• Kategorie
  • Szukaj
  • Letnie kurtki robocze nieocieplane - kurtki ochronne bhp

Kurtka robocza letnia czyli kurtka ochronna nieocieplana w naszej hurtowni i sklepie bhp

Kurtki robocze bez ocieplenia – ten rodzaj odzieży roboczej dedykowany jest na okres wiosenno-jesienny. Kurtka robocza nieocieplana gwarantuje ochronę przed lekkim chłodem dlatego pasuje do pracy dla monterów, pracowników hal produkcyjnych, budowlańców, czy w innych branżach gdzie potrzebna jest trwała odzież robocza. Nasz sklep Optimum BHP posiada bardzo szeroki wybór kurtek roboczych. Dostępne są między innymi kurtki przeciwdeszczowe, kurtki softshellowe, monterskie czy budowlane oraz kurtki robocze odblaskowe, które chronią pracownika podczas złych warunków pogodowych lub oświetleniowych. Odzież robocza dostępna w naszej hurtowni BHP jest trwała, odporna na uszkodzenia, solidnie wykonana oraz odporna na zabrudzenia i na różne warunki i czynniki atmosferyczne. Zależenie od wybranego modelu kurtki bhp wyposażone są w kaptur i praktyczne kieszenie, są również dostępne kurtki robocze bez kaptura. W naszej hurtowni bhp dostępne są również kurtki robocze damskie, które posiadają specjalny kobiecy fason. Dzięki zastosowanym zamkom błyskawicznym kurtki robocze są łatwe do zakładania i zapinania. Nasz sklep bhp zapewnia bardzo szeroki wybór kurtek roboczych dlatego zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem dostępnym w naszym sklepie stacjonarnym jak i również w sklepie online. Oferujemy kurtki robocze letnie cenionych i rekomendowanych producentów, takich jak Snickers Workwear, Leber&Hollman, Ardon, CXS Canis, Portwest, Reis czy Urgent. Są to sprawdzeni producenci, tworząc odzież roboczą stawiają na najwyższą jakość i zadowolenie klienta. Cena zależna jest od wybranego modelu ale jesteśmy przekonani, że posiadamy najkorzystniejszą ofertę wśród okolicznych hurtowni bhp.

Kurtka robocza typu softshell - modna wodoodporna i oddychająca kurtka softshellowa

Ten rodzaj kurtki roboczej jest bardzo praktyczny i zapewnia dobrą ochronę podczas chłodnych dni. Kurtka softshell chroni użytkownika przed deszczem i wiatrem i ma bardzo atrakcyjny wygląd, przez co może być używana nie tylko w pracy, ale również poza nią, w celach rekreacyjnych, często używane w turystyce. Jest to kurtka wodoodporna przeciwdeszczowa wiatroodporna. Oferujemy w sklepie bhp kurtki damskie i męskie często z kapturem. Zapewni dobry komfort termiczny i odpowiedni poziom ciepła. Tkanina softshell jest oddychająca, co jest dość ważne podczas wysiłku fizycznego, bo zapewnia odpowiednią wentylację a zarazem utrzymuje ciepło. Cena jest zróżnicowana i zależna od wybranego modelu, dlatego zachęcamy do przejrzenia pełnej oferty kurtek roboczych softshellowych jak i innych.

Kurtka robocza odblaskowa ostrzegawcza dla drogowców, kierowców i nie tylko - odzież robocza odblaskowa

Dostępna odzież robocza odblaskowa w naszym sklepie bhp jest wykonana z najwyższej jakości. Kurtka robocza odblaskowa spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa i zapewnia bardzo dobrą widoczność na drodze. Oferowana odzież robocza ostrzegawcza dostępna w naszej hurtowni bhp ma za zadanie poprawienie widoczności pracowników w złych warunkach pogodowych jak i oświetleniowych oraz w pracy po zmroku. Ten rodzaj odzieży ostrzegawczej dedykowany jest pracownikom drogowym, budowlańcom, w transporcie czy pracownikom zewnętrznym, czyli tam gdzie istnieje ryzyko uszczerbku zdrowia czy życia. Odzież odblaskowa, w tym kurtki robocze dostępne są w neonowych kolorach żółtym i pomarańczowym, które również powodują, że jest się lepiej widocznym dla pozostałych uczestników ruchu. Zastosowane taśmy odblaskowe wzmacniają tylko widoczność użytkownika.

Kurtka robocza przeciwdeszczowa i wodoodporna - doskonała ochrona przed deszczem - odzież robocza przeciwdeszczowa

Kurtki robocze przeciwdeszczowe potrzebne są przez cały rok. Sprawdzą się podczas deszczu jak i również podczas opadów śniegu. Kurtki wodoodporne dostępne w naszym sklepie bhp są od cenionych producentów, przez co wykonane są z trwałych materiałów, które nie wsiąkają wody i pozwalają na spływanie po kurtce roboczej. Są bardzo często wybierane jako kurtka robocza budowlana, ponieważ często występują również jako kurtki ostrzegawcze wodoodporne. Ogólnie ten rodzaj kurtki bhp polecany jest dla pracowników zewnętrznych, gdzie są narażeni na różne warunki atmosferyczne. Do produkcji kurtek przeciwdeszczowych zostały użyte m.in. takie materiały: poliester, nylon, poliuretan, poliamidu, często z powleczeniem PCV. Kurtka robocza przeciwdeszczowa zapewnia ochronę przed wodą, chłodem oraz wiatrem. Chroni również przed brudem i delikatnymi urazami. Kurtki robocze dostępne w naszym sklepie internetowym spełniają wszelkie normy dlatego są bardzo cenione przez naszych klientów. Dostępne są w wielu rozmiarach i modelach, dlatego dedykowane są zarówno jako kurtki robocze przeciwdeszczowe damskie oraz kurtki męskie. Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem dostępnym w naszym sklepie Optimum BHP. Posiadamy bardzo różnorodne rodzaje, dostępne w wielu wersjach kolorystycznych dlatego każdy, nawet najbardziej wymagający klient, znajdzie odpowiedni model pod swoje aktualne potrzeby. Cena jest zależna od wybranego modelu, ale jako hurtownia bhp posiadamy najkorzystniejsze oferty dla klientów indywidualnych jak i firm czy przedsiębiorców.
Zapraszamy do zakupów hurtowych i detalicznych w naszym sklepie bhp klientów z WarszawyKatowic, Krakowa, Wrocławia, Poznania, Sosnowca, Tychów, Szczecina, Gdańska, Torunia, Łodzi, Częstochowy, Sosnowca, Gliwic, Mikołowa, Oświęcimia, Tomaszowa Mazowieckiego, Gdyni, Sopotu, Gdańska, Tychów, Bielska Białej, Bydgoszczy, Kielc, Białystoku, Zielonej Góry, Nowego Targu, Wrocławia, Opola i z całej Polski, gdyż jako sklep i hurtowania bhp on-line działamy na terenie całej Polski i Europy!

Kurtki robocze Białystok, kurtki robocze Kielce, kurtki robocze Przemyśl, kurtki robocze Bydgoszcz, kurtki robocze Łódź, kurtki robocze Rzeszów, kurtki robocze Bytom, kurtki robocze Olsztyn, kurtki robocze Szczecin, kurtki robocze Gdańsk, kurtki robocze Opole, kurtki robocze Warszawa, kurtki robocze Gdynia, kurtki robocze Piła, kurtki robocze Wrocław, kurtki robocze Katowice, kurtki robocze Poznań