• Kategorie
  • Szukaj
  • Buty robocze ocieplane Procera - tanie obuwie ochronne zimowe - sklep bhp

TRZEWIKI BEZPIECZNE WINTER STRONG S3 SRC ROZM. 39
Produkt niedostępny
TRZEWIKI OCIEPLANE WINTER SOLID O1 SRC ROZM. 40
Produkt niedostępny
TRZEWIKI OCIEPLANE WINTER SOLID O1 SRC ROZM. 45
Produkt niedostępny
TRZEWIKI OCIEPLANE WINTER SOLID O1 SRC ROZM. 46
Produkt niedostępny
TRZEWIKI OCIEPLANE WINTER SOLID O1 SRC ROZM. 39
Produkt niedostępny
TRZEWIKI OCIEPLANE WINTER SOLID O1 SRC ROZM. 47
Produkt niedostępny

Buty robocze ocieplane Procera - tanie obuwie ochronne zimowe

Buty robocze ocieplane Procera mogą być jednym z podstawowych elementów stroju ochronnego pracowników zewnętrznych wykonujących swoje obowiązki w niskich temperaturach w okresie jesienno-zimowym w celu zapewnienia odpowiedniego komfortu termicznego. Nasz sklep bhp w swojej ofercie posiada zarówno trzewiki robocze jak i kalosze tego producenta w wersji ocieplanej. Przede wszystkim warto zaznaczyć, że obuwie zimowe Procera to produkty z niższej półki cenowej dzięki czemu praktycznie każdy zainteresowany bez względu na to jakim budżetem dysponuje będzie w stanie wybrać tutaj coś dla siebie. Z doświadczenia wiemy, że są one również chętnie wybierane przez firmy zatrudniające pracowników tymczasowych oraz takie, w których występuje duża rotacja pracowników. Tanie buty ocieplane Procera pomimo swojej niskiej ceny są w stanie posłużyć nam przez długi okres czasu ze względu na użycie wytrzymałych oraz odpornych na zniszczenia materiałów co oznacza, że jest to bardzo ekonomiczne rozwiązanie. Ze względu na wysoką rozmiarówkę w jakiej dostępne są buty producenta, głównie korzystają z nich Panowie. Przy tej okazji warto zaznaczyć, że prawidłowo dopasowane buty zimowe Procera są w stanie zapewnić nam wysoki komfort użytkowania, który ma duży wpływ na wydajność pracownika oraz jakość wykonywanej przez niego pracy. Wszystkie modele posiadają antypoślizgową podeszwę co oznacza, że mogą być one z powodzeniem wykorzystywane do pracy na różnych nawierzchniach zapewniają przy tym bardzo dobrą stabilizację. 

Ocieplane buty robocze Procera - trzewiki ochronne zimowe w niskiej cenie

Jeżeli chodzi o trzewiki ocieplane Procera dostępne są one w uniwersalnym kolorze czarnym, które świetnie skomponuje się z większością uniformów pracowniczych jak również zabrudzenia na nich nie będą tak szybko i łatwo widoczne. Spełniają one wymagane normy kategorii S1 lub S3 co potwierdza prawidłowy poziom ochrony jaki są w stanie nam zapewnić Wysokie obuwie ocieplane Procera za kostkę, wiązane na sznurowadła wykonane zostały z solidnej skóry bydlęcej natomiast za komfort termiczny odpowiada przyjemne futerko. W zależności od środowiska naszej pracy możemy sięgnąć po trzewiki z metalowym podnoskiem ochronny czy też wkładką antyprzebiciową jednak z naszych obserwacji wynika, że dużą popularnością cieszą się trzewiki zimowe Procera typu Metal Free czyli takie, które zostały wykonane bez użycia metalowych elementów, a więc zarówno wkładka antyprzebiciowa jak i podnosek w tym przypadku wykonane zostały z kevlaru. Czarne trzewiki robocze ocieplane Procera to bardzo dobra propozycja dla pracowników remontowo-budowlanych, przeładunkowych, transportu, służb drogowych czy porządkowych. Sklep bhp Optimum bardzo chętnie poleca również kalosze ocieplane Procera, które wykonane zostały z tworzywa EVA dzięki czemu są niezwykle lekkie co znacznie podnosi ich komfort użytkowania. Dostępne są w kolorze zielonym oraz w szerokiej gamie rozmiarów natomiast sięgać mogą nawet do połowy łydki. Dużym atutem jakim mogą pochwalić się kalosze zimowe Procera jest wymienna wkładka zakończona sztruksem dzięki czemu w razie takiej konieczności możemy ją z łatwością wyciągnąć oraz wyprać co ułatwi nam utrzymywanie jej w czystości. Należy również dodać, że tanie kalosze ocieplane Procera swoją popularność zyskały ze względu na szeroki zakres zastosowania ponieważ z naszych obserwacji wynika, że są one bardzo chętnie wykorzystywane zarówno do pracy jak i do użytku codziennego np. do pieszych spacerów po lesie czy też drobnych prac na działkach. Dodatkowo posiadają one właściwości wodoodporne co także oznacza, że możemy korzystać z nich wilgotnych oraz niekorzystnych środowiskach. 

Sklep Optimum BHP poleca buty robocze ocieplane Procera

Podsumowując możemy z łatwością zauważyć, że dostępnych jest wiele ważnych czynników, które przekładają się na duże zainteresowanie jakim cieszą się buty robocze ocieplane Procera. Optimum sklep bhp chętnie poleca je klientom nie dysponującym zbyt dużym budżetem ze względu na wysoki stosunek jakości do ceny, szeroki zakres zastosowania, komfort użytkowania oraz odpowiedni poziom ochrony. Zapraszamy do składania zamówień na uniwersalne oraz ekonomiczne obuwie zimowe Procera!