• Kategorie
  • Szukaj
  • Rękawice robocze antyprzecięciowe Procera - tanie rękawice ochronne - sklep bhp

Rękawice robocze Procera antyprzecięciowe w niskiej cenie

Nasz sklep bhp poleca rękawice robocze do wielu różnych prac i zastosowań. Praca w trudnych oraz niekorzystnych warunkach wymaga od nas stosowania odpowiednich środków ochrony dłoni, jakimi mogą okazać się rękawice robocze Procera antyprzecięciowe oferowane przez nasz sklep bhp. Mają one za zadanie chronić dłonie użytkownika przed możliwymi przecięciami związanymi z pracą z ostrymi przedmiotami lub narzędziami. Wybierając tego typu rękawice należy zwrócić uwagę czy zostały one wykonane zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa, tak jak rękawiczki antyprzecięciowe Procera ponieważ tylko to jest w stanie zapewnić nam odpowiedni poziom ochrony. Należy także zaznaczyć, że jak na produkty o tak dobrej jakości dostępne są one w bardzo atrakcyjnych cenach, dzięki czemu każdy zainteresowany klient będzie w stanie sobie na nie pozwolić, co oznacza również, że jest to bardzo ekonomiczne rozwiązanie. W ofercie na rękawice do pracy Procera antyprzecięciowe dostępne są modele w różnych wersjach kolorystycznych, które możemy dopasować do naszych indywidualnych upodobań oraz do pozostałych elementów uniformu pracownika. Na szczególną uwagę zasługują tutaj rękawice, których wierzch wykonany został we fluorescencyjnych kolorach, co dodatkowo zwiększy widoczność użytkownika w niedostatecznie dobrze oświetlonych miejscach.

Polecamy naszym klientom antyprzecięciowe rękawice robocze Procera

Wszystkie antyprzecięciowe rękawiczki bhp Procera zakończone zostały elastycznym ściągaczem w nadgarstku, który przede wszystkim dba o odpowiednie dopasowanie do dłoni użytkownika, jak i zapobiega zsuwaniu się ich z dłoni użytkownika podczas wykonywania bardzo intensywnych prac. Dzięki szerokiej gamie rozmiarów nie będziemy mieć również problemu z dopasowaniem ich do naszych potrzeb w taki sposób, aby pozwalały na maksymalną swobodę ruchów oraz zapewniały wysoki komfort użytkowania, który w znacznej części może przełożyć się na wydajność pracownika oraz jakość wykonywanej przez niego pracy. Wytrzymałe oraz odporne na zniszczenia rękawice antyprzecięciowe Procera oferowane przez nasz sklep bhp dostępne są w wersji wykonanej z mieszanki włókien HPPE oraz włókien szklanych lub też z mieszanki poliamidu, poliestru, spandexu oraz włókien szklanych czy HPPE. Różnią się one od siebie stopniem odporności na przecięcia, co należy indywidualne dostosować do środowiska naszej pracy oraz rodzaju zagrożeń. Warto również dodać, że wybrane modele mogą dodatkowo posiadać powleczenie wyłącznie w części chwytnej lub też zajmującego aż ¾ powierzchni rękawicy. W naszej ofercie mają Państwo okazję zaopatrzyć się w rękawiczki robocze Procera antyprzecięciowe nakrapiane PCV, powleczone poliuretanem czy też spienionym nitrylem. W zależności od tego, po jaki model sięgniemy są w stanie zapewnić nam one bardzo dobre czucie trzymanych przedmiotów, doskonałą chwytność czy też wysoką manualność. Dzięki temu nie trudno jest wywnioskować, że rękawiczki antyprzecięciowe Procera cechują się także szerokim zakresem zastosowania, co oznacza, że mogą być z powodzeniem wykorzystywana do prac w warsztatach samochodowych, na halach produkcyjnych, magazynach, do prac remontowo-budowlanych czy monterskich.

Sklep Optimum BHP oferuje dobrą ceną na rękawice ochronne antyprzecięciowe Procera

Jesteśmy przekonani, że są one w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów czego dowodem może być ilość składanych na nie zamówień przez naszych klientów. Wytrzymałe oraz odporne na uszkodzenia mechaniczne rękawice bhp Procera antyprzecięciowe o długim okresie żywotności to niezwykle ekonomiczne oraz uniwersalne rozwiązanie na środki ochrony dłoni z tej półki cenowej. Istnieje wiele powodów, dla których są one tak chętnie polecane przez sklep Optimum BHP. Najważniejsze z nich to wysoki stosunek jakości do ceny, szeroki zakres zastosowania, komfort użytkowania oraz należyty poziom ochrony. Wybierając rękawiczki antyprzecięciowe Procera możemy bez obaw wykonywać w nich swoje obowiązki w określonych środowiskach pracy. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z pełną ofertą, gdzie z całą pewnością każdy będzie w stanie znaleźć coś dla siebie. Rękawice robocze Procera antyprzecięciowe to prawdziwy hit jeżeli chodzi o środki ochrony dłoni do prac z ostrymi przedmiotami! Dobór odpowiednich rękawic roboczych do odzieży roboczej oraz obuwia roboczego jest bardzo ważny, aby zapewnić bezpieczeństwo i komfort podczas pracy!