• Kategorie
  • Szukaj
  • Ubrania robocze komplety

Ubrania robocze komplety – sklep Optimum BHP z ofertą na uniwersalne zestawy do pracy!

Odpowiednio dopasowana odzież robocza, to podstawa bezpiecznej pracy dlatego ważne jest, aby dokonać świadomego wyboru, który będzie dopasowany do środowiska naszej pracy oraz możliwych zagrożeń. Sklep Optimum BHP przygotował swoją ofertę w taki sposób, aby każdy zainteresowany klient był w stanie w pełni skompletować swój strój ochronny do pracy zawierający wszystkie najważniejsze elementy. Warto jednak zaznaczyć, że coraz więcej producentów, chcąc ułatwić wybór swoim potencjalnym klientom wprowadza do swojej oferty takie rozwiązania jak komplety ubrań roboczych. W zależności od tego po jaki model sięgniemy w jego skład mogą wchodzić spodnie robocze i bluza robocza bądź spodnie robocze i kurtka robocza. W naszej ofercie znajdą Państwo komplety robocze ostrzegawcze, komplety robocze ocieplane oraz komplety robocze uniwersalne. Co mamy na myśli wspominając o tej ostatniej kategorii? Najprościej mówiąc są to wszystkie zestawy ubrań roboczych w wersji podstawowej, które to mogą pochwalić się szerokim zakresem zastosowania. Dostępne są w neutralnych kolorach do wyboru, jednak w tak ciekawej palecie, że każdy zainteresowany klient powinien być w stanie wybrać model adekwatny do swoich upodobań. Komplety ubrań roboczych z tej oferty sprzedawane są w bardzo szerokim przedziale cenowym, ponieważ mamy świadomość, że każdy z naszych potencjalnych klientów dysponuje innym budżetem, dlatego chcąc sprostać możliwościom finansowym swoich klientów dajemy im tak szerokie pole wyboru. Dodajmy, że po nasze zestawy ubrań roboczych chętnie sięgają firmy, w których występuje duża rotacja pracowników, firmy zatrudniające sporą ilość pracowników jak i klienci, którzy poszukują rozwiązań z niższej półki cenowej. Oczywiście ogromne znaczenie będzie mieć również dobrze dobrany rozmiar dlatego nasze komplety ubrań roboczych oferowane są w szerokiej gamie rozmiarów pozwalającej nam na wybór modelu, który umożliwi nam maksymalną swobodę ruchów, a tym samym wysoki komfort użytkowania, który pozytywnie przełoży się na wydajność pracownika jak i jakość wykonywanej pracy. Przyjrzyjmy się nieco bliżej ofercie na zestawy ubrań roboczych w wersji podstawowej!

Przeciwdeszczowe komplety robocze – wodoodporne zestawy ubrań do pracy w sklepie bhp!

Pracownikami najbardziej narażonymi na pracę w często zmieniających się warunkach atmosferycznych są pracownicy zewnętrzni dlatego z pewnością ucieszy ich fakt, że nasz sklep bhp posiada w swojej ofercie kilka ciekawych propozycji na komplety przeciwdeszczowe. Ich głównym atutem jest fakt, iż zostały wykonane z materiału, po którym krople deszczu spływają, dzięki czemu unikniemy przemoczenia odzieży właściwej. Tego typu komplety ubrań roboczych bardzo często posiadają spodnie robocze do pasa wykończone elastyczną gumką pozwalającą na maksymalną swobodę ruchów oraz kurtkę przeciwdeszczową z kapturem chroniącym głowę użytkownika przed niespodziewanymi opadami deszczu. Komplety ubrań przeciwdeszczowych w większości przypadków pakowane są w torebkę, która pozwala mieć nam go przy sobie w razie, kiedy przyjdzie taka potrzeba, zwłaszcza, że nie zajmują one dużo miejsca. Dodajmy, że ich krój, zwłaszcza górnej części zestawu jest na tyle obszerny, że z łatwością założymy ją na naszą odzież właściwą. W zależności od tego po jaki wodoodporny zestaw ubrań roboczych sięgniemy mogą się one cechować takimi udogodnieniami jak np. otwory wentylacyjne zwiększające oddychalność, co zapobiega nadmiernej potliwości organizmu czy kaptur z możliwością regulacji. Prócz klasycznych kolorów dostępne są również przeciwdeszczowe komplety robocze z ciekawym wzorem moro, które pozwolą się nam wyróżniać na tle konkurencji jak również są częstym wyborem wędkarzy. Prawdziwym hitem mogą okazać się tutaj również modele posiadające pasy odblaskowe na rękawach czy nogawkach, co odpowiada za zwiększenie widoczności użytkownika w słabiej oświetlonych miejscach.

Jakie jeszcze zestawy ubrań roboczych w swojej ofercie posiada nasz sklep bhp?

W ofercie na zestawy ubrań roboczych znajdziemy również propozycje, które w przeciwieństwie do wcześniejszych rodzajów nie zakładamy na odzież właściwą, a pod nią. Takie rozwiązania proponuje nam jeden z najbardziej rozpoznawalnych producentów jakim jest Snickers Workwear, który pomyślał o potrzebach klientów pragnących zwiększyć swój komfort termiczny zaczynając już od pierwszej warstwy. W skład tego typu kompletów roboczych wchodzą podkoszulki i kalesony, które idealnie dopasowują się do sylwetki użytkownika, nie ograniczając swobody jego ruchów. Możemy Państwu zaoferować również klasyczne rozwiązania, które sprawdzą się zarówno w zamkniętych pomieszczeniach jak i na świeżym powietrzu w określonych warunkach atmosferycznych. Dobrą informacją jest fakt, że nasze komplety ubrań roboczych możemy podzielić na modele posiadające spodnie robocze do pasa lub spodnie robocze ogrodniczki, ponieważ nie każdy klient jest zwolennikiem obu wersji spodni do pracy. Jeżeli chodzi o bluzy robocze jakie oferowane są w zestawach roboczych, najczęściej posiadają one estetyczny kołnierzyk przy szyi natomiast kurtki robocze zakończone są wysoką stójką chroniącą szyję użytkownika przed podmuchami wiatru. Chcielibyśmy również doradzić, aby podczas dokonywania wyboru zwrócić uwagę na rodzaj materiału z jakiego zostały wykonane komplety robocze, ponieważ może mieć to duże przełożenie na ich okres żywotności. Jak widać, w naszej ofercie dostępnych jest kilka ciekawych propozycji, które sprawdzą się w różnych środowiskach pracy, spełniając wiele oczekiwań. Sklep Optimum BHP zachęca wszystkich zainteresowanych klientów do pełnego zapoznania się z ofertą na zestawy ubrań roboczych jak również do składania zamówień. Zapraszamy!