• Kategorie
  • Szukaj
  • Portwest kurtki robocze trudnopalne niepalne - hurtownia i sklep Optimum HP

Portwest kurtka robocza odblaskowa trudnopalna, antystatyczna a także chroniąca przed łukiem elektrycznym

Portwest z ofertą na odzież roboczą trudnopalną to najlepszy wybór dla ochrony trudnopalnej. Kurtki robocze trudnopalne przeznaczone są do pracy w warunkach zagrożenie wybuchem oraz działaniem wybranych środków chemicznych, łukiem elektrycznym i elektrycznością statyczną. Kurtki bhp trudnopalne są oddychające i oferują najwyższy komfort pracy w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych. Kurtka robocza trudnopalna powinna być najwyższej jakości aby zapewnić bezpieczeństwo podczas pracy. Powinno się tu wybrać sprawdzonego producenta, który cieszy się dużym zaufaniem i niezawodnością a taką oferuje Portwest. Kurtka robocza tej serii jest multiochronna.

Kurtka robocza Portwest - wygodne kurtki odblaskowe, trudnopalne, antyelektrostatyczne polecane przez sklep bhp

Niektóre kurtki robocze trudnopalne Portwest zostały zaprojektowane z myślą o przemyśle petrochemicznym. Dostępne są w kilku kolorach tj.: żółtym, pomarańczowym, granatowym itp. Kurtki robocze trudnopalne wyposażone zostały w specjalne taśmy ostrzegawcze trudnopalne. Posiadają składane, odpinane lub stałe kaptury. W ofercie występują jako kurtki bomberki, przedłużane, klasyczne. Niektóre kurtki trudnopalne Portwest są wykonane z poliestru 98% i antyelektrostatycznego włókna węglowego o gramaturze 250g. Występują także kurtki robocze wykonane z mieszanki bawełniano-poliestrowej o składzie 80%/19% z dodatkiem 1% włókna węglowego. Jest to najwyższy poziom ochrony zgodnie z normami EN ISO20471, EN13034, EN ISO 14116, EN343, EN1149. Niektóre kurtki bhp trudnopalne są ocieplane z wypinanym polarem oraz posiadają regulację mankietów przy pomocy rzepa. Kurtki niepalne Portwest są wodoodporne i zapewniają bardzo dobrą widoczność w czasie dnia i w nocy. Kurtki robocze ocieplane odblaskowe trudnopalne są idealne do pracy  w zimnie lub wilgoci w warunkach zagrożenia.

Sklep bhp poleca kurtki trudnopalne Portwest - odzież robocza trudnopalna spawalnicza

Jeśli szukasz kurtki roboczej trudnopalnej czy innej odzieży roboczej dla spawacza, postaw na markę Portwest. To odzież robocza na najwyższym poziomie z wieloletnim doświadczeniem. Portwest produkuje odzież roboczą z bardzo odpornych materiałów, które są wytrzymałe. Atutem jest modne wzornictwo, dobrze skrojone fasony ubrania roboczego i bogata oferta odzieży ESD i trudnopalnejKurtki robocze Portwest trudnopalne to szeroka oferta odzieży bhp jaką nasz sklep Optimum BHP poleca.