• Kategorie
  • Szukaj
  • Buty spawalnicze

Ochronne obuwie dla spawacza - buty spawalnicze w ofercie hurtowni Optimum BHP

Buty spawalnicze to niezbędne obuwie robocze w pracy każdego pracownika zajmującego się spawaniem i pracą przy rozżarzonych elementach. Obuwie robocze i ochronne to podstawowy środek ochrony osobistej każdego pracownika. Nasz sklep bhp oferuje buty robocze wszystkich klas ochronnych: S1, S2, S3, S1P, SB czy też wspomniane buty spawalnicze. Buty bhp chronią Twoją stopę przed uszkodzeniami mechanicznymi, przekuciem, zgnieceniem. Dobór odpowiedniego obuwia roboczego do wykonywanej pracy jest niezwykle istotny dla bezpieczeństwa oraz komfortu pracy. Buty zabudowane o wysokich klasach ochrony należy stosować w pracach budowlanych, ziemnych, przemyśle ciężkim czy górnictwie. Obuwie spawalnicze to te, które spełniają normę EN 20345. Przewiewne i lekkie buty i sandały mogą być z powodzeniem stosowane w pracach magazynowych, przeładunkowych, na produkcji. Buty robocze dla spawacza to model, który ma zapewnić szczególną ochronę przed iskrami. Tutaj trzewiki muszą mieć odpowiednią konstrukcję i budowę. Zazwyczaj dostępne modele to buty spawalnicze wysokie czyli trzewiki robocze z klapą zabezpieczającą sznurówki i przestrzenie, chroniąc przed przedostaniem się iskier do środka obuwia.

Buty spawalnicze - jakie buty ochronne wybrać w naszym sklepie bhp?

Jeśli potrzebują Państwo takiego specjalistycznego akcesorium, to serdecznie zapraszamy do przejrzenia pełnego asortymentu znajdującego w naszym sklepie internetowym bhp. Już na wstępie możemy zapewnić, że obuwie spawalnicze wykonane jest z najwyższej jakości materiałów tak jak np: w modelach BRC-MARTE marki COFRA lub S3 M HRO SRC METAL FREE marki VM FOOTWEAR. Obuwie robocze dla spawacza wpisuje się w kryteria bhp, posiada dodatkowe zabezpieczenia i wzmocnienia. Nasza hurtownia bhp posiada buty robocze spawalnicze występujące także w wersji krótkiej sięgającej do kostek np: WORK BOND CXS S3 marki Canis. Ten rodzaj obuwia może posiadać kompozytowe noski, specjalnie wyprofilowaną podeszwę oraz wygodne zapięcia na rzep lub klamrę. Jeśli potrzebne są buty w wersji wysokiej, to śmiało możemy polecić rewelacyjne obuwie robocze ORIGIN S2 CI HI HRO SRC 8465.0 marki UVEX , które w asortymencie posiada nasz sklep internetowy. Zdecydowanie polecamy Państwu buty spawalnicze Uvex a także wspominane wyżej buty spawalnicze Cofra. Stawiamy na sprawdzone rozwiązania i pilnujemy tego by buty do spawania, które proponujemy były wykonane z dbałością o każdy detal. Zdecydowanie do prac z iskrami i pracy spawalniczej należy dobrać buty spawalnicze skórzane. Nie bez znaczenia jest dla nas także przystępna cena. Na zakupy zapraszamy przedsiębiorców oraz osoby prywatne. Nasz sklep potrafi dopasować ofertę do potrzeb klientów i ciągle dodajemy nowe kolekcje butów. Z tańszych modeli polecamy buty spawalnicze Urgent a także buty spawalnicze REIS. Wśród licznych propozycji mamy nie tylko obuwie spawalnicze, ale także specjalistyczne żaroodporne nakładki na buty oraz specjalistyczną  odzież dla spawaczy np: rękawice spawalnicze z dwoiny a także rękawice spawalnicze TIG. Dzięki nim pracownik zajmujący się spawaniem jest dodatkowo chroniony i ma pewność, że jego stopom nie zagraża żadne niebezpieczeństwo. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą obuwia ochronnego oraz pozostałych jak i całym asortymentem w naszym sklepie internetowym!

Buty dla spawacza ochronne - komfort i bezpieczeństwo podczas spawania

Ochronne obuwie spawalnicze to niezbędny element odzieży roboczej dla pracowników, którzy wykonują prace związane ze spawaniem. Buty spawalnicze zapewniają ochronę przed iskrami oraz rozżarzonymi elementami, dlatego należy wybrać dobrej jakości obuwie spawalnicze. Wybierając obuwie spawalnicze ochronne powinniśmy kierować się wygodą, komfortem oraz bezpieczeństwem. Buty spawalnicze dostępne w ofercie sklepu Optimum BHP mają zapewniać ochronę przed iskrzeniem oraz wysokimi temperaturami, a także przed innymi zagrożeniami występującymi podczas spawania. Buty spawalnicze popularnych producentów na rynku bhp wykonane z dobrej jakości, trwałych materiałów spełniają standardy bezpieczeństwa. W naszym asortymencie znajdziesz duży wybór butów spawalniczych w szerokiej rozmiarówce i przedziale cenowym. Jeżeli potrzebujesz pomocy w dobraniu odpowiedniego obuwia spawalniczego to skontaktuj się z naszą hurtownią bhp, a z chęcią Ci w tym pomożemy! Nasze buty spawalnicze to idealne rozwiązanie do pracy przy spawaniu. Zainwestuj w ochronne obuwie spawalnicze i zapewnij swoim pracownikom niezbędną ochronę i komfort podczas pracy.