• Kategorie
  • Parametry

Okulary ochronne służą do ochrony wzroku przed urazami mechanicznymi, cieczami, i promieniowaniem UV oraz pozostałymi zagrożeniami z jakimi można się spotkać w pracy lub w podczas hobbystycznych zajęć. Nasza hurtownia bhp on-line wyposażona jest w różne fasony, kolory oraz powłoki uszlachetniające,okulary niezaparowujące, okulary przeciwodpryskowe odporne na zarysowanie czy gogle ochronne. Okulary do pracy dostępne w naszej ofercie mają różne zastosowanie i właściwości zależne od warunków pracy i potrzeb. Okulary ochronne BHP są niezastąpione wszędzie tam, gdzie wykonywana jest praca w niesprzyjających warunkach, w których grozi uszkodzenie lub utrata wzroku.

Okulary ochronne – jakie okulary chroniące wzrok wybrać w naszym sklepie BHP ?

Nasz sklep internetowy bhp w kategorii okularów ochronnych oferuje bardzo szeroki wybór okularów chroniących. W ofercie posiadamy okulary ochronne przeźroczyste, okulary przyciemniane przeciwsłoneczne doskonałe do pracy latem podczas słonecznych dni, okulary spawalnicze chroniące wzrok podczas spawania, okulary ochronne żółte szybki . Najbardziej popularne to okulary ochronne przeciwodpryskowe, które chronią wzrok przed uderzeniem malutkich odłamków, pyłu itp. Nasza hurtownia dysponuje okularami takich producentów jak : Uvex, 3M, Ardon, Cobra, MSA, Reis, MCR Safety, Portwest. Nasz sklep bhp dysponuje modelami damskimi i męskimi. Niektóre z nich posiadają sznurki z systemem szybkiego wypinania, które dają możliwość posiadania szkieł zawsze pod ręką. W ofercie posiadamy okulary ochronne zintegrowane z hełmem, okulary ze specjalnymi skonstruowanymi otworami w zausznikach umożliwiających załączenie niektórych zatyczek przeciwhałasowych firmy 3M wyposażonych w sznurek, w przypadku, gdy wymagana jest dodatkowa ochrona przed hałasem. Okulary ochronne 3M są bardzo dobrej jakości i śmiało je polecamy tak jak renomowane okulary Uvex. Dostępne są również okulary robocze ochronne z nylonowym sznureczkiem z regulacją długości o mocno wygiętych szkłach 3D o bardzo dobrej widoczności. Oferujemy również okulary, które łączą w sobie zalety okularów i gogli ochronnych. Rozwiązanie idealne dla bardzo wymagających klientów. Do okularów można dopiąć gumkę z wypinanym tyłem, dzięki czemu okulary spełnią funkcję gogli, doskonale chroniąc oko przed dostaniem się pyłków i innych zanieczyszczeń. Ponad to w ofercie okulary przeznaczone specjalnie dla spawaczy np.: okulary spawalnicze Uvex model UX-OO-WELD. Nasz sklep internetowy bhp posiada również w swej ofercie okulary ochronne świetne na produkcję do pracy przy maszynowej obróbce metali, drewna, tworzyw sztucznych, materiałów ceramicznych. Do wyboru mają Państwo dużo pozycji jeśli chodzi o okulary przeciwsłoneczne świetne dla kierowców, kolarzy oraz osób, które uprawiają inny rodzaj aktywności na zewnątrz. Większość z nich ma charakter sportowy. Te i wiele innych okularów przeciwpyłowych polecamy w naszym sklepie internetowym. Okulary niezaparowujące antifog dostępne w naszym asortymencie idealnie sprawdzą się w pracy przy obróbce różnorodnych materiałów. Szkła w niektórych modelach zostały pokryte specjalną warstwą, która uniemożliwia ich zaparowanie co jest spora zaletą. Okulary przeciwodpryskowe oferowane przez nasz sklep bhp są trwałe, wytrzymałe i łatwe do utrzymania w czystości. Dodatkowym atutem jest fakt, że są odporne na zarysowania i kontakt ze środkami chemicznymi. Chronią przed promieniowaniem UV, IR a także promieniami światła słonecznego. Dysponujemy okularami przezroczystymi transparentnymi są również przyciemniane i lustrzane.

Cena takiej ochrony oczu zależna jest od danego modelu oraz jego przeznaczenia natomiast zapewniamy, że nasza hurtownia ma jedne z niższych cen jak sklep bhp on-line. Zapraszamy na naszą stronę w celu zapoznania się pełną ofertą naszego sklepu w ofercie również odzież robocza, rękawice, obuwie robocze oraz wiele innych akcesoriów. Okulary oraz inny asortyment BHP wysyłamy do klientów w całej Polsce. Jako hurtownia i sklepie bhp działający on-line jesteśmy w stanie dostarczyć towar klientom z całej Polski oraz Europy. Art. Bp wysyłamy regularnie do miast: Warszawa, Kraków, Łódź, Poznań, Katowice, Konin, Gliwice, Chorzów, Bielsko-Biała, Sosnowiec, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Kołobrzeg, Szczecin, Nowy Targ, Zakopane, Tomaszów Mazowiecki, Lublin, Opole itd.

Ochrona wzroku podczas pracy jest jednym z najważniejszych obowiązków BHP. Oczy mogą być narażone na promienie UV, niebezpieczne i intensywne światło, różnego rodzaju odpryski czy pył. Z myślą o wszystkich pracownikach, którzy podczas codziennej pracy narażają swój wzrok na jakiekolwiek niebezpieczeństwo, oferujemy najwyższej jakości okulary ochronne BHP. Stanowią one skuteczną ochronę oraz zapewniają szeroki kąt widzenia. Ponadto nasze okulary robocze są niezwykle wygodne i nie generują dyskomfortu z powodu ich noszenia.

Okulary ochronne – bardzo szeroki wybór

W naszym asortymencie znajdują się okulary ochronne, które mogą zostać wykorzystane jako ochrona wzroku podczas wykonywania różnorodnych prac. Posiadamy blisko 200 tego typu produktów. Proponowane okulary robocze mają rozmaite szkła, kształty, kolory czy rozstaw zauszników. Każdy znajdzie zatem odpowiednie zabezpieczenie dla oczu, które spełni oczekiwania nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczne. Oferta, w której znajdują się okulary ochronne BHP jest dedykowana dla osób prywatnych, pracowników indywidualnych, a także właścicieli firm, którzy mają obowiązek zadbać o bezpieczeństwo swojej kadry.

Okulary ochronne – cena

W naszym sklepie internetowej proponujemy rozmaite okulary ochronne. Cena jest zależna od ich rodzaju, jednak w każdym przypadku jest bardzo atrakcyjna oraz konkurencyjna. W stosunku do najwyższej jakości, jaką mają nasze okulary robocze, wypada po prostu korzystnie! Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą!