• Kategorie
  • Szukaj
  • Odzież robocza trudnopalna antystatyczna dla spawaczy - hurtownia i sklep Optimum BHP

Odzież robota trudnopalna - niepalna odzież ochronna i antystatyczna w sklepie bhp

Specjalistycznaodzież robocza w naszym sklepie bhp to m.in odzież robocza trudnopalna stosowana najcześciej przez spawaczy. Oferta naszej hurtowni Optimum BHp obejmuje odzież trudnopalna niepalną tania jak i odzież ochronną trudnopalną premium. Kupują ubranie trudnopalne przede wszystkim należy się skupić na normach jakie dana odzież ochronna ma spełniać. Jest to niezwykle istotne, zwłaszcza, gdy mówimy o odzieży ochronnej multichronnej chroniącej także przed innymi zagrożeniami. Znając parametry ochronne odzieży ochronnej trudnopalnej należy zwrócić uwagę na to jest to ubranie trudnopalne czy niepalne. Niektóra odzież robocza niepalna wykonana jest z bawełny i podczas kontaktu z iskrą wypali się, jednak nie stopi się tak jak odzież z domieszką poliestru. Odzież trudnopalna posiada w swoim składzie bawełnę i np. nici węglowe lub trudnopalny poliester. Odzież trudnoaplana taka chroni przed ciepłem, gorącem, iskrami. Pamiętaj że odzież robocza trudnopalana to nie zawsze odzież antyelektrostatyczna ESD.

Odzież robocza trudnopalna - antyelektrostatyczna - odzież ochronna o najwyższej ochronie

Odzież ochronna trudnopalna antyelektrostatyczna to odzież do pracy gdzie wymagana jest wysoka ochrona np na stacji paliw, w przemyśle gazowniczym czy petrochemicznym, w przemyśle górskim, w gazoportach, w petrochemii czy w strefach zagrożonych wybuchem EX. Odzież ochronna trudnopalna antyelektrostatyczna posiada niezbędne certyfikaty o ile kupujesz je renomowanych firm jak np Portwest, Snickers Workwear czy Sara Workwear. Producenci oferują także ocieplaną odzież robocza trudnopalną antyelektrostatyczną. Taka odzież ochronna polecana jest nie tylko jako odzież ochronna spawalnicza ale także jest polecana osobom które zajmują się obróbką szkła, ceramiki czy drewna. To także odzież trudnopalna polecana do przemysłu górniczego o ile zostanie wybrane ubranie trudnopalne antyelektrostatyczne z dopuszczeniem do górnictwa, Odzież robocza trudnopalna antyelektrostatyczna wykonana jest z reguły z grubszego materiału o wytrzymałej strukturze i odpowiednim składzie. Wybrane modele odzieży trudnopalnej Portwest ma także właściwości chroniące przed chemikaliami. W odzieży trudnopalnej antyelektrostatycznej kluczowe są właściwości antystatyczne, dlatego taką odzież ochronną polecamy dla spawaczy. Popularne w naszym sklepie bhp są kurtki robocze trudnopalne które można kupić ocieplane jak i bez ocieplenia. do kompletu polecamy spodnie robocze trudnopalne różnych marek, szczególnie firmy Portwest, Snickers Workwear i Sara Workwear. W sklepie Optimum BHp popularne są także polary trudnopalne a także bluzy robocze trudnopalne.

Odzież robocza trudnopalna antyelektrostatyczna - idealne ubranie spawalnicze - odzież dla spawacza i nie tylko w sklepie bhp

Spawacze, często zajmują się ciężkimi zadaniami, a na dodatek wykonują swoją pracę w trudnych warunkach. Z tego też powodu koniecznie należy zainwestować w dobrej jakości odzież dla spawacza, która to ochroni pracowników przed różnego rodzaju zagrożeniami. W naszym sklepie Optimum BHP znajdą Państwo szeroki wybór odzieży roboczej dla spawacza. W tej kategorii sklepu on-line znajda Państwo odzież roboczą o właściwościach antyelektrostatycznych, trudnopalnych, a także odblaskowych i odpornych na działania środków chemicznych. Polecamy odzież roboczą trudnopalną takich producentów jak PortwestArdon, Sara Workwear, Procera i wiele innych.

Komu przyda się odzież robocza? Sklep Optimum BHP podpowiada!

Odzież spawalnicza to tylko jeden z rodzajów bardzo rozbudowanego przemysłu odzieży roboczej. Ze względu na swoje właściwości przeznaczona jest ona głównie dla spawaczy, jednakże mogą oni również z powodzeniem korzystać także z innych rodzajów odzieży bhp. Ubrania ochronne są przede wszystkim używane w pracach budowlanych, remontowych czy też montażowo-instalacyjnych. Mają one za zadanie chronić robotników przed otarciami, kurzem, jak również być wygodne oraz posiadać wiele funkcjonalnych kieszeni. Z odzieży ochronnej z pewnością korzystają także osoby pracujące w przemyśle elektrotechnicznym – elektryce, elektronice oraz energetyce. Właściwości antyelektrostatyczne, które cechują odzież dla spawacza, również będą bowiem dla nich przydatne. Oczywiście wszyscy zajmujący się rzemiosłem, w tym szczególnie obróbką ceramiki, szkła oraz drewna, także mają możliwość zakupu dedykowanych do tych zajęć ubrań bhp. Podobnie w przypadku mechaników i górników, którzy dodatkowo muszą mieć taką odzież roboczą, która będzie posiadała przydatne kieszenie, schowki, a do tego będzie przewiewna i wygodna.

Przed czym chroni odzież robocza trudnopalna antyelektrostatyczna?

Odzież robocza trudnopalna jest wykonana z bawełny lub mieszanki z dodatkiem antystatycznej nici. Ma ono zazwyczaj grubszą gramaturę i wytrzymałą strukturę natomiast dedykowane jest do pracy, gdzie występuje ryzyko kontaktu z płomieniem czy rozpryskami żelaza. Sprawdza się w pracach, gdzie ma się kontakt z ciepłem konwekcyjnym i promieniowaniem cieplnym.

Odzież robocza spawalnicza – krótki przegląd oferty na ubrania bhp trudnopalne

Spawacze, ale też inne osoby pracujące fizycznie mają obecnie naprawdę szeroki i bogaty wybór w kwestii odzieży ochronnej. Po pierwsze, ci najbardziej narażeni na zagrożenia w pracy mogą zdecydować się na całościowy kombinezon trudnopalny. Jest on przede wszystkim bardzo wygodny oraz przepuszcza powietrze, dzięki czemu skóra w ciągu całego dnia ma jak oddychać. Poza tym cechuje się odpornością na czynniki chemiczne, jest wodoodporny, a także co istotne w tej pracy – trudnopalny. Dodatkowo, posiada cenione przez spawaczy właściwości antystatyczne. Nie bez znaczenia jest fakt, że posiada liczne kieszenie (w tym także na telefon) oraz odpinany kaptur. Taki kombinezon roboczy o właściwościach ochronnych to świetna odzież dla spawacza, ale też dla pracownika fabryki, montera, bądź elektryka. Oczywiście na rynku oprócz pełnych kombinezonów bhp można dostać również nieco inne akcesoria odzieżowe. Należą do nich chociażby ochronnik obuwia roboczego. Świetnie współgra on z całym kombinezonem trudnopalnym dając naprawdę sporą ochronę. Taki ochronnik jest często wykonany ze skóry bydlęcej, a cechuje go bardzo duża ochrona przed ciepłem promieniującym, konwekcyjnym i kontaktowym. Dodatkowo, on także jest trudnopalny i daje przy tym wysoki komfort podczas pracy. Innym akcesorium, w które warto się zaopatrzyć jest kaptur roboczy. Pozwala on chronić głowę i szyję przed najcięższymi pracami spawalniczymi. Co ważne, poprzez regulację w formie ściągacza, daje możliwość idealnego dopasowania go do naszej twarzy. Świetnie wspomaga on ochronę jaką daje kombinezon, chroniąc jedne z najbardziej newralgicznych części naszego ciała. 

Sklep Optimum BHP z bogatą ofertą na odzież roboczą trudnopalną.

Odzież trudnopalna antystatyczna, niepalna to ubranie trudnopalne dedykowane szczególnie dla spawaczy, ponieważ pracownicy w spawalniach są często narażeni na bardzo wysoką temperaturę oraz bardzo gorące odpryski dlatego wykonują swoją pracę w bardzo trudnych warunkach. Bardzo ważne jest aby pracownicy byli zaopatrzeni w porządną odzież roboczą, która ochroni ich przed wszelkimi zagrożeniami wynikającymi z wykonywanej pracy spawacza. Nasz sklep bhp oferuje różne rodzaje odzieży i akcesoriów bhp przydatnych i chroniących dla spawacza.

Jakie rodzaje odzieży roboczej trudnopalnej znajdą Państwo w ofercie naszego sklepu bhp?

Znajdą Państwo m.in. odzież trudnopalną odblaskową w skład której mogą wchodzić np. kurtki robocze, spodnie robocze, fartuchy robocze, kaptury, osłony spawalnicze, a nawet kamizelki robocze, bluzy robocze czy bielizna, która chroni użytkownika przy samym ciele. Dostępne są również bardzo atrakcyjne komplety robocze i kombinezony bhp, które zapewniają bardzo wysoką ochronę pracownika. Oczywiście ubrania robocze dostępne w tej kategorii odzieży ochronnej dedykowane są również dla pracowników na budowach, czy operatorów, montażystów, którzy niejednokrotnie narażeni są również na wysokie temperatury jak i inne uszkodzenia, m.in. otarcia, brud czy substancje gorące. Nasz sklep internetowy oferuje nie tylko bezpieczną ale również bardzo wygodną i funkcjonalną odzież roboczą, która poprawi komfort użytkowania. Opisywana odzież bhp posiada właściwości antyelektrostatyczne przez co równie skutecznie, może być używana w branży elektronicznej, w elektryce czy energetyce oraz przez mechaników czy górników i strażaków, którzy również są narażeni na różne niebezpieczeństwa. Odzież robocza trudnopalna jest wykonana z porządnych materiałów trudnopalnych, często z dodatkiem antystatycznej nici. Odzież antystatyczne często ma grubszą gramaturę i jest bardziej wytrzymała. Nasz sklep bhp ma bardzo szeroką ofertę odzieży roboczej, która jest nie tylko wytrzymała i chroni przed różnymi czynnikami zagrażającemu zdrowiu i życia, ale również jest wygodna i funkcjonalna przez zastosowanie licznych kieszeni czy schowków, które potrzebne będą na poręczne akcesoria. Często ta odzież robocza jest wodoodporna i odporna na czynniki chemiczne, odporna jest również na kontakt z płomieniami, gorącymi odpryskami czy chroni przed promieniowaniem cieplnym i ciepłem kontaktowym. W naszym szerokim asortymencie sklepu Optimum BHP znajdą Państwo nie tylko odzież trudnopalną, ale również bieliznę, akcesoria odzieżowe jak kaptur trudnopalny czy buty robocze spawalnicze, które zastosowane w komplecie zapewnią użytkownikowi maksymalną ochronę ciała oraz zapewni wysoki komfort podczas pracy. Nasza hurtownia bhp posiada wiele atrakcyjnych produktów, które zapewniają bezpieczną pracę oraz kuszą atrakcyjną ceną. Polecamy odzież roboczą, która jest rekomendowana przez innych użytkowników oraz produkty znanych i cenionych producentów, którzy produkowali odzież bhp z myślą o jak największym bezpieczeństwie użytkowników, z najlepszych jakościowych materiałów w bardzo korzystnej cenie. Mamy artykuły m.in. firmy Reis, Ardon, Portwest, Snickers Workwear czy CXS Canis. Wysoką jakość oferuje odzież robocza Portwest, która specjalizuje się w odzieży bhp niepalnej antystatycznej doskonałej także na platformy wiertnicze. Odzież multiochronna jest wysokiej jakości co przekłada się na popularność jaką się cieszy. Producent oferuje produkty jak kurtka trudnopalna odblaskowapolary trudnopalne, koszulki trudnopalne, spodnie trudnopalne oraz inny asortyment. Wyższą jakość znajdziemy w odzieży trudnopalne Snickers Workwear, którą polecamy. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą odzieży roboczej odblaskowej w naszym sklepie bhpCena w naszej hurtowni online jest bardzo atrakcyjna. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów w naszym sklepie bhp. Warszawa, Poznań, Karków, Opole, Wrocław, Szczecin, Kołobrzeg, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Zakopane, Nowy Targ, Lublin, Katowice, Gliwice, Bielsko-Biała, Konin, Łódź, Częstochowa, Herby, Tomaszów Mazowiecki, Zielona Góra, Bydgoszcz, Koszalin, Olsztyn, Białystok, Rzeszów, Kielce, Gorzów Wielkopolski, Wałbrzych, Piła, Zamość, Przemyśl, Ostrołęka, Piotrków Trybunalski, Leszno to tylko część miejscowości gdzie nasz magazyn wysyła regularnie ubrania bhp trudnopalne.

Odzież robocza trudnopalna chroniąca przed łukiem elektrycznym marki Portwest!

Pionierem w produkcji odzieży trudnopalnej jest marka Portwest, która słynie z produkcji ubrań specjalistycznych. Producent specjalizuje się w odzieży roboczej ostrzegawczej, odzieży trudnopalnej/ antyelektrostatycznej. Swój sukces firma zawdzięcza wysokiej jakości odzieży roboczej, która sprawdza się w trudnych warunkach. Portwest należy bowiem do pionierów w produkcji odzieży trudnopalnej. Jest to rezultat doświadczenia oraz umiejętności wykorzystania najnowszych technologii . Dzięki temu ubrania robocze mogą być stosowane w najtrudniejszych warunkach. Portwest oferuje ponad 100 produktów, a co dokładnie znajdziemy w ofercie producenta oraz w naszym sklepie bhp? Sprawdźmy!

Odzież robocza trudnopalna Araflame Plus Portwest - kolekcja odzieży odpornej na poważne uszkodzenia!

Tkanina Araflame jest to naturalnie trudnopalny oraz lekki aramid, który oferuje bardzo wysokie parametry wytrzymałościowe oraz zapewnia ochronę antyelektrostatyczną. Ubrania robocze wykonane z tej tkaniny są wykonane w 93% z włókien meta-aramidowych które zapewniają wysoką ochronę i odporność na płomień oraz gorąco. W 5% tkanina jest wykonana z wytrzymałych włókien paraaramidowych . Araflame Plus jest antystatyczny naturalnie dzięki dodatkowi 2% włókna węglowego. Tkanin została zaprojektowana z użyciem innowacyjnych technologii, dzięki którym właściwości trudnopalne nie znikają pomimo wielu prań. Atutem tkaniny jest to, iż przewyższa wymagania podane w normach, które dotyczą odzieży trudnopalnej, chroniącej przed wpływem łuku elektrycznego oraz dla odzieży antyelektrostatycznej. Materiał pod wpływem zagrażających czynników nie topi się, nie zapala się oraz nie wykurcza przy kontakcie  z płomieniem i ekspozycji na gorąco.  Dodatkowo, parametry antystatyczne tkaniny przekraczają normę EN1149-5, a właściwości trudnopalne tkaniny utrzymują się nawet po praniu. Tkanina jest także bardzo wytrzymała i odporna na rozdarcie, dzięki czemu ubranie bhp trudnopalne może być stosowane w trudnych warunkach. 

  • Kombinezony trudnopalne Araflame - najbardziej popularne z serii Araflame Plus są kombinezony trudnopalne, które dostana Państwo w naszej hurtowni online. Odzież robocza tego typu była testowana na zbadanie potencjalnego poparzenia ciała - wyniki badań były znakomite i ubranie bhp zapewnia najwyższy poziom ochrony. Najbardziej popularne kombinezony to model AF53, AF22 oraz AF91. Kombinezony bhp posiadają pasy odblaskowe zwiększające widoczność i bezpieczeństwo pracownika.

Odzież robocza trudnopalna odblaskowa Modaflame Portwest.

Tkanina Modaflame występuje w wielu gramaturach i składa się ze specjalistycznego włókna, mieszanki modakrylu, bawełny oraz nici węglowej  lub mokradylu, poliestru oraz aramidu i włókna węglowego. Tkanina ma właściwości antystatyczne i chroni przed działaniem łuku elektrycznego. Odzież robocza trudnopalna Portwest z serii Modaflame zapewnia ochronę przed płomieniem klasy Premium.

Ubranie trudnopalne odblaskowe Portwest Modalflame RIS MV

w skład ubrania bhp wchodzi bluza trudnopalna ostrzegawcza MV35 Portwest, spodnie do pasa trudnopalne odblaskowe MV36 Portwest, kombinezon ostrzegawczy trudnopalny MV91 Portwest oraz MV29, zapewniające ochronę przed ciepłem kontaktowym i konwekcyjnym. Odzież robocza spełnia normy EN11612, EN11611, EN1149, EN13034, EN20471 oraz RIS3279 oraz chroni przed chemikaliami. Może być stosowane przez kolejarzy oraz w trudnych warunkach gdzie wymagana jest odzież trudnopalna i antystatyczna. W skład serii wchodzi także kombinezon trudnopalny MX28 Portwest oraz koszulki polo trudnopalne, antystatyczne i odblaskowe. Najbardziej popularne w naszym sklepie bhp to koszulka polo trudnopalna FR74 Portwest, koszulka polo ostrzegawcza trudnopalna FR76 oraz polo ostrzegawcze trudnopalne FR77 Portwest. Godne polecenia są również bluza bhp trudnopalna antystatyczna FR72 Portwest oraz polar trudnopalny ostrzegawczy FR31 PortwestKlienci którzy poszukują odzieży trudnopalnej i antyelektrostatycznej, która nie musi być ostrzegawcza powinni być zadowoleni z koszulki trudnopalnej FR11 Portwest lub koszulki polo FR10 Portwest. Do kompletu warto zakupić bluzę bhp trudnopalną FR12 Portwest oraz kalesony trudnopalne FR14 Portwest, które dopełnią ochrony. Do pracy w chłodniejsze dni klienci kupują bluzę trudnopalną z kapturem FR81 Portwest oraz polar trudnopalny FR30 Portwest. Warto także chronić twarz i głowę kupując kominiarkę, kaptur lub kołnierz trudnopalny.

Odzież robocza trudnopalna Bizflame Portwest

Tkanina Bizflame Plus to innowacyjny materiał, z którego wykonano odzież trudnopalną zapewniającą równowagę, pomiędzy komfortem użytkowania oraz ochrona i parametrami technicznymi. Ubrania trudnopalne Portwest są trudnopalne i antyelektrostatyczne, dzięki dodatku nici węglowej. Ubranie bhp tego typu zapewnia zatem ochroną przed łukiem elektrycznym oraz zmniejsza skutki poparzeń. Nić węglowa zapewnia ochronę antyelektrostatyczną na poziomie przewyższającym wytyczne normy EN1149-5. Odzież robocza Portwest jest wytrzymała i odporna na rozdarcie, przystosowana do najcięższych prac. Zapewnia także dobrą oddychalność oraz odprowadza wilgoć, co bardzo pozytywnie wpływa na komfort pracy. Popularne w naszej hurtowni bhp są modele FF50, FR50, FR28 i FR21, które występują w bardzo bogatej wersji kolorystycznej. Niezwykle popularna jest także wersja zimowa. Ocieplane ubranie trudnopalne i antyelektrostatyczne serii Bizflame Plus to gwarancja ochrony na najwyższym poziomie. Polecamy tu w szczególności kurtkę ocieplaną trudnopalną model FR59 czy kombinezon ocieplany model FR53Najbardziej popularna w sklepie bhp jest seria odzieży dla spawacza składająca się z: bluzy trudnopalnej (FR55, FR25), spodnia do pasa trudnopalnych (FR56, FR26), spodni ogrodniczek trudnopalnych (FR57, FR27). Duża popularnością cieszy się także klasyczna odzież trudnopalna antyelektrostatyczna bez kolorowych wstawek i pasów odblaskowych jak np. bluza trudnopalna FR35 Portwest, spodnie do pasa trudnopalne FR36 Portwest oraz spodnie ogrodniczki FR37 Portwest i kombinezon trudnopalny FR38 Portwest. Ubranie spawalnicze Portwest jest wykonane z grubej tkaniny 330g i jest idealne dla spawacza.

Odzież odporna na chemikalia, trudnopalna, odblaskowa i antyelektrostatyczne Portwest

Odzież robocza musi spełniać szereg ochron zabezpieczając pracownika praktycznie przed każdym możliwym zagrożeniem. Ubranie robocze zapewnia ochronę przed ciepłem, ogniem, łukiem elektrycznym, środkami chemicznymi oraz odpryskami metali. Na serię tej kolekcji składają się: bluza trudnopalna ostrzegawcza FR61 Portwest, spodnie do pasa trudnopalne odblaskowe FR62 Portwest, ogrodniczki bhp trudnopalne FR63 Portwest oraz kombinezon trudnopalny ostrzegawczy FR60 Portwest.

Odzież trudnopalna i spawalnicza Bizweld Portwest

Trwałą i odporną tkanina trudnopalną zastosowaną przy produkcji odzieży roboczej jest także tkanina Bizweld, która jest komfortowa oraz zapewnia wysoką ochronę przy pracy spawalniczej i pokrewnej. To wszystko za sprawą wysokiej jakości materiału, w skład którego wchodzą włókna bawełniane klasy Premium. Dzięki temu ubranie robocze nie mechaci się oraz jest bardzo wytrzymałe i wygodne. Wykończenie trudnopalne zapewnia ochronę na minimum 50 prań wg normy europejskiej i min 100 prań wg normy amerykańskiej. Odzież bhp Bizweld jest doskonałym ubraniem dla spawacza i zawodów pokrewnych. Tkanina bowiem jest trudnopalna zgodnie z normami EN11612 oraz EN11611, zapewnia ochronę przed ciepłem kontaktowym oraz promieniującym, a także chroni przed odpryskami stopionego metalu. Dodatkowo, ubrania robocze zapewnia ochronę przed łukiem elektrycznym. Ofertę odzieży roboczej Portwest z serii  Bizweld można poznać w naszym sklepie bhpPodstawowa ochrona dla spawacza jest zapewniona przez serię odzieży Bizweld Flame Resistant. Na komplet składają się: bluza bhp spawalnicza BIZ2 Portwest, spodnie do pasa spawalnicze BZ30 Portwest, spodnie ogrodniczki spawalnicze BIZ4 Portwest, spodnie do pasa trudnopalne BZ31 Portwest, kombinezon spawalniczy BIZ6 Portwest oraz koszula bhp trudnopalna FR89 Portwest.

Kiedy i dlaczego warto stosować ochronę przed łukiem elektrycznym?

Nasi klienci często zadają nam pytanie kiedy i dlaczego warto stosować ubranie bhp trudnopalne, które chroni przed łukiem elektrycznym. Warto mieć świadomość, iż wypadki, które są spowodowane przez działanie łuku elektrycznego mogą wydarzyć się na zakładach pracy, gdzie  używane jest wyposażenie oraz urządzenia elektryczne. Spora większość, bo aż 80% wypadków w tych branżach jest spowodowana właśnie przez działanie łuku elektrycznego. Konsekwencje dla ludzi mogą być bardzo poważne i warto im zapobiec. Portwest uświadamia pracodawców i pracowników, jak ważna jest ochrona przed łukiem elektrycznym i zachęca do stosowania pełnej ochrony by zapobiec ryzyku.

Spodnie robocze trudnopalne - odzież robocza trudnopalna/spawalnicza w sklepie Optimum BHP

Odzież robocza trudnopalna wyprodukowana została z myślą o osobach pracujących w trudnych warunkach, narażonych na niebezpieczeństwo związane z wybuchem ognia. Jednym z głównych elementów odzieży ochronnej spawalniczejspodnie robocze. Wysokiej jakości spodnie trudnopalne chronią dolne kończyny użytkownika przed możliwymi poparzeniami. W ofercie naszego sklepu i hurtowni Optimum BHP posiadamy szeroki wybór modeli spodni roboczych spawalniczych odpornych na działanie ognia. Klasyczne spodnie robocze trudnopalne dla spawacza do pasa jak również spodnie ogrodniczki trudnopalne dostępne są w szerokim przedziale cenowym. W naszym sklepie bhp znajdą Państwo wysokiej jakości spodnie trudnopalne od znanych i cenionych na runku marek takich jak Portwest, Snickers Worwkear czy Delta Plus. Dużym zainteresowaniem cieszą się spodnie trudnopalne ostrzegawcze. Fluorescencyjne kolor żółty i pomarańczowy oraz zastosowanie trudnopalnych pasów odblaskowych sprawdzą się podczas pracy wykonywanej w ograniczonych warunkach widoczności oraz po zmroku. Wśród pracowników służb drogowych i porządkowych, spodnie ostrzegawcze stanowią podstawowy element wyposażenia garderoby. Główną cechą spodni trudnopalnych spawalniczych poza ochroną przed płomieniem czy różnego rodzaju iskrami, powinno być zapewnienie wysokiego komfortu użytkowania. Dodatkowo, tego typu spodnie ochronne są funkcjonalne dzięki zastosowaniu praktycznych kieszeni. Spodnie robocze do pasa marki Delta Plus dostępne są w granatowym kolorze, z 5 przydatnymi kieszeniami. Jeżeli chodzi o spodnie robocze trudnopalne Portwest, zyskały one popularność dzięki wysokiej jakości użytych materiałów w rozsądnych cenach. Prócz klasycznych spodni niepalnych spawalniczych w swojej ofercie producent posiada również antyelektrostatyczne kalesony trudnopalne, które doskonale dopasowują się do sylwetki. Spodnie robocze dla spawacza do pasa oraz ogrodniczki spawalnicze dostępne są w stonowanych kolorach oraz w wersji ostrzegawczej. Ogrodniczki bhp trudnopalne posiadają wygodne szelki z możliwością regulacji, dzięki czemu każdy użytkownik będzie mógł indywidualnie dopasować długość do swoich potrzeb. Snickers Workwear również oferuje nam wysokiej jakości spodnie robocze trudnopalne, które chronią przed łukiem elektrycznym. Antyelektrostatyczne spodnie bhp tego producenta zostały wykonane w wersji do pasa. Dostępne są w wersji odblaskowej oraz w klasycznym czarnym kolorze. Wszystkie modele trudnopalnych spodni roboczych marki Snickers Workwear posiadają kieszenie na nakolanniki, które ułatwią nam pracę w pozycji klęczącej. Dodatkowym atutem są również wzmacniane kieszenie zwiększające odporność na przebicie. Trudnopalne spodnie robocze przeznaczone są do prac gdzie istnieje ryzyko kontaktu z płomieniem lub rozpryskami żelaza. Idealne spodnie do pracy z ciepłem konwekcyjnym i promieniowaniem cieplnym. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu i hurtowni bhp na spodnie robocze trudnopalne dla spawacza.