• Kategorie
  • Szukaj
  • Czapki z daszkiem BHP ochronne - hurtownia sklep bhp

Czapeczki z daszkiem chronią głowę pracownika przed zabrudzeniem czy otarciem, a także niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi jak temperatura, deszcz, wiatr czy światło słoneczne, które zwłaszcza latem daje się we znaki i często oślepia. Do prac gdzie jest wymagana wysoka higiena czyli np.: w szpitalach, przychodniach, przemyśle spożywczym czy laboratoriach świetnie sprawdzą się fizelinowe czepki jednorazowe wykonane z polipropylenu. Najpopularniejsze modele to typ czapeczki z daszkiem tak zwanej baseballówki. Dostępne są wersje letnie i zimowe ocieplane. Nasza hurtownia oferuje czapki w różnych fasonach i kolorach oraz o wszelakim zastosowaniu z związku z czym każdy z Państwa będzie mógł wybrać coś dla siebie. Na czapkach z przodu lub po boku istnieje opcja umieszczenia loga danej marki. Dużym uznaniem wśród klientów cieszą się czapko-kaski, znane również pod nazwą hełmów antyskalpowych, których dodatkową zaletą jest fakt, żre chronią przed urazami spowodowanymi uderzeniem o wystające przedmioty zgodnie z normą BHP - EN-812. Tego typu czapki ochronne są polecane serwisantom, mechanikom, pracownikom warsztatów. Warto jednak pamiętać, że  tego typu czapki nie zabezpieczają przed spadającymi przedmiotami. W razie potrzeby zaopatrzenia się w specjalistyczną ochronę głowy odsyłamy do zakładki kaski i hełmy bhp w naszym sklepie on-line.

 

Czapeczki z daszkiem – jakie czapki ochronne wybrać w naszym sklepie bhp ?

 

Nasz sklep internetowy bhp oferuje szeroki wybór czapeczek z daszkiem. W swojej ofercie nasza hurtownia posiada czapki ochronne takich producentów jak : Snickers, Portwest, Dad, Projob, Reis. Do wyboru mają Państwo czapeczki w różnych kolorach z klasycznym daszkiem lub czapki z przedłużanym daszkiem. W ofercie również znajdziemy czapki odblaskowe w kolorze żółtym oraz pomarańczowym. Polecamy hełmy antyskalpowe o wyglądzie czapeczki z daszkiem. Takie czapki ochronne dedykowane są dla pracowników robót ziemnych, drogowców, budowlańców oraz kierowców i osób pracujących w spedycji i transporcie. Czapka jest w kolorze fluorescencyjnym, neonowym: żółtym lub pomarańczowym. Czapka posiada utwardzoną skorupę, chroniąc przed uderzeniem. Sprawdza się na magazynach i w pracy gdzie nie ma potrzeby stosowania kasku ochronnego a gdzie istnieje ryzyko wymagające większego zabezpieczenia niż zwykła czapka.

Godne polecenia są równieżczapeczki z daszkiem marki Snickers w paru odcieniach z logiem marki lub bez . Posiadają zakrzywiony daszek w czapce dla wyjątkowego wyglądu oraz dużo miejsca na logo firmy. Czapki z daszkiem są bardzo dobre jakościowo , a ich profilowany daszek w czapce skutecznie chroni przed słońcem oraz nadaje stylowy, sportowy wygląd. Czapka Snickers jest dopasowana do większości kształtów głowy. W ofercie również wiele modeli czapek z daszkiem marki Reis, nie tylko jedno czy dwukolorowe, ale również moro. Wszystkie czapki, które sprzedajemy, spełniają najwyższe normy jakości, a dodatkowym atutem, który wyróżnia produkty oferowane przez nasząhurtownie bhp, jest bardzo atrakcyjna cena, która jest zależna od konkretnego modelu. Jednak śmiało możemy powiedzieć, iż naszsklep internetowy bhp, oferuje jedne z najbardziej atrakcyjnych cen. Do naszej hurtowni bhp zapraszamy przedsiębiorców i klientów indywidualnych. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z wszystkimi modelami czapeczek z daszkiem dostępnych w naszym asortymencie, a także odzieży roboczej oraz obuwia i życzymy udanych zakupów!