• Kategorie
  • Szukaj
  • Rękawice robocze ocieplane Procera - tanie rękawice zimowe - sklep bhp

Sklep Optimum BHP poleca rękawice robocze Procera ocieplane na zimę

Wybierając środki ochrony dłoni bardzo ważne jest aby dopasować je nie tylko do rodzaju zagrożeń występujących w pracy ale również do panujących warunków atmosferycznych. Sklep bhp Optimum z doświadczenia wie, że wśród pracowników zewnętrznych wykonujących swoje obowiązki w okresie jesienno-zimowym w niskich temperaturach jak również wśród osób pracujących na mroźniach czy chłodniach niezbędne mogą okazać się rękawice robocze Procera ocieplane. Ich głównym zadaniem prócz zapewnienia odpowiedniego poziomu ochrony jest także zadbanie o komfort termiczny. W tej ofercie znajdziemy praktycznie wszystkie z możliwych rodzajów rękawic, które z łatwością dopasujemy do środowiska naszej pracy. Rękawiczki ocieplane Procera to jedno z bardziej ekonomicznych rozwiązań ze względu na atrakcyjną cenę w jakiej są dostępne oraz długi okres żywotności jaki są w stanie nam zapewnić. Przy tej okazji należy zaznaczyć, że praktycznie każdy zainteresowany klient będzie w stanie wybrać model adekwatny do budżetu jakim dysponuje. Ponadto rękawice bhp zimowe Procera dostępne są w szerokiej gamie rozmiarów i kolorów dzięki czemu nie będzie problemu z dostosowaniem ich do naszych indywidualnych potrzeb oraz upodobań. Wiele modeli zostało wykonanych we fluorescencyjnych kolorach, które zwiększą widoczność użytkownika w niedostatecznie dobrze oświetlonych miejscach oraz po zmroku. 

Polecamy tanie rękawice ocieplane Procera do pracy zimą

Kolejną kwestią na która warto zwrócić uwagę jest fakt, że ocieplane rękawice robocze Procera zostały wykonane zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa co jest ważnym aspektem, który zawsze należy mieć na uwadze dokonując wyboru. Odpowiednio dopasowany model pozwoli nam na maksymalną swobodę ruchów oraz zapewni wysoki komfort użytkowania od którego zależeć może wydajność pracownika oraz jakość wykonywanej przez niego pracy. Jeżeli chodzi o rękawice zimowe Procera w wersji powlekanej oferowane przez nasz sklep bhp zakończone zostały one elastycznym ściągaczem w nadgarstku, który odpowiada za idealne dopasowanie do dłoni użytkownika oraz zapobiega ich zsuwaniu się. Wszystkie modele z tej oferty powleczone zostały lateksem dzięki czemu zapewniają bardzo dobrą przyczepność, również wilgotnych przedmiotów oraz charakteryzują się wysoką odpornością na ścieranie. Ocieplane rękawice powlekane Procera różnią się od siebie grubością powleczenia oraz ilością zajętego obszaru. Do pracy w nieco trudniejszych środowiskach z całą pewnością przydatne mogą nam się okazać rękawiczki zimowe Procera wzmacniane skórą (w tym przypadku kozią lub dwoiną bydlęcą). W zależności od tego po jaki model sięgniemy może posiadać on elastyczną gumkę w nadgarstku lub też być zakończony usztywnianym mankietem, który zapewnia wysoki poziom ochrony nie tylko dłoni użytkownika ale również jego nadgarstka. Wytrzymałe oraz odporne na zniszczenia rękawice ocieplane Procera wzmacniane skórą to świetna propozycja do prac przeładunkowych, remontowo-budowlanych, w transporcie czy magazynowych. 

Sklep Optimum BHP przedstawia szeroką ofertę na tanie rękawice robocze ocieplane Procera

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się również skórzane rękawiczki bhp ocieplane Procera wykonane w całości z licowej skóry koziej co oznacza, że świetnie sprawdzą się one podczas wszelkich prac manualnych. Uniwersalna kolorystyka w jakiej zostały wykonane będzie bardzo dobrze współgrać z pozostałymi elementami uniformu pracownika tworząc z nimi spójną całość. Jak widać dostępnych jest wiele ciekawych propozycji na rękawice robocze Procera ocieplane, które sprawdzą się w większości środowisk pracy w zależności od tego po jaki model sięgniemy. Najważniejsze powody, które wpływają na popularność jaką cieszą się środki ochrony dłoni tego producenta to bez wątpienia odpowiedni poziom ochrony, komfort użytkowania, szeroki zakres zastosowania jak i wysoki stosunek jakości do ceny. Jesteśmy przekonani, że rękawiczki zimowe Procera pomimo stosunkowo niskiej ceny w jakiej są dostępne będą w stanie spełnić oczekiwania nawet wymagających klientów. Optimum sklep bhp zachęca wszystkich zainteresowanych do szczegółowego zapoznania się z pełną ofertą gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.