• Kategorie
  • Szukaj
  • Kurtki robocze ocieplane Benefit Polstar - hurtownia i sklep Optimum BHP

Kurtki robocze ocieplane Benefit Polstar - odzież robocza ocieplana

Klienci, którzy wykonują swoją pracę na świeżym powietrzu, często są narażeni na pracę w niskich temperaturach zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym. W takich sytuacjach konieczne okaże się stosowanie odzieży roboczej ocieplanej. W naszym sklepie i hurtowni Optimum bhp posiadamy szeroki wybór ubrania idealnego do pracy w zimowe dni. Prócz spodni roboczych oraz butów roboczych na zimę, dużym zainteresowaniem cieszą się również kurki zimowe. Tego typu odzież bhp powinna posiadać wysokiej jakości ocieplinę, która zapewni odpowiedni komfort podczas wykonywania pracy. Ważna jest również kwestia funkcjonalnościkurtki roboczej ocieplanej, którą zapewnią nam praktyczne kieszenie do przechowywania najpotrzebniejszych przedmiotów. Wszystkie te cechy, z całą pewnością spełnia popularna w naszym sklepie bhp linia odzieży roboczej Benefit Polstar. Kurtki ocieplane tego rodzaju dostępne są w wielu ciekawych kolorach oraz krojach. Prócz klasycznych kurtek zimowych, które nadają się zarówno do pracy jak również użytku codziennego w ofercie Benefit znajdziemy równieżkurtki ocieplane w wersji ostrzegawczej. Tego typu kurtki to obowiązkowy elementy garderoby każdego pracownika, który wykonuje swoją pracę blisko drogi. Kurtki ostrzegawcze zapewniają wysoki poziom widzialności w trudnych warunkach, również po zmroku.

Ocieplana kurtka ostrzegawcza typu bomber Hi-Vis Benefit Polstar - odzież robocza odblaskowa polecana w sklepie bhp

Wysokiej jakości kurtka zimowa Polstar wyprodukowana w 100% z poliestru Oxford powleczona została poliuretanem. Również podszewka w tej kurtce ocieplanej Benefit wykonana została w całości z poliestru, dodatkowo jest ona pikowana dzięki czemu zapobiega ona przemieszczaniu się ociepliny. Dodatkowo kurtka robocza  Hi-Vis Benefit Polstar  jest również przeciwdeszczowa dzięki czemu nadaje się do pracy w najtrudniejszych warunkach. Kurtka ocieplana odblaskowa Benefit Hi-Vi posiada z daszkiem, który ochrania naszą głowę podczas opadów deszczu. Kaptur z możliwością schowania w ocieplanym polarem kołnierzu. Praktyczna kurtka zimowa Polstar Benefit z funkcjonalnymi kieszeniami , których część z nich jest ocieplona i zapinana na zamek. Kurtka do pracy posiada ściągacz w pasie oraz możliwość regulowania mankietów dzięki czemu możemy dostosować kurtkę do idealnych potrzeb użytkownika. Ostrzegawcza kurtka ochronna z pasami odblaskowymi zapewnia bezpieczeństwo podczas ograniczonej widoczności. Kurtka zimowa Hi-Vi Benefit dostępna jest w kolorze żółtym i pomarańczowym w szerokiej rozmiarówce. 

Kurtka robocza ostrzegawcza ocieplana Hi-Vi Benefit 3w1

Podobnym modelem w naszym sklepie bhp jest kurtka ostrzegawcza Hi-Vi Bomber 3w1 Benefit Polstar. To ciepła i praktyczna kurtka ocieplana i odblaskowa, której opcja 3w1 czyni ją niezwykle praktyczną. W naszym sklepie bhp popularna jest także kurka Benefit Hi-Vi 2w1, którą także bardzo polecamy osobom, którym potrzebna jestocieplana kurtka ostrzegawcza bomberka.

Ocieplana kurtka ostrzegawcza typu parka Hi-Vi Benefit

Stylowa i ciepłakurtka ostrzegawcza typu parki z linii odzieżowej Benefit Hi-Vi marki Polstar to hit w naszym sklepie bhp. Dwukolorowa odblaskowa kurtka przeciwdeszczowa  na zimę w całości wyprodukowana została z poliestru. Pikowana podszewka pozwala na utrzymanie ociepliny w odpowiednim miejscu. Zapinana na dwustronny zamek kryty listwą kurtka zimowa posiada regulowany i chowany w kołnierzu kaptur. Cztery praktyczne kieszenie zwiększają funkcjonalność kurtki ocieplanej. Możliwość regulowania mankietów zapewnia dodatkową ochronę przed podmuchami wiatru. Dużym atutem kurtki jest ciemne zakończenie dzięki czemu zabrudzenia nie będą tak szybko widoczne. Ocieplana kurtka ostrzegawcza typu parka Hi-Vi Benefit dostępna jest w kolorze żółto-granatowym oraz pomarańczowo-granatowym.

Kurtka robocza budowlana Benefit Polstar - Czarna kurtka ocieplana Al Benefit

Klientom, którzy poszukują klasycznego modelu kurtki ocieplanej polecamy dostępną  w naszym sklepie bhpkurtkę zimową Al Benefit marki Polstar. Czarna kurtka do pracy wyprodukowana została z poliestru Oxford/PCV natomiast podszewka jest pikowana wykonana w 100% z nylonu. Dodatkowy komfort zapewni użytkownikowi ocieplany polarem kołnierz. Również kaptur został ocieplony, dodatkowo istnieje możliwość jego regulacji lub odpięcia. Funkcjonalna kurtka robocza ocieplana Benefit Polstar z praktycznymi kieszeniami posiada regulowane mankiety oraz regulowany obwód dołu kurtki. 

Pikowana kurtka robocza ocieplana Benefit Nova

Dużym zainteresowaniem cieszy się również stylowa kurtka pikowana wykonana w 100% z nylonu, zapinana na zamek błyskawiczny z linii odzieżowej Benefit Nova. Kurtka robocza ocieplana posiada anatomiczny krój, przypominający kurtkę sportową. Pikowana kurtka robocza ocieplana Benefit Polstar z funkcjonalnymi kieszeniami idealnie sprawdzi się podczas pracy jak również poza nią. Kurtka robocza ocieplana Benefit Nova z nieodpinanym kapturem dostępna jest w kolorze niebieskim w szerokiej rozmiarówce w naszym sklepie bhp. 

Ocieplana kurtka robocza Benefit Lofter


Godna zainteresowania jest również kurtka robocza ocieplana Polstar Benefit Lofter. Czarna kurtka ochronna z kolorowymi wstawkami wykonana została z poliestru powleczonego PCV, ocieplina wykonana z poliestru o wysokiej gramaturze. Wygodna i praktyczna kurtka robocza ocieplana Benefit Polstar posiada dużą ilość funkcjonalnych kieszeni oraz regulowany kaptur z możliwością schowania w kołnierzu. Budowlana kurtka ocieplana Benefit Lofter posiada również dodatkowy ściągacz w pasie oraz możliwość regulacji w obwodzie. 

Kurtka robocza budowlana Benefit Rival Polstar

Nowością w ofercie producenta Polstar i w naszym sklepie bhp jest ocieplana kurtka robocza Rival Benefit Polstar która dostępna jest w wersji zimowej a także w wersji softshell. Czarna kurtka posiada żółte i odblaskowe wstawki. Kurtka Benefit Rival doskonale sprawdza się jako kurtka budowlana oraz w miejscach, gdzie zwiększona widoczność jest wskazana. Zdecydowania nasz sklep bhp poleca kurtkę ocieplaną Benefit Rival producenta Polstar.

Kurtki robocze ocieplane Benefit Polstar - bogata i różnorodna oferta odzieży roboczej w naszej hurtowni i sklepie bhp

Ocieplane kurtki robocze do pracy znajdą swoje zastosowanie w wielu środowiskach pracy. Funkcjonalne i wygodne kurtki ocieplane jakie oferuje nam Benefit marki Polstar cieszą się dużym zainteresowaniem w naszym sklepie bhp. Producent pomyślał zarówno o klasycznych modelach odzieży roboczej jak również o kurtkach w wersji ostrzegawczej dzięki czemu znajdują one szerokie grono odbiorców. Klientów, którzy poszukują ocieplanej odzieży roboczej polecamy ocieplane kurtki robocze Benefit Polstar dostępne w naszym sklepie i hurtowni Optimum bhp.