• Kategorie
  • Szukaj
  • Portwest rękawice robocze spawalnicze - rękawice ochronne dla spawacza Portwes - hurtownia sklep bhp

Rękawice spawalnicze Portwest - rękawice ochronne dla spawacza w naszej hurtowni i sklepie bhp

Hurtownia i sklep Optimum BHP posiada w swojej ofercie szeroki wybór specjalistycznych rękawic ochronnych, takich jak rękawice spawalnicze. Ich głównym zadaniem jest ochrona naszych dłoni przed wysoką temperaturą, rozpryskami stopionego metalu, iskrami, ogniem oraz urazami mechanicznymi. Rękawice spawalnicze wykonane są z różnego rodzaju skór dwoinowych lub licowych. Dużym zainteresowaniem w naszym sklepie bhp cieszą się rękawice spawalnicze Portwest. W swojej ofercie producent posiada rękawice z przedłużanym mankietem, który dodatkowo ochrania część przedramienia. Rękawice spawalnicze Portwest dostępne są w kilku kolorach i rozmiarach. Wykonane zostały z solidnej i wytrzymałej dwoiny bydlęcej lub miękkiej i elastycznej skóry koziej. Wytrzymałe i komfortowe w użytkowaniu rękawice robocze spawalnicze zapewniają wysoki poziom ochrony. Niektóre modele rękawic ochronnych zostały zszyte niepalną nicią kevlarową, która zwiększa ich trwałość. Dodatkowo rękawice spawalnicze Portwest mogą mieć wzmocnienia na dłoni i kciuku. Rękawice dla spawacza z bawełnianą podszewką spełniają wymagane normy CE. Rękawice robocze dostępne w kolorze białym, niebieskim, brązowym lub czerwonym. W ofercie marki Portwest możemy również zaopatrzyć się w zarękawek spawalniczy, który chroni przed iskrami i ogniem. Trudnopalny zarękawek spawalniczy zapewnia wysoki komfort użytkowania oraz odpowiedni poziom ochrony. Zarękawek spawalniczy Portwest dostępny jest w pomarańczowym i granatowym kolorze.
Pamiętajmy, aby przy wyborze rękawic spawalniczych sprawdzić, czy spełniają one wymagane normy do pracy dla spawacza. Na rynku istnieje wiele modeli rękawic spawalniczych, które dedykowane są do pracy w zależności od metody spawania.

Szukasz rękawic roboczych spawalniczych? Portwest oferuje wysoką jakość! Poznaj ofertę w naszym sklepie bhp.

Tego typu rękawice robocze dla spawacza poza najwyższym poziomem ochrony powinny również zapewniać komfort użytkowania, nie krępować ruchów pracownika, dodatkowo muszą być wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechacone. Marka Portwest oferuje wysokiej jakości rękawice spawalnicze, które są chętnie wybierane przez naszych klientów. Wszystkie rękawice robocze tego typu zapewniają dobrą chwytność i manualność. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą rękawic roboczych spawalniczych Portwest i innych producentów dostępną w naszym sklepie i hurtowni Optimum BHP.

Rękawice robocze Gdynia, rękawice robocze Wrocław, rękawice robocze Białystok, rękawice robocze Katowice, rękawice robocze Bydgoszcz, rękawice robocze Kielce, rękawice robocze Bytom, rękawice robocze Poznań, rękawice robocze Gdańsk, rękawice robocze Warszawa