• Kategorie
  • Szukaj
  • Odzież robocza odblaskowa ostrzegawcza Brixton Flash - sklep Optimum BHP

Ubranie robocze odblaskowe Brixton Flash - odzież robocza dla drogowców - odzież ostrzegawcza

Kolekcja odzieży roboczej Brixton Flash została stworzona z myślą o sytuacjach gdzie niezwykle ważna jest widoczność pracowników. Wyprodukowana zgodnie z Certyfikatem CE kat. II oraz zgodnie z wymogami nor­my EN-471 co daje całkowitą pewność intensywnej widoczności w obliczu surowych wymogów odzieży ostrzegawczej. Maksymalne bezpieczeństwo w warunkach obniżonej widoczności daje zastosowanie odpowiedniej tkaniny oraz podwójnych taśm odblaskowych. Znajdziemy tutaj bluzy robocze, spodnie robocze ogrodniczki oraz spodnie robocze do pasa, koszulki bhp, polary robocze i kurtki bhp softshell. Kolekcję Brixton Flash uzupełniają czapeczki ostrzegawcze oraz kamizelki odblaskowe.

 

Bluza robocza odblaskowa Brixton Flash - bluza ostrzegawcza dla drogowców


Żółta lub pomarańczowa buza ostrzegawcza została wykonana z tkaniny poliestrowo bawełnianej  wzmocniona dodatkowymi ryglówkami i podwójnymi szwami. Doskonale chroni przed chłodem także dzięki elastycznym ściągaczom na końcu rękawów i w dolnej części. Fluorescencyjny kolor kontrastuje z czarnymi wstawkami OXFORD, które służą wzmocnieniom miejsc najbardziej narażonych na uszkodzenia. Daje to ciekawy efekt wizualny i wyróżnia bluzę bhp Brixton Flash spośród konkurencji. Ponadto zastosowana tkanina jakości nie traci swoich właściwości kolorystycznych i rozmiaru pod wpływem prania. Atutem bluzy odblaskowej są funkcjonalne kieszenie: dwie górne kieszenie w tym jedna kryta listwą, zapinana na rzep, dwie wzmocnione kieszenie boczne oraz kieszonka na długopis. W linii Brixton Flash dostępna jest także bluza ostrzegawcza z kołnierzykiem o kroju koszuli zapinana na zamek błyskawiczny w dwóch kolorach żółtym lub pomarańczowym. Popularnym i często wybieranym produktem z kolekcji jest bluza polarowa ostrzegawcza lub ostrzegawczy softshell. Polar roboczy ostrzegawczy Brixton Flash wykonany z wysokiej jakości polaru zakończony stójką i zapinany na zamek. Jest przyjemny w noszeniu i doskonale spełnia swoją funkcję jaka jest ochrona przed chłodem oraz doskonała widoczność użytkownika. Natomiast softshell bhp posiada kaptur który jest odpinany i regulowany. Kurtka robocza jest zapinana na zamek żyłkowy. Właściwości materiału pozwalają ochronić użytkownika nie tylko przed chłodem ale także przed wiatrem i umiarkowanym deszczem.

 

Spodnie ogrodniczki Brixton Flash - spodnie robocze odblaskowe

 

Wysokiej jakości spodnie robocze ostrzegawcze ogrodniczki poosiadają regulowane szelki oraz zapięcie na guziki po obu bokach co ułatwia ich zakładanie i zdejmowane. Spód nogawek wykonany został z OXFORDU  w czarnym kolorze dzięki czemu zabrudzenia są mniej widoczne i stanowi to także dodatkowe wzmocnienie. Dla komfortu użytkownika spodnie robocze Brixton Flash posiadają wszyty klin w kroku co zwiększa swobodę ruchów. Spodnie robocze dostępne są w dwóch ostrzegawczych kolorach pomarańczowym lub żółtym z szerokimi pasami odblaskowymi oraz z licznymi kieszeniami przydatnymi podczas pracy. Przeznaczone są dla osób przebywających blisko drogi gdzie wysoka widoczność wiążę się z zapewnieniem bezpieczeństwa.

 

Spodnie odblaskowe Brixton Flash - spodnie ostrzegawcze do pasa dla drogowców kierowców budowlane

 

Spodnie robocze do pasa ostrzegawcze Brixton Flash to doskonale połączono fluorescencyjny materiał ostrzegawczy z czarnymi wstawkami z oxfordu.  Tworzy to doskonały efekt wizualny ale również wpływa na wytrzymałość spodni bowiem wstawki wkomponowano w miejscach najbardziej narażonych na uszkodzenia i zabrudzenia. Krój spodni bhp zapewnia pełen komfort, dodatkowo w kroku zastosowano rozwiązanie w postaci klinu który zmniejsza naprężenie materiału zwiększając swobodę ruchów. W serii dostępne są także spodnie do pasa w ekonomicznej cenie choć nie odbiegające jakością od poprzednich w KAT.II KL. 1. Spodnie bhp poosiadają regulacje w pasie za pomocą gumki oraz szlufki na pasek. Liczne kieszenie wpływają na ich funkcjonalność Fluorescencyjne kolory wraz z szerokimi pasami odblaskowymi zapewniają doskonałą widoczność.