• Kategorie
  • Szukaj
  • Obuwie i buty gumowe ocieplane - gumowce męskie i damskie - sklep internetowy OptimumBHP

 

Obuwie gumowe - poznaj obuwie robocze oferowane przez nasz sklep bhp

 

Nasza hurtownia bhpstara się sprostać oczekiwanim każdych, nawet najbardziej wymagających klientów.  Nieustannie rozwijamy nasza ofertę wprowadzając do sprzedaży on-line nowe marki, produkty. Jesteśmy jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się sklepów internetowych bhp. Nasze poczynania skupiają się także na rozwoju kategorii butów gumowych ochronnych oraz rekreacyjnych. Zobaczmy jakie gumowce bhpoferuje nasz sklep.

 

Gumowe buty - najbardziej popularne rodzaje obuwia gumowego 

Wybór obuwia roboczego powinien być poprzedzony analizą warunków w jakich przyjdzie nam pracować. Powinny być one poddane ocenie ryzyka zagrożeń tam występujących. Wile grup zawodowych jest bowiem narażona na działanie czynników, które mają niekorzystne działanie i mogą stanowić zagrożenie dla pracowników. Można tu wziąć za przykład prace w terenie np w lesie czy na budowie. W obu przypadkach pracownicy są narażeni na nadepnięcie na ostre przedmioty, uraz palców czy tez różne warunki atmosferyczne jak deszcz cz zimno. Warto do takich prac wybrać buty gumowe ochronne S5z podnoskiem ochronnym oraz wkładką antyprzebiciową. Do pracy zimą czy podczas chłodnych dni zdecydowanie polecamy buty ocieplane  gumowe. W innych branżach pracownicy mogą być narażeni na kontakt ze środkami chemicznymi a tam rekomendujemy gumowce które są odporne na kwasy i chemikalianp buty gumowe kwasoługoodporne. Obuwie gumowe oferowane przez nasz sklep bhp to produkty sprawdzonych producentów, którzy oferują buty gumowe damskie oraz buty gumowe męskie.  Mogą one być wykonane  z PCV, gumy czy też lekkiej pianki EVA.  Gumowcemogą być wysokie pod kolona lub też niższe sięgające za kostkę czy do połowy łydki. 

Gumowe buty są wytrzymałe i solidne, sprawdzają się w trudnych warunkach zwłaszcza gdy myślimy tu o butach budowlanych. Sa one dostosowane do pracy w najtrudniejszych warunkach. Jednym z bardziej wytrzymałych modeli są buty z gumy.  Są one tak zaprojektowane by chronić pracownika skutecznie przed urazami. Mogą być one ocieplane np poprzez wkłady ocieplające. Taki wkład np filcowy, polarowy czy thinsulate ma właściwości termoizolacyjne, zapewniające ochronę przez wychłodzeniem i przemarznięciem. Oferta naszego sklepu w zakresie butów gumowych jest kierowana do kobiet i mężczyzn, zakładów pracy, firm budowlanych oraz dla osób do codziennego użytku. Niektóre modele kaloszy mają modny wygląd idealny na miasto a jeszcze inne modele są chętnie kupowane przez wędkarzy na ryby np wodery. Do pracy zimą polecamy gumofilce ocieplane wkładem filcowym czy też lekkie buty EVA z wyjmowanym wkładem ocieplającym. Warte uwagi są gumowce Demar, Fagum Stomil. Z tańszych marek buty gumowe bhp REIS, Ardon czy CXS Canis. Z lepszej jakości oferujemy gumowce Issa czy też buty gumowe Portwest.

 

Buty gumowe PCV - Obuwie gumowe PCV kalosze do pracy i nie tylko

Nasza hurtownia obuwia roboczego poleca szeroki wybór obuwia gumowego. Buty z tworzywa są idealne nie tylko na co dzień np dla rybaków ale i do pracy. Buty gumowe idealnie sprawdzają się na budowie. Pracownicy budowlani chętnie wykorzystują je w okresie jesiennym. W szczególności popularnym modelem są gumofilce, buty gumowe ocieplane filcem. Buty te mogą być wykonane z PCV, lekkiej pianki EVA czy naturalnej gumy. Buty gumowe mają bardzo szerokie zastosowanie. W zależności od swoich parametrach nadają się do pracy w przemyśle spożywczym, górniczym czy w budownictwie. Buty gumowe mogą posiadać:

podeszwę odporną na kwasy, zasady czy chemię

certyfikat dopuszczający do pracy w przemyśle spożywczym

podnosek ochronny

podnosek ochronny i wkładkę antyprzebiciową

wyjmowane ocieplenie

ocieplenie niewyjmowane np w postaci filcu

różnorodną kolorystykę

 

Najwiecej towaru wysyłamy do takich miast jak np: Warszawa, Poznań, Kraków, Katowice, Gdańsk, Gdynia, Szczecin, Kołobrzeg, Tomaszów Mazowiecki, Łódź, Częstochowa, Toruń, Lublin, Nowy Targ, Gliwice, Bielsko-Biała, Mikołów, Sosnowiec Wrocław i wiele więcej.