• Kategorie
  • Szukaj
  • Kurtki robocze ocieplane Benefit Polstar - hurtownia i sklep Optimum BHP

Kurtki robocze ocieplane Benefit Polstar - odzież robocza ocieplana polecana przez nasz sklep bhp

Klienci, którzy wykonują swoją pracę na świeżym powietrzu, często są narażeni na pracę w niskich temperaturach zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym. W takich sytuacjach konieczne okaże się stosowanie odzieży roboczej ocieplanej. W naszym sklepie Optimum BHP posiadamy szeroki wybór ubrania bhp idealnego do pracy w zimowe dni. Obok spodni roboczych oraz obuwia roboczego odpowiedniego na zimę, dużym zainteresowaniem cieszą się również kurtki robocze ocieplane. Tego typu odzież robocza powinna posiadać wysokiej jakości ocieplinę, która zapewni odpowiedni komfort podczas wykonywania pracy. Ważna jest również kwestia funkcjonalności kurtki bhp ocieplanej, którą zapewnią nam praktyczne kieszenie do przechowywania najpotrzebniejszych przedmiotów. Wszystkie te cechy, z całą pewnością spełnia popularna w naszym sklepie bhp linia odzieży roboczej Benefit Polstar. Jeżeli chodzi o kurtki bhp ocieplane tego rodzaju dostępne są w wielu ciekawych kolorach oraz krojach. Prócz klasycznych kurtek zimowych, które nadają się zarówno do pracy jak również użytku codziennego w ofercie Benefit znajdziemy również kurtki robocze ocieplane w wersji ostrzegawczej. Tego typu kurtki robocze to obowiązkowy elementy garderoby każdego pracownika, który wykonuje swoją pracę blisko drogi. Kurtki robocze ostrzegawcze zapewniają wysoki poziom widzialności w trudnych warunkach, również po zmroku.

Ocieplana kurtka ostrzegawcza typu bomber Hi-Vi Benefit Polstar - odzież robocza odblaskowa polecana w sklepie bhp

Wysokiej jakości kurtka robocza ocieplana Polstar wyprodukowana w 100% z poliestru Oxford powleczona została poliuretanem. Również podszewka w tej kurtce ocieplanej Benefit wykonana została w całości z poliestru, dodatkowo jest ona pikowana dzięki czemu zapobiega ona przemieszczaniu się ociepliny. Dodatkowo kurtka bhp Hi-Vi bomber Polstar  jest również przeciwdeszczowa dzięki czemu nadaje się do pracy w najtrudniejszych warunkach. Kurtka ocieplana odblaskowa Benefit Hi-Vi posiada z daszkiem, który ochrania naszą głowę podczas opadów deszczu. Kaptur z możliwością schowania w ocieplanym polarem kołnierzu. Praktyczna kurtka zimowa Polstar Benefit z funkcjonalnymi kieszeniami , których część z nich jest ocieplona i zapinana na zamek. Kurtka do pracy posiada ściągacz w pasie oraz możliwość regulowania mankietów dzięki czemu możemy dostosować kurtkę bhp do idealnych potrzeb użytkownika. Ostrzegawcza kurtka robocza z pasami odblaskowymi zapewnia bezpieczeństwo podczas ograniczonej widoczności. Kurtka zimowa Hi-Vi Benefit dostępna jest w kolorze żółtym i pomarańczowym w szerokiej rozmiarówce. 

Kurtka robocza ostrzegawcza ocieplana Hi-Vi Benefit 3w1 - funkcjonalna kurtka do pracy w sklepie bhp

Podobnym modelem w naszym sklepie bhp jest kurtka bhp ostrzegawcza bomber 3w1 Hi-Vi Polstar. To ciepła i praktyczna kurtka ocieplana i odblaskowa, której opcja 3w1 czyni ją niezwykle praktyczną. W naszym sklepie bhp popularna jest także kurtka robocza Bnenefit 2w1, którą także bardzo polecamy osobom, którym potrzebna jest ocieplana kurtka ostrzegawcza bomberka.

Kurtka robocza budowlana Benefit Polstar - czarna kurtka ocieplana Al Benefit w dobrej cenie

Klientom, którzy poszukują klasycznego modelu kurtki ocieplanej polecamy dostępną  w naszym sklepie bhp kurtkę roboczą zimową Al Benefit marki Polstar. Czarna kurtka do pracy wyprodukowana została z poliestru Oxford/PCV natomiast podszewka jest pikowana wykonana w 100% z nylonu. Dodatkowy komfort zapewni użytkownikowi ocieplany polarem kołnierz. Również kaptur został ocieplony, dodatkowo istnieje możliwość jego regulacji lub odpięcia. Funkcjonalna kurtka robocza ocieplana Benefit Polstar z praktycznymi kieszeniami posiada regulowane mankiety oraz regulowany obwód dołu kurtki.  

Kurtka robocza budowlana Benefit Rival Polstar - solidna kurtka robocza w sklepie bhp

Nowością w ofercie producenta Polstar i w naszym sklepie bhp jest kurtka robocza ocieplana Rival Benefit Polstar która dostępna jest w wersji zimowej a także w wersji softshell. Czarna kurtka bhp posiada żółte i odblaskowe wstawki. Kurtka Benefit Rival doskonale sprawdza się jako kurtka budowlana oraz w miejscach, gdzie zwiększona widoczność jest wskazana. Zdecydowania nasz sklep bhp poleca kurtkę ocieplaną Benefit Rival producenta Polstar.

Kurtki robocze ocieplane Benefit Polstar - bogata i różnorodna oferta odzieży roboczej w naszej hurtowni i sklepie bhp

Ocieplane kurtki robocze znajdą swoje zastosowanie w wielu środowiskach pracy. Funkcjonalne i wygodne kurtki bhp ocieplane jakie oferuje nam Benefit marki Polstar cieszą się dużym zainteresowaniem w naszym sklepie bhp. Producent pomyślał zarówno o klasycznych modelach odzieży roboczej jak również o kurtkach bhp ostrzegawczych dzięki czemu znajdują one szerokie grono odbiorców. Klientów, którzy poszukują ocieplanej odzieży roboczej polecamy ocieplane kurtki robocze Benefit Polstar dostępne w naszym sklepie i hurtowni Optimum BHP.