego i stawiają na markę Reis.

 

 

Rękawice robocze ocieplane reis

 

Rękawice robocze ocieplane Reis to oferta skierowana do różnych branż zawodowych, gdzie potrzeba jest ochrona przed uszkodzeniami jak i również podczas niesprzyjających warunków pogodowych. W tej kategorii dostępne są rękawice ocieplane powlekane które są powlekane lateksem czy nitrylem, rękawice ocieplane skórzane i wzmacniane skórą, oraz rękawice ocieplane tekstylne, dzianinowe z ociepleniem. W tym dziale znajdziemy również rękawice narciarskie, które przydadzą się podczas czasu wolnego. Rękawice ocieplane  REIS to bardzo szeroka oferta modeli, która dostępna jest w naszej hurtowni bhp, jak i również w sklepie internetowym Optimum BHP. Poprzez szeroki asortyment, każdy klient dobierze odpowiedni model, według swojego zapotrzebowania zawodowego oraz w swoich możliwościach finansowych. Cena i jakość jest bardzo atrakcyjna, dlatego wiele użytkowników poleca wybrane produkty w naszym sklepie BHP gdzie wybórrękawic roboczych ocieplanych na zimę jest bardzo szeroki.


Rękawice robocze Gdynia, rękawice robocze Wrocław, rękawice robocze Białystok, rękawice robocze Katowice, rękawice robocze Bydgoszcz, rękawice robocze Kielce, rękawice robocze Bytom, rękawice robocze Poznań, rękawice robocze Gdańsk, rękawice robocze Warszawa