• Kategorie
  • Szukaj
  • Spodnie robocze ogrodniczki trudnopalne niepalne - spodnie ochronne dla spawcza - hurtownia i sklep Optimum BHP

Trudnopalne spodnie robocze ogrodniczki - niepalne spodnie ochronne w sklepie bhp

Praca w niebezpiecznych warunkach, w których narażeni jesteśmy na liczne zagrożenia wymaga stosowania odpowiedniej odzieży roboczej. Jedną z ciekawszych propozycji mogą okazać się spodnie robocze ogrodniczki trudnopalne, które jak sama nazwa wskazuje przeznaczone są do pracy w których narażeni jesteśmy na kontakt z płomieniem. Sklep Optimum BHP w swojej ofercie posiada wiele modeli na tego typu spodnie robocze, które z całą pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Oferowane trudnopalne ogrodniczki robocze dostępne są w szerokim przedziale cenowym dzięki czemu każdy klient, bez względu na to jakim budżetem dysponuje będzie w stanie dostosować model odpowiednie dla siebie. Szeroka gama rozmiarów ułatwi wybór spodni bhp w taki sposób aby nie powodowały żadnego dyskomfortu oraz zapewniały maksymalną swobodę ruchów, natomiast ciekawe wersje kolorystyczne pozwolą na dopasowanie ich do naszych upodobań lub też do pozostałych elementów uniformu pracownika w taki sposób, aby tworzyły spójną całość. Trudnopalne spodnie ogrodniczki posiadają wygodne szelki z możliwością regulacji długości nogawek oraz w niektórych przypadkach możliwość regulacji w pasie dla lepszego dopasowania do naszych indywidualnych potrzeb. Tego typu spodnie robocze trudnopalne prócz wysokiego poziomu ochrony zapewniają również odpowiedni komfort użytkowania, który przekłada się na wydajność pracownika oraz jakość wykonywanej przez niego pracy. 

Oferujemy spodnie robocze ogrodniczki trudnopalne znanych producentów

Sklep Optimum BHP w swojej ofercie posiada ogrodniczki trudnopalne od znanych i cenionych producentów takich jak Sara Workwear, Portwest czy Ardon. Wśród pracowników wykonujących swoje obowiązki w pobliżu drogi dużym zainteresowaniem cieszą się trudnopalne spodnie ogrodniczki wykonane we fluorescencyjnych kolorach z pasami odblaskowymi, które dodatkowo mają za zadanie zapewnić nam odpowiedni poziom widoczności w niedostatecznie dobrze oświetlonych miejscach. Kolejną ciekawą propozycją mogą okazać się trudnopalne spodnie na szelkach ocieplane, które zapewniają wysoki komfort termiczny podczas pracy w niskich temperaturach dlatego najlepiej sprawdzą się w okresie jesienno-zimowym. Na uwagę zasługują również przeciwdeszczowe ogrodniczki trudnopalne, które zapewnią nam uczucie suchości podczas niespodziewanych opadów deszczu. W zależności od tego po jaki model sięgniemy różnią się one od siebie rodzajem użytych materiałów oraz zastosowaniem dodatkowych wzmocnień w miejscach najbardziej narażonych na zniszczenia, co przekładać się będzie na okres ich żywotności. Trudnopalne spodnie bhp ogrodniczki mogą posiadać również kilka praktycznych kieszeni do przechowywania najpotrzebniejszych przedmiotów do pracy oraz rzeczy osobistych, które znacznie podnoszą funkcjonalność produktu. Przy tej okazji warto wspomnieć, że dostępne są spodnie ogrodniczki trudnopalne, które posiadają kieszenie na nakolanniki ułatwiające wielogodzinną pracę w pozycji klęczącej. 

Szeroka oferta na spodnie robocze ogrodniczki trudnopalne w naszym sklepie bhp

Ciekawą propozycją mogą okazać się także spodnie z szelkami trudnopalne, które w miejscach najbardziej narażonych na zabrudzenia posiadają wstawki z ciemnego materiału, dzięki czemu nie będą one tak szybko i łatwo widoczne. Wybrane modele cechują się także właściwościami chemoodpornymi  oraz antystatycznymi, dzięki którym są odporne na szkodliwe działanie łuku elektrycznego. W większości przypadków ogrodniczki robocze trudnopalne nadają się do prania przemysłowego nie tracąc przy tym swoich właściwości dlatego posłużą nam przez długi okres czasu. Podczas wyboru należy również zwrócić uwagę, aby spełniały określone normy bezpieczeństwa, co będzie potwierdzeniem wysokiego poziomu ochrony jaki są w stanie nam zapewnić. Sklep Optimum BHP zachęca wszystkich zainteresowanych do szczegółowego zapoznania się z pełną ofertą na spodnie ogrodniczki trudnopalne , które jak widać z łatwością dopasujemy do naszych indywidualnych potrzeb oraz upodobań. Szeroka gama rozmiarów i kolorów, duży przedział cenowy, komfort użytkowania oraz należyty poziom ochrony to główne powody dla których klienci tak chętnie korzystają z naszej oferty.