• Kategorie
  • Szukaj
  • Rękawice robocze bawełniane procera - rękawice nylonowe i z włókna - sklep bhp

Dziane i bawełniane rękawice robocze Procera - tekstylne rękawice bhp do pracy

Rękawice robocze Procera tekstylne oferowane przez nasz sklep bhp to jeden z podstawowych rodzajów środka ochrony dłoni, jaki posiada ten znany producent. Przede wszystkim należy zaznaczyć, że są to niezwykle atrakcyjne cenowo rękawiczki, na które będzie w stanie pozwolić sobie każdy zainteresowany klient niezależnie od tego, jakim budżetem dysponuje, co przekłada się na popularność jaką się cieszą. Ponadto rękawiczki tekstylne Procera dostępne są w szerokiej gamie rozmiarów, co ułatwi nam dopasowanie modelu, który pozwoli na maksymalną swobodę ruchów oraz nie będzie powodować żadnego dyskomfortu, który mógłby mieć negatywny wpływ na wydajność pracownika oraz jakość wykonywanej przez niego pracy. Kolejnym atutem jaki posiadają tekstylne rękawiczki Procera mogą okazać się ciekawe wersje kolorystyczne, dzięki czemu możemy nie tylko dostosować je do naszych indywidualnych upodobań, ale również do pozostałych elementów stroju ochronnego pracownika tak, aby tworzyły ze sobą spójną całość. Wszystkie środki ochrony dłoni z tej oferty zakończone zostały elastycznym ściągaczem w nadgarstku, który dba o prawidłowe dopasowanie do dłoni użytkownika oraz o to, aby nie zsuwały nam się one podczas pracy.

Szeroka oferta na tekstylne rękawice robocze Procera - tanie rękawice bawełniane i dziane 

W zależności od tego po jakie rękawiczki robocze Procera w wersji tekstylnej sięgniemy, mogą być one wykonane w 100% z bawełny lub poliamidu oraz z mieszanki bawełniano poliestrowej. Wyjątek stanowią rękawice antyprzecięciowe, które wykonane zostały z mieszanki poliamidu, poliestru, spandexu oraz włókna szklanego, które mogą posiadać również dodatek włókna technicznego HPPE. Jeżeli chodzi o antyprzecięciowe rękawiczki Procera warto tutaj zauważyć, że zostały one wykonane zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa, co jest najlepszym potwierdzeniem wysokiego poziomu ochrony, jaki są w stanie nam zapewnić. Nasz sklep Optimum BHP poleca tego typu rękawice do pracy z ostrymi przedmiotami lub narzędziami, gdzie istniałoby ryzyko przecięcia dłoni użytkownika. Przy tej okazji warto zaznaczyć, że damskie i męskie rękawice robocze Procera tekstylne posiadają szeroki zakres zastosowania ponieważ świetnie sprawdzą się na halach produkcyjnych, magazynach, w dorodnych pracach w gospodarstwach domowych, w mechanice czy też podczas prac remontowo-wykończeniowych. Ponadto mogą być one również wykorzystywane jako wkład do rękawic właściwych w celu np. zwiększenia poziomu ochrony lub komfortu termicznego podczas pracy w niższych temperaturach. Z całą pewnością rękawiczki tekstylne Procera to jedna z najlepszych propozycja do wszelkiego rodzaju prac manualnych oraz takich, w których wymagana jest dobra chwytność. 

Sklep Optimum BHP poleca rękawice tekstylne Procera do pracy

Warto również dodać, że dostępne są modele, które posiadają dodatkowe nakropienie wykonane z PCV, które znajduje się po wewnętrznej stronie dłoni, które jeszcze bardziej poprawiają chwytność. Niezwykle elastyczne oraz rozciągliwe rękawiczki bhp tekstylne Procera to produkty, które mogą cechować się wytrzymałością oraz odpornością na zniszczenia, co ma duży wpływ na ich okres żywotności. Warto tutaj dodać, że jest to także jedno z bardziej ekonomicznych rozwiązań ze względu na atrakcyjną cenę oraz fakt, że są w stanie posłużyć nam przez długi okres czasu. Jesteśmy przekonani, że jeżeli chodzi o środki ochrony dłoni z tej półki cenowej to rękawiczki ochronne Procera tekstylne są jednym z bardziej ekonomicznych oraz uniwersalnych rozwiązań, które będą w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Szeroka gama rozmiarów i kolorów, wysoki komfort użytkowania, odpowiedni poziom ochrony, duży zakres zastosowania oraz odpowiedni poziom ochrony to podstawowe atuty jakimi mogą pochwalić się rękawice tekstylne Procera. Mogą być one wykorzystywane zarówno przez Panie jak i Panów, którzy nie są narażeni na poważne urazy dłoni podczas pracy. Sklep Optimum BHP zachęca wszystkich zainteresowanych do szczegółowego zapoznania się z pełną ofertą na rękawice robocze Procera tekstylne, których popularność może tłumaczyć ilość składanych na nie zamówień przez naszych klientów. Należy pamiętać, że dobranie odpowiednich rękawic roboczych jest równie ważne, co odpowiednia odzież robocza oraz obuwie robocze. Aby zamówić rękawice robocze Procera poznaj korzystną ofertę naszej hurtowni bhp!