• Kategorie
  • Szukaj
  • Odzież ochronna i ubrania dla pilarzy drwali - sklep hurtownia Optimum BHP

Odzież robocza dla pilarzy i drwali - profesjonalna odzież bhp w sklepie internetowym!

Odzież robocza dla pilarzy spełnia bardzo istotną funkcję, chroni bowiem ciało człowieka przed niebezpiecznymi dla niego czynnikami takimi jak w przypadku pracy pilarza otarcia czy skaleczenia odłamkami. Z zawodem pilarza wiąże się spore ryzyko urazów i poważnych okaleczeń. Pilarze niemal codziennie narażeni są na niezwykle groźny uraz spowodowany np. przecięciem piłą. Aby zapobiegać bardzo niebezpiecznym, przerażającym w skutkach wypadkom, należy odpowiednio zadbać o bezpieczeństwo podczas wykonywania pracy. Dobrze dobrana, odzież robocza dla pilarzy to niezwykle istotne zabezpieczenie przed groźnymi wypadkami czy ciężkimi urazami. Odzież robocza dostępna w asortymencie naszego sklepu Optimum BHP to produkty najwyższej jakości, które wykonane zostały niezwykle starannie przy użyciu najlepszych materiałów, trwałych, solidnych i odpornych na niebezpieczne dla człowieka czynniki. Ubrania robocze dla pilarzy zostały zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie i ochronie zdrowia użytkownika. Odzież robocza dostępna w naszej ofercie jest niezwykle wytrzymała, stąd niezawodnie spełnia swoje zadanie nawet przez lata. Produkty te stanowią skuteczną ochronę dla ciała użytkownika, zapewniając mu poczucie bezpieczeństwa tak istotne podczas wykonywania obowiązków.

Odzież dla pilarzy – jaką odzież dla drwali wybrać w naszym sklepie bhp?

Nasz sklep internetowy w tej kategorii proponuje spodnie robocze do pasa, spodnie bhp ogrodniczki, bluzy robocze oraz komplety antyprzecięciowe. Nasza hurtownia bhp ma przyjemność dysponować ubraniami roboczymi dla pilarzy takich producentów jak: CXS Canis, Portwest. Spodnie do pasa dla pilarza, które oferujemy to solidny model, które wyróżniają się tym, że został porządnie wykonany, a do tego są bardzo wygodne i nie krępują ruchów podczas pracy. Godne polecenia w tej kategorii są również ogrodniczki dla pilarza OAK CH12 Portwest. Wykonane zostały z mieszanki poliestru i bawełny, która jest wytrzymała, z gramaturą 245g oraz dodatkowo posiadają 9 warstw ochronnych, dlatego też ogrodniczki robocze głównie sprawdzą się do wykorzystania w pracach leśnych przez profesjonalnych drwali. Niektóre modele odzieży roboczej dla drwali dostępna w naszym sklepie on-line jest również wodoodporna, oddychająca. Polecamy także pozostałe produkty: rękawice antyprzecięciowe czy bluzy dla pilarzy. Wszystkie pochodzą od znanych producentów i zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu zapewniają bezpieczeństwo i najlepszą ochronę przed przecięciami. Spodnie dla pilarza oraz inne elementy odzieży roboczej dla drwali z naszego asortymentu spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Do naszego sklepu bhp zapraszamy zarówno przedsiębiorców jak i osoby prywatne. Cena ubrań dla pilarzy jest zależna od konkretnego modelu oraz funkcji jakie miałaby spełniać jednak śmiało możemy powiedzieć, iż nasz sklep internetowy oferuje jedne z najniższych cen jako hurtownia bhp. Dostępna w naszej ofercie odzież robocza to najwyższej jakości ubrania bhp, które sprawdzą się w każdej sytuacji i w niejednym środowisku pracy, w którym wymagane jest odpowiednie umundurowanie pracownicze. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nie tylko odzieży roboczej dla drwali ale i pełną ofertą odzieży roboczej oraz obuwia roboczego. Wszystkie ubrania dla pilarzy, które znajdują się w naszym sklepie internetowym, charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością i doskonale spełniają swoją funkcję ochronną. Dodatkowo, w optymalny sposób przepuszczają powietrze, są lekkie i wodoodporne, a także nie ograniczają ruchów podczas wykonywania cięć oraz dźwigania. Nasza odzież dla pilarzy posiada pomarańczowe elementy odblaskowe, które poprawiają widoczność pracowników na placach budowy czy w lasach, nawet po zmroku.

Odzież robocza dla pilarzy – bezpieczniejsza praca i większy komfort!

Strój pilarza powstał z myślą o zabezpieczeniu ciała przed skaleczeniami i przecięciami ostrymi narzędziami lub krawędziami rozmaitych przedmiotów. Chroni również skórę przed uderzeniami skrawków pochodzących ze ścinanych czy obrabianych materiałów. Z tego względu odzież robocza dla pilarzy znajduje szerokie zastosowanie. Może być wykorzystywana nie tylko w pracach leśnych czy ogrodnictwie, ale również w budownictwie, transporcie czy magazynach logistycznych – czyli wszędzie tam, gdzie skóra narażona jest na przecięcia, otarcia czy skaleczenia.

Kompleksowy strój pilarza skompletujesz w ofercie naszego sklepu bhp!

W naszym sklepie internetowym Optimum BHP można znaleźć różnorodne ubrania dla pilarzy i skompletować cały strój roboczy. Oferujemy wygodne spodnie robocze, ogrodniczki bhp oraz kurtki robocze. Ponadto, w asortymencie znajduje się również odporny na cięcie zestaw, na który składają się ogrodniczki robocze i bluza bhp. U nas każdy pracownik lub pracodawca znajdzie najwyższej jakości, dostosowaną do aktualnych potrzeb odzież dla pilarzy, która będzie spełniała normy BHP.