• Kategorie
  • Szukaj
  • Portwest kurtki robocze trudnopalne niepalne - hurtownia i sklep Optimum HP

Portwest kurtka robocza odblaskowa trudnopalna, antystatyczna a także chroniąca przed łukiem elektrycznym

Portwest Kurtki robocze trudnopalne odblaskowe, antystatyczne. Portwest to najlepszy wybór dla ochrony trudnopalnej. Przeznaczone są do pracy w warunkach zagrożenie wybuchem oraz działaniem wybranych środków chemicznych, łukiem elektrycznym i elektrycznością statyczną. Kurtki robocze trudnopalne są oddychające i oferują najwyższy komfort pracy w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych. Kurtka trudnopalna powinna być najwyższej jakości aby zapewnić bezpieczeństwo podczas pracy. Powinno się tu wybrać sprawdzonego producenta, który cieszy się dużym zaufaniem i niezawodnością a taka oferuje Portwest. Kurtka robocza tej serii jest multiochronna.

Kurtka robocza Portwest - kurtki odblaskowe, trudnopalne, antyelektrostatyczne poleca sklep bhp

Niektóre z kurtek trudnopalnych Portwest zostały zaprojektowane z myślą o przemyśle petrochemicznym. Dostępne są w trzech kolorach tj: żółtym, pomarańczowym, granatowym. Kurtki robocze trudnopalne wyposażone zostały w specjalne taśmy ostrzegawcze trudnopalne. Posiadają składane, odpinane lub stałe kaptury. W ofercie występują jako kurtki bomberki, przedłużane, klasyczne. Niektóre Kurtki trudnopalne Portwest są wykonane z poliestru 98% i antyelektrostatycznego włókna węglowego o gramaturze 250g. Występują także kurtki wykonane z mieszanki bawełniano-poliestrowej o składzie 80%/19% z dodatkiem 1% włókna węglowego. Jest to najwyższy poziom ochrony zgodnie z normami EN ISO20471, EN13034, EN ISO 14116, EN343, EN1149. Niektóre kurtki są ocieplane z wypinanym polarem oraz posiadają regulację mankietów przy pomocy rzepa. Kurtki niepalne Portwest są wodoodporne i zapewniają bardzo dobrą widoczność w czasie dnia i w nocy. Ocieplane kurtki odblaskowe trudnopalne są idealne do pracy  w zimnie lub wilgoci w warunkach zagrożenia.

Sklep bhp poleca kurtki trudnopalne Portwest - odzież robocza trudnopalna spawalnicza

Jeśli szukasz kurtki roboczej dla spawacza czy innej odzieży roboczej spawalniczej, postaw na markę Portwest. To odzież ochronna na najwyższym poziomie z wieloletnim doświadczeniem. Portwest produkuje odzież roboczą  z bardzo odpornych materiałów, które są wytrzymałe. Atutem jest modne wzornictwo, dobrze skrojone fasony ubrania roboczego i bogata oferta odzieży ESD i trudnopalnej. Kurtki robocze Portwest trudnopalne to szeroka oferta odzieży bhp jaką nasza hurtownia poleca.