• Kategorie
  • Szukaj

Okulary ochronne - popularne środki ochrony wzroku w naszym sklepie bhp

Do ważnych środków ochrony indywidualnej z całą pewnością należy zaliczyć okulary ochronne. Mają one za zadanie chronić nasz wzrok przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych ale również przed rozpryskami, cieczami czy innymi możliwymi urazami mechanicznymi. Hurtownia i sklep Optimum bhp w swojej ofercie posiada szeroki wybór okularów ochronnych do których możemy zaliczyć okulary przyciemniane przeciwsłoneczne, okulary ochronne przezroczyste, spawalnicze lub okulary ochronne z żółtymi szybkami i bardzo popularne okulary przeciwodpryskowe. Szeroki przedział cenowy oraz różnego rodzaju udogodnienia sprawią, że każdy zainteresowany znajdzie u nas coś dla siebie. Posiadamy okulary robocze od znanych i cenionych na rynku bhp producentów, które zapewniają najwyższy poziom ochrony.

Okulary ochronne przezroczyste przeciwodpryskowe - wybierz dobrej jakości okulary ochronne w sklepie bhp

Okulary przeciwodpryskowe przezroczyste to jeden z podstawowych modeli okularów ochronnych dostępnych w naszym sklepie bhp. Mogą one posiada kolorowe lub przezroczyste oprawki. Różnorodność kształtów pozwoli na idealne dopasowanie okularów bhp do własnych potrzeb. Tego typu okulary robocze dodatkowo mogą posiadać niezaparowującą powłokę anti-fog, ochronę przed promieniowaniem UV, dodatkowy sznurek z możliwością regulacji oraz wiele innych ciekawych udogodnień. Marka Portwest w swojej ofercie posiada przezroczyste okulary ochronne przeciwodpryskowe w atrakcyjnych cenach. Dostępne są w wersji bez ramki lub z, dostępne w kilku modnych kształtach. Niektóre modele dodatkowo posiadają wygodny nosek oraz są przystosowane do użycia z hełmem budowlanym lub nausznikami. Wszystkie okulary ochronne Portwest posiadają ochronę przed zarysowaniem. W ofercie marki Reis dostępne są bezbarwne okulary ochronne przeciwodpryskowe, które świetnie sprawdzą się podczas prac budowlano-remontowych. Duży wybór okularów ochronnych przezroczystych posiada producent Delta Plus. Głównie są to okulary przeciwodpryskowe w szerokim przedziale cenowym. Okulary bhp z szybkami wykonanymi z poliwęglanu dostępne są w wersji klasycznej oraz z gumowym paskiem dookoła głowy z możliwością regulacji. W ofercie marki Cerva znajdziemy przezroczyste okulary ochronne nieparujące z różnokolorowymi oprawkami oraz w ciekawych kształtach. Soczewki wybranych modeli chronią przed zaparowaniem i zarysowaniem oraz przed działaniem promieni UV. Ciekawe modele okularów przezroczystych posiada również Ardon. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się okulary robocze z regulowanym paskiem gumowym oraz soczewkami odpornymi na lekkie uderzenia. Wysokiej jakości przezroczyste okulary ochronne przeciwodpryskowe dostępne są w ofercie marki Uvex. Popularny jest model z gumką w obwodzie głowy oraz uszczelką ochronną, które zapewniają najwyższy poziom ochrony. Nie możemy również zapomnieć o okularach przezroczystych 3M, które zapewniają nam maksymalne bezpieczeństwo ze względu na użycie najwyższej jakości materiałów. W ofercie producenta znajdziemy okulary, które świetnie nadają się do używania razem z okularami korekcyjnymi. W naszym sklepie bhp znajdą Państwo również okulary ochronne przeciwodpryskowe przezroczyste takich marek jak MSA, IMPORT, MCR.

Okulary ochronne przyciemniane przeciwsłoneczne - zadbaj o wzrok latem z okularami roboczymi bhp

Okulary ochronne przeciwsłoneczne i przyciemniane wykorzystywane mogą być zarówno do pracy jak również do użytku codziennego. Ich głównym celem jest ochrona wzroku użytkownika przed szkodliwym działaniem promieni UV. Dostępne są zarówno modne i sportowe fasony jak i klasyczne okulary ochronne przeciwodpryskowe z dodatkowym sznurkiem. W ofercie sklepu Optimum BHP znajdziemy okulary przeciwsłoneczne Portwest w szerokim przedziale cenowym. Niektóre modele posiadają antypoślizgowe zauszniki lub antyodpryskową powłokę niezaparowującą. Marka Reis w swojej ofercie posiada okulary ochronne typu gogle wykonane z siatki, które chronią przed małymi odpryskami oraz okulary ochronne z przyciemnianymi szybkami z poliwęglanu. Delta Plus oferuje stosunkowo tanie okulary przyciemniane w wersji antyelektrostatycznej lub przeciwodpryskowej, również z kolorowymi wstawkami na zusznikach. Wysokiej jakości okulary przeciwodpryskowe przyciemniane tego typu dostępne są w ofercie marki Cerva. Ciekawe modele, wersja z oprawkami lub bez, komfortowe noski oraz najwyższy poziom ochrony okularów ochronnych przyciemnianych Cerva przyciągają uwagę wielu klientów. Marka 3M posiada okulary przeciwsłoneczne z soczewkami z poliwęglanu, które dodatkowo mogą być odporne na uderzenia lub z powłoką chroniącą przed zaparowaniem czy zarysowaniem. Okulary ochronne przyciemniane marki Ardon są chętnie kupowane w naszym sklepie internetowym do użytku na co dzień, ze względu komfort użytkowania oraz wysoki poziom ochrony. W ofercie marki Uvex znajdziemy okulary ochronne z poliwęglanową soczewką, zapewniające szerokie pole widzenia oraz wysoki poziom ochrony przed promieniowaniem UV. Modne i stykowe okulary przeciwsłoneczne znajdziemy również w ofercie marki Import i MCR.

Okulary ochronne z żółtymi szybkami  - polecane okulary robocze przeciwodpryskowe z ochroną UV

W ofercie naszego sklepu bhp dostępne są również okulary ochronne z żółtymi szybkami, które prócz ochrony przed szkodliwym działaniem promieni UV w znaczny sposób poprawiają również kontrast widzenia. Tego typu okulary ochronne przeciwodpryskowe dostępne są w ofercie marki Portwest, które posiadają niezarysowującą się powłokę soczewek. Tanie okulary robocze do pracy i na co dzień. Marka Delta Plus oferuje żółte okulary ochronne przeciwodpryskowe wykonane są z poliwęglanu. Szeroki wybór okularów ochronnych z żółtymi szybkami znajdziemy u producenta Cerva. Dostępne są w szerokim przedziale cenowym, z oprawkami w różnych kolorach. Ardon oferuje tanie okulary z żółtymi szybkami, które są odporne na zaparowanie i zarysowanie oraz posiadają filtr UV. Lekkie i wygodne okulary bhp z wygodnymi zausznikami oraz noskami zapewniają wysoki komfort użytkowania raz odpowiedni poziom ochrony.

Wybierz odpowiednie okulary ochronne w naszym sklepie bhp  

Jak widać istnieje wiele ciekawych modeli okularów ochronnych, które świetnie sprawdzą się podczas wykonywania różnego rodzaju prac lub do użytku codziennego. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą okularów ochronnych przeciwodpryskowych  dostępną w naszym sklepie i hurtowni Optimum bhp. Gwarantujemy, że każdy znajdzie u nas model okularów roboczych bhp odpowiedni do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. 

Okulary ochronne, gogle ochronne i osłony twarzy w naszym sklepie bhp

W naszej ofercie sklepu internetowego z artykułami BHP znajdą Państwo szeroki wybór okularów ochronnych, gogli oraz osłon twarzy. Naszym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa Państwu i Państwa pracownikom. Dokładamy wszelkich starań aby asortyment w naszym sklepie BHP był jak najwyższej jakości i gwarantował bezpieczeństwo.

Oferujemy Państwu kompleksowe zaopatrzenie w środki ochrony wzroku:

Okulary i gogole często pokryte są od wewnętrznej strony powłoką anti-fog która sprawia, że okulary nie parują. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie. Niezapawrowujące okulary ochronne gwarantują lepszy komfort pracy i lepszą widoczność.

Okulary ochronne mogą posiadać miękki nosek, regulację zauszników, filtry, różne kolory szybek. 

Okulary robocze mają za zadanie chronić wzrok przed odpryskami. Powinny być stosowane na wielu stanowiskach pracy, gdzie istnieje ryzyko uszkodzenia wzroku.

Latem podczas pracy w terenie np na budowie klienci często korzystają z okularów ochronnych przeciwsłonecznych. Na rynku dostępna jest cała gama tego modelu ochrony wzroku. Polecamy tu okulary Ardon, okulary Reis, Okulary Portwest oraz jeden z lepszych okularów marki 3M czy Uvex.