• Kategorie
  • Szukaj
  • Okulary ochronne Uvex Safety - środki ochrony wzroku - artukyły bhp - hurtownia sklep bhp

OKULARY SPORTOWE UVEX IGL 35 COLORVISION
Produkt niedostępny
OKULARY SPORTOWE UVEX IGL 36 COLORVISION
Produkt niedostępny
OKULARY SPORTOWE UVEX IGL 44 COLORVISION
Produkt niedostępny

Okulary ochronne Uvex Safety - profesjonalne środki ochrony wzroku w naszym sklepie bhp

W zależności od tego jaki rodzaj pracy wykonujemy oraz na jakie zagrożenia jesteśmy w niej narażeni należy w odpowiedni sposób dokonać wyboru nie tylko odzieży roboczej ale również środków ochrony indywidualnej. Okulary ochronne stosowane są w większości środowiskach pracy, zwłaszcza tam gdzie istnieje ryzyko przedostania się do narządu wzroku zanieczyszczeń lub różnego rodzaju odprysków. Wysoki poziom ochrony oraz komfort użytkowania zapewnią nam okulary ochronne marki Uvex. Mogą się Państwo zaopatrzyć w nie w naszym sklepie i hurtowni Optimum bhp. Producent oferuje nam różne modele okularów skierowane do konkretnych grup zawodowych. Szeroki przedział cenowy pozwoli na skorzystanie z oferty producenta Uvex każdej zainteresowanej osobie. Sportowe okularu ochronne to główny dział okularów producenta, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dużym zainteresowaniem cieszą się okulary spawalnicze Uvex, które zapewniają nieograniczony obszar widzenia, a przede wszystkim minimalizują ryzyko uszkodzenia wzroku użytkownika. Odporne na uszkodzenia mechaniczneokulary spawalnicze Uvex dodatkowo posiadają specjalny system wentylacyjny, który znacznie podnosi komfort użytkowania. Ciekawą propozycją są również okulary ochronne Uvex, które posiadają zarówno gumkę jak i uszczelkę ochronną dzięki czemu zapewniają maksymalny poziom ochrony. Z racji tego, że każdy użytkownika ma inne oczekiwania względem okularów, marka Uvex w swojej ofercie posiada różne kształty oprawek oraz szybek ochronnych. Głównym atutem większości modeli jest szybki i prosty sposób czyszczenia szybek oraz idealny poziom widzenia w każdym środowisku. Kolejną zaletą okularów ochronnych Uvex są elastyczne oraz wygodne noski, które nie powodują dyskomfortu a także miękkie końcówki zauszników. Wyrazisty kontrast oraz niezawodny poziom widoczności wpływają na popularność okularów bhp marki Uvex wśród klientów, którzy poszukują profesjonalnych rozwiązań. Jak wiadomo, czasami lepiej zainwestować większą kwotę w porządne okulary ochronne, które będą zapewniać zdecydowanie dłuższy okres żywotności jak i maksymalny poziom ochrony. Niezależnie od tego jakie mamy oczekiwania oraz upodobania, gwarantujemy że okulary ochronne Uvex sprawdzą się w każdych warunkach. Wszystkich klientów, którzy mają jakiekolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu z obsługą sklepu Optimum bhp.

Okulary ochronne Uvex - sklep Optimum BHP poleca wygodne i wytrzymałe okulary  Uvex Safety

W trosce o swoje bezpieczeństwo podczas pracy należy zaopatrzyć się we wszystkie niezbędne środki ochrony indywidualnej dostosowane do konkretnego środowiska pracy. W sklepie i hurtowni Optimum bhp wśród klientów, którzy poszukują odpowiedniej ochrony wzroku dużym zainteresowaniem cieszą się okulary ochronne marki Uvex. Znany i ceniony na rynku bhp producent oferuje wysokiej jakości okulary do pracy jak również do użytku codziennego. Jest to świetne połączenie funkcjonalności, bezpieczeństwa, wysokiej jakości oraz modnego design co sprawia, żeokulary ochronne Uvex przypadną do gustu nawet najbardziej wymagających klientom. Dobrze rozbudowana gama produktów pozwoli na idealne dopasowanie okularów do indywidualnych potrzeb klienta oraz ryzyka na jakie może być narażony. Okulary bhp Uvex posiadają różne kolory szybek oraz zauszników, które przypadną do gustu wszystkim klientom. Uvex do produkcji swoich okularów ochronnych wykorzystuje różne powłoki okularów które posiadają inne właściwości. Powłoka Uvex Supravision Sapphire zapewnia wysoką odporność na zarysowanie oraz chemikalia. Szkła z taką powłoką są łatwe w czyszczeniu dlatego bez trudu możemy usunąć z nich zabrudzenia oleiste oraz wodo rozpuszczalne. Powłoka Uvex Supravision Plus odporna jest po obu stronach na zaparowanie, zarysowanie oraz posiada właściwości antystatyczne. Warto zauważyć, żeokulary ochronne Uvex z tego typu powłoką nie tracą swoich właściwości odnośnie zaparowania nawet po wielokrotnym czyszczeniu. Dużym zainteresowaniem cieszą się również okulary ochronne z powłoką Uvex Supravision Excelennce, które są odporne nie tylko na zaparowani i zarysowanie ale również na działanie czynników chemicznych od wewnątrz. Jak widać istnieje wiele ciekawych modeli okularów ochronnych marki Uvex, które bez problemu da się dostosować do każdego środowiska pracy. Okulary ochronne tego producenta należą do produktów z wyższej półki cenowej jeżeli jednak w grę wchodzi bezpieczeństwo pracownika z całą pewnością nie ma sensu na tym oszczędzać. Wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów, które są wygodne i wytrzymałe a tym samym pozwolą nam korzystać z nich przez bardzo długi okres czasu. Jeżeli szukają Państwo produktów marki Premium od cenionych na rynku bhp producentów zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą na okulary ochronne Uvex.

Profesjonalne okulary ochronne UVEX w naszym sklepie bhp. Polecamy bezbarwne okulary Uvex przezroczyste, nieparujące i spawalnicze

Okulary ochronne Uvex  to jedna z ciekawszych propozycji jaką nasz sklep bhp chętnie poleca najbardziej wymagającym klientom, dla których nie ważna jest cena, a jakość wykonania produktu. Wysokiej jakości okulary do pracy Uvex ze względu na wysoką cenę w jakiej są dostępne najczęściej wybierane są przez profesjonalistów jednak znajdą się również modele na które będzie mógł sobie pozwolić każdy zainteresowany klient niezależnie od tego jakim budżetem dysponuje. Okulary bhp Uvex sprawdzą się w najtrudniejszych warunkach pracy co potwierdza fakt, że zostały one wykonane zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa. Ponadto kilka ciekawych wersji kolorystycznych z pewnością przyciągnie uwagę nawet najbardziej wymagających klientów. Warto również wspomnieć, że okulary ochronne Uvex zapewnią nam wysoki komfort użytkowania, który jak wiadomo przekłada się na wydajność pracownika oraz jakość wykonywanej pracy.
Do pracy w specyficznych warunkach polecamy zaopatrzyć się w okulary spawalnicze Uvex, które występują w trzech filtrach spawalniczych 3, 4 i 5. Dużym atutem jest fakt, że możemy zakładać je na większość okularów korekcyjnych co zapewni nam odpowiedni poziom ochrony. Ponadto okulary spawalnicze Uvex zapewniają szerokie pole widzenia jak również bardzo dobre rozpoznawanie kolorów. Mają one za zadanie zminimalizować ryzyko urazów występujących na skutek powstających skier spawalniczych. System wentylacyjny jaki posiadają okulary dla spawacza Uvex znacznie podnosi komfort użytkowania.
Kolejną ciekawą propozycją są okulary niezaparowujące Uvex, które jak sama nazwa wskazuje posiadają specjalną powłokę chroniąca je przed zaparowaniem co mogłoby ograniczać pole widzenia. Mogą one posiadać różne kolory oraz kształty soczewek co pozwoli na lepsze dopasowanie ich do indywidualnych potrzeb. Okulary niezaparowujące Uvex mogą posiadać również ochronę przed uderzeniami co znacznie wydłuży ich okres żywotności jak również ochronę przed promieniowaniem UV. 

Poznaj okulary ochronne Uvex Safety z żółtymi szybkami i przyciemniane

W ofercie na okulary z żółtymi szybkami Uvex nasz sklep bhp posiada dwa modele jakimi są I-WORKS oraz PHEOS CX2. W obu przypadka posiadają one solidne szybki poliwęglanowe, które zapewniają ochronę przed uderzeniami F. Okulary z żółtymi szybkami Uvex spełniają wymagane normy EN166 oraz posiadają niezaparowującą powłokę supravision excellence. Dostępne są w bardzo atrakcyjnej cenie tak aby każdy był w stanie sobie na nie pozwolić. Dużym zainteresowaniem cieszą się również okulary przyciemniane Uvex, które zapewniają wysoki poziom ochrony przed promieniowaniem UV dzięki czemu mogą być z powodzeniem wykorzystywane zarówno do pracy na świeżym powietrzu jak i w zamkniętych pomieszczeniach a ze względu na swój modny design są równie chętnie wybierane do użytku codziennego. Wybrane okulary przyciemniane Uvex posiadają dwusferyczne szybki czy też możliwość regulowania nosków dla lepszego dopasowania do naszych potrzeb. 

Najbardziej popularne są okulary ochronne Uvex bezbarwne

 

Na uwagę zasługują również okulary bezbarwne Uvex, które cechują się wysokim stosunkiem jakości do ceny jak i szeroki zakresem zastosowania. Ciekawą propozycją jest model, który posiada elastyczną gumkę w obwodzie z możliwością regulacji oraz uszczelkę zapewniającą wysoki poziom ochrony podczas pracy w różnych środowiskach.
Podsumowując możemy zauważyć, że istnieje wiele czynników, które wpływają na fakt, że nasz sklep bhp tak chętnie poleca swoim wymagającym klientom okulary ochronne Uvex. Polecamy oraz zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z pełną ofertą !