• Kategorie
  • Szukaj
  • Odzież ochronna i ubrania dla pilarzy drwali - sklep hurtownia Optimum BHP

Odzież ochronna dla pilarzy

Odzież dla pilarzy spełnia bardzo istotną funkcję, chroni bowiem ciało człowieka przed niebezpiecznymi dla niego czynnikami takimi jak w przypadku pracy pilarza otarcia czy skaleczenia odłamkami. Z zawodem pilarza wiąże się spore ryzyko urazów i poważnych okaleczeń. Pilarze niemal codziennie narażeni są na niezwykle groźny uraz spowodowany, np. przecięciem piłą. Aby zapobiegać bardzo niebezpiecznym, przerażającym w skutkach wypadkom, należy odpowiednio zadbać o bezpieczeństwo podczas wykonywania pracy. Dobrze dobrana, odzież ochronna dla pilarzy to niezwykle istotne zabezpieczenie przed groźnymi wypadkami czy ciężkimi urazami. Odzież ochronna dostępna w asortymencie naszego sklepu internetowego BHP to produkty najwyższej jakości, które wykonane zostały niezwykle starannie przy użyciu najlepszych materiałów, trwałych, solidnych i odpornych na niebezpieczne dla człowieka czynniki. Ubrania robocze dla pilarzy zostały zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie i ochronie zdrowia użytkownika. Odzież robocza dostępna w naszej ofercie jest niezwykle wytrzymała, stąd niezawodnie spełnia swoje zadanie nawet przez lata. Produkty te stanowią skuteczną ochronę dla ciała użytkownika, zapewniając mu poczucie bezpieczeństwa tak istotne podczas wykonywania obowiązków.

Odzież dla pilarzy – jaką odzież ochronną dla drwali wybrać w naszym sklepie bhp ?

Nasz sklep internetowy w tej kategorii proponuje spodnie do pasa, ogrodniczki dla pilarza, bluzy oraz komplety antyprzecięciowe. Nasza hurtownia ma przyjemność dysponować ubraniami roboczymi dla pilarzy takich producentów jak : CXS Canis, Portwest. Spodnie do pasa dla pilarza, które oferujemy to solidny model, które wyróżniają się tym, że został porządnie wykonany, a do tego są bardzo wygodny i nie krępują ruchów podczas pracy. Godne polecenia w tej kategorii są również ogrodniczki dla pilarza PORTWEST OAK CH12. Wykonane zostały z mieszanki poliestru i bawełny, która jest wytrzymała, z gramaturą 245 g oraz dodatkowo posiadają 9 warstw ochronnych, dlatego też ogrodniczki głównie sprawdzą się do wykorzystania w pracach leśnych przez profesjonalnych drwali. Na uwagę zasługuje również ubranie robocze LEŚNIK CXS 1120 005 503 00 odporne na cięcia. Niektóre modele odzieży ochronnej dla drwali dostępna w naszym sklepie on-line jest również wodoodporna, oddychająca. Polecamy także pozostałe produkty: rękawice antyprzecięciowe czy bluzy antyprzecięciowe dla pilarzy . Wszystkie pochodzą od znanych producentów i zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu zapewniają bezpieczeństwo i najlepszą ochronę przed przecięciami. Spodnie dla pilarza oraz inne elementy odzieży ochronnej dla drwali z naszego asortymentu spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Do naszego sklepu bhp zapraszamy zarówno przedsiębiorców jak i osoby prywatne. Cena ubrań dla pilarzy jest zależna od konkretnego modelu oraz funkcji jakie miałaby spełniać jednak śmiało możemy powiedzieć, iż nasz sklep internetowy oferuje jedne z najniższych cen jako hurtownia bhp. Dostępna w naszej ofercie odzież ochronna to najwyższej jakości ubrania bhp, które sprawdzą się w każdej sytuacji i w niejednym środowisku pracy, w którym wymagane jest odpowiednie umundurowanie pracownicze. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nie tylko odzieży ochronnej dla drwali ale i pełną ofertą odzieży roboczej oraz obuwia.

Wszystkie ubrania pilarzy, które znajdują się w naszym sklepie internetowym, charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością i doskonale spełniają swoją funkcję ochronną. Dodatkowo w optymalny sposób przepuszczają powietrze, są lekkie i wodoodporne, a także nie ograniczają ruchów podczas wykonywania cięć oraz dźwigania. Nasza odzież dla pilarzy posiada pomarańczowe elementy odblaskowe, które poprawiają widoczność pracowników na placach budowy czy w lasach, nawet po zmroku.

Odzież ochronna dla pilarzy – bezpieczniejsza praca!

Strój pilarza powstał z myślą o zabezpieczeniu ciała przed skaleczeniami i przecięciami ostrymi narzędziami lub krawędziami rozmaitych przedmiotów. Chroni również skórę przed uderzeniami skrawków pochodzących ze ścinanych czy obrabianych materiałów. Z tego względu odzież ochronna dla pilarzy znajduje szerokie zastosowanie. Może być wykorzystywana nie tylko w pracach leśnych czy ogrodnictwie, ale również w budownictwie, transporcie czy magazynach logistycznych – czyli wszędzie tam, gdzie skóra narażona jest na przecięcia, otarcia czy skaleczenia.

Kompleksowy strój pilarza

W naszym sklepie internetowym OPTIMUM BHP można znaleźć różnorodne ubrania dla pilarzy i skompletować cały roboczy strój. Oferujemy wygodne spodnie, ogrodniczki oraz kurtki. Ponadto w asortymencie znajduje się również odporny na cięcie zestaw, na który składają się ogrodniczki i bluza. U nas każdy pracownik lub pracodawca znajdzie najwyższej jakości, dostosowaną do aktualnych potrzeb odzież dla pilarzy, która będzie spełniała normy BHP.