• Kategorie
  • Szukaj
  • Odzież i ubrania robocze Urgent - tania odzież ochronna - sklep Optimum BHP

Tania odzież robocza Urgent - ubranie robocze w niskiej cenie w sklepie Optimum BHP

Agencje pracy zatrudniające pracowników tymczasowych, osoby nie dysponujące zbyt dużym budżetem oraz firmy w których istnieje duża rotacja pracowników to z całą pewnością główni odbiorcy, którzy będą zainteresowani ofertą na odzież roboczą Urgent jaką posiada nasz sklep Optimum BHP. Dzięki atrakcyjnej cenie w jakiej jest dostępna oraz ze względu na wytrzymałość użytych materiałów jest to jedna z bardziej ekonomicznych propozycji jaką posiadamy. W ofercie na ubrania robocze Urgent znajdziemy wszystkie niezbędne elementy do stroju ochronnego pracownika, które sprawdzą się w wielu środowiskach pracy. Przy tej okazji warto zaznaczyć, że szeroki zakres zastosowania to kolejny powód dla którego odzież bhp Urgent cieszy się tak dużym zainteresowaniem. Z doświadczenia wiemy, że może być ona stosowana przez pracowników zewnętrznych niezależnie od panujących warunków atmosferycznych jak również przez pracowników zamkniętych pomieszczeń czyli np. monterów, magazynierów, mechaników czy też pracowników hal produkcyjnych. Ze względu na szeroką gamę kolorów odzieży roboczej Urgent z łatwością dopasujemy do pozostałych elementów uniformu jak również do naszych indywidualnych upodobań. Odpowiednio dopasowana odzież bhp Urgent zapewni nam nie tylko wysoki poziom ochrony ale również wysoki komfort użytkowania, który przekłada się na wydajność pracownika oraz jakość wykonywanej przez niego pracy. 

Odzież robocza Urgent to tanie ubranie robocze budowlane, ostrzegawcze i ocieplane

Ocieplana odzież robocza Urgent to świetna propozycja dla pracowników zewnętrznych wykonujących swoje obowiązki na świeżym powietrzu w niskich temperaturach w celu zapewnienia odpowiedniego komforty termicznego. Zdecydowanie jedną z ciekawszych propozycji jaką posiada nasz sklep bhp jest odzież robocza ostrzegawcza Urgent wykonana w neonowych kolorach z pasami odblaskowymi, która ma za zadanie zapewnić odpowiedni poziom widoczności w niedostatecznie dobrze oświetlonych miejscach oraz po zmroku dlatego też najczęściej zamawiana jest przez pracowników służb drogowych, porządkowych oraz innych zawodów pokrewnych. Na uwagę zasługują również multifunkcyjne ubrania bhp Urgent a w szczególności kurtki robocze, które dają nam możliwość odpięcia rękawów dzięki czemu w szybki i łatwy sposób zyskamy bezrękawnik roboczy lub też za pomocą odpięcia podpinki zyskamy lekką kurtkę ochronną. Jeżeli chodzi o spodnie robocze z oferty na odzież robocza Urgent możemy zaopatrzyć się w spodnie robocze do pasa - z długimi lub krótkimi nogawkami oraz spodnie robocze ogrodniczki. W tym przypadku warto zwrócić uwagę na ilość oraz rodzaj kieszeni do przechowywania najpotrzebniejszych przedmiotów do pracy czy rzeczy osobistych co wpływa na ich funkcjonalność. Wśród pracowników wykonujących swoje obowiązki przez wiele godzin w pozycji klęczącej najlepsze okaże się odzież robocza Urgent taka jak spodnie z kieszeniami na nakolanniki. Wybrane ubrania robocze Urgent, zwłaszcza te które cechują się modnym i sportowym designem są również chętnie wykorzystywane do użytku codziennego co również przekłada się na ich popularność. Komfort użytkowania, szeroki zakres zastosowania, wysoki stosunek jakości do ceny oraz szeroka gama rozmiarów i kolorów to główne atuty jakimi może pochwalić się odzież robocza Urgent. Z tej półki cenowej jest to z cała pewnością jedna z bardziej ekonomicznych oraz uniwersalnych propozycji, która jest w stanie spełnić oczekiwania wielu klientów. Sklep Optimum BHP poleca oraz zachęca do zapoznania się z pełną ofertą na damskie i męskie ubrania robocze Urgent oraz zapraszamy do składania zamówień wszystkich zainteresowanych.

Odzież robocza Urgent - tanie ubrania do pracy na lato i zimę w sklepie bhp

Oferowana odzież robocza Urgent ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom w ich miejscu pracy. Ponieważ nasz sklep internetowy bhp posiada bardzo szeroki wybór artykułów bhp i odzieży roboczej, zalecamy do zapoznania się z całym dostępnym asortymentem odzieży bhp jak i również obuwia roboczego. Opisywany producent Urgent jest jednym z bardziej znanych i cenionych producentów odzieży roboczej, butów, rękawic roboczych itp. Jest rekomendowany przez stałych użytkowników jego odzieży bhp czy obuwia. Urgent tworzy swoje produkty z jak najwyższą starannością przez co są trwałe i solidne a cena jest bardzo atrakcyjna na każdą możliwość finansową, dlatego znajdą Państwo produkty z niższej i wyższej półki cenowej. W tej kategorii znajdują się kurtki robocze Urgent - monterskie czy budowlane, kurtki robocze ocieplane Urgent, kurtki robocze ostrzegawcze, spodnie robocze w dwóch formach jako spodnie robocze do pasa oraz ogrodniczki robocze, również w formie odblaskowej. Dostępne są również koszule robocze, bluzy robocze, polary robocze czy akcesoria, takie jak czapki robocze i rękawice ochronne. Są także bezrękawniki robocze w wielu wersjach do wyboru. Producent Urgent stworzył również odzież roboczą odblaskową , która chroni pracownika podczas złej widoczności, zapewniając dobrą widoczność z dużej odległości, czy to podczas dnia czy nocy. Znajdzie się również odzież robocza damska jak i również obuwie robocze dla kobiet. 

Dostępna odzież robocza Urgent dedykowana jest jako odzież budowlana, dla magazynierów, na hale produkcyjne, do transportu, dla drogowców, czy nawet dla ratowników czy drogowców – dla tej branży dedykowane są ubrania robocze odblaskowe ostrzegawcze, które są bardzo dobrze widoczne na drodze.  Nasza hurtownia bhp oferuje bardzo szeroki wybór ubrań roboczych, które sprawdzą się w bardzo wielu branżach, niezależnie od warunków panujących w danym miejscu pracy. 

 

Spodnie robocze Urgent do pasa i spodnie ogrodniczki - odzież robocza Urgent polecana przez sklep bhp

 

Spodnie robocze Urgent dostępne są w dwóch formach: jako spodnie robocze do pasa oraz spodnie robocze ogrodniczki. Zarówno spodnie do pasa jak i ogrodniczki są bardzo cenione przez naszych klientów. Oba modele spodni bhp Urgent posiadają praktyczne kieszenie na potrzebne produkty jak i również na nakolanniki, które podwyższają funkcjonalność spodni do pracy. Dodatkowo spodnie robocze ogrodniczki Urgent posiadają podwyższony stan, który zabezpieczy plecy podczas pozycji schylonej, mają elastyczne szelki, które pozwalają na dogodną regulację oraz zazwyczaj dodatkową dużą kieszeń na piersi. Na lato polecamy krótkie spodenki robocze Urgent, które również posiadają praktyczne kieszenie i pozwalają na komfortową pracę podczas upałów. Spodnie robocze do pasa Urgent i ogrodniczki bhp dostępne są również w wersji ostrzegawczej. Nasz sklep i hurtownia BHP posiada wiele rodzajów spodni roboczych przez co ciężko opisać wszystkie, dlatego zachęcamy do zapoznania się z całym dostępnym asortymentem, który proponuje nasz sklep Optimum BHP.

 

Spodnie robocze odblaskowe Urgent - odzież robocza odblaskowa w sklepie Optimum BHP

 

Tak jak wyżej zostało wspomniane dostępne są również spodnie robocze Urgent ostrzegawcze, które polecane są do pracy przy drodze jak i również innym firmą pracującym na zewnętrznym, którzy potrzebują być dobrze widoczni dla innych uczestników ruchu. Ten rodzaj spodni roboczych Urgent stosowany jest tam gdzie istnieje możliwość zagrożenia życia i zdrowia, podczas niepogody, mgły, słabego oświetlenia czy w nocy. Odzież odblaskowa Urgent dostępna jest często również w wersji ocieplanej. Ten rodzaj odzieży roboczej zimowej dostępny jest najczęściej w kolorach neonowych, żółtym i pomarańczowym z dodatkowymi pasami odblaskowymi. Spodnie robocze Urgent odblaskowe dostępne są również w dwóch formach, do pasa i jako ogrodniczki robocze, z równie praktycznymi kieszeniami czy szelkami do regulacji. Wykonane są z wysokiej jakości materiału, który zapewnia także ochronę przed przetarciami czy brudem. Cena zależna jest od danego modelu, ale jest równie atrakcyjna dla każdego klienta.

 

Bluza robocza Urgent - odzież robocza do kompletu ze spodniami roboczymi Urgent

 

Bluza robocza Urgent jest uzupełnieniem odzieży roboczej. Sprawdza się podczas chłodnych dni oraz na halach oraz w innych branżach gdzie potrzebna jest ochrona przed pogodą czy otarciami oraz zabrudzeniami. Dostępne bluzy robocze Urgent są bardzo praktyczne, zazwyczaj o klasycznym wyglądzie, z podręcznymi kieszeniami i łatwym zapięciem na suwak. Dostępne są modele z kapturem oraz klasyczne ze stójką. Bluzy robocze Urgent dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych oraz w szerokie gamie rozmiarów. Bluzy występują również jako bluzy ostrzegawcze, dedykowane jako odzież specjalistyczna, polecany do branży ratowniczej, dla drogowców, oraz budowlanki. Bluza robocza Urgent  jest bardzo praktyczną odzież roboczą. Bluzy Urgent można podzielić na bluzy budowlane, bluzy odblaskowe, bluzy monterskie,  czy bluzy polarowe. Niektóre przez swój nowoczesny wygląd polecane są również do użytkowania na co dzień czy pod turystykę i uprawianie sportów. Polary robocze Urgent są bardzo popularne w naszym sklepie internetowym bhp.

 

Bluza robocza odblaskowa Urgent - odzież robocza ostrzegawcza dla drogowców w sklepie bhp

Ten rodzaj odzieży roboczej Urgent dedykowany jest dla drogowców, budowlańców, oraz dla ratowników czy kolejarzy. Często bluza robocza jest uzupełnieniem do kompletu spodni roboczych. Bluza robocza odblaskowa Urgent dostępna jest żółta lub pomarańczowa z dodatkowymi pasami odblaskowymi. Bluzy ostrzegawcze Urgent posiadają praktyczne kieszenie jak i również są dostępne z kapturem lub stójką. Są również dostępne jako bluza odblaskowa Urgent polarowa lub polar roboczy, która zapewni wyższy komfort ciepła.

 

Kurtka robocza ocieplana Urgent - odzież robocza zimowa Urgent w sklepie bhp

 

Kurtki robocze ocieplane Urgent polecane są do pracy w okresie zimowym podczas mrozu, również podczas wiatru i deszczu. Nasz sklep BHP posiada wiele atrakcyjnych kurtek roboczych zimowych. Dostępne są różne modele, w różnych kolorach jak i rozmiarach. Kurtka robocza ocieplana odblaskowa Urgent, która ochroni nie tylko przed mrozem ale również poprawi widoczność użytkownika podczas pracy, jest to hit! Kurtki robocze dostępne w naszej hurtowni bhp polecane są do pracy w budownictwie, dla kierowców, oraz innych firm pracujących na zewnątrz. Przez różnorodność modeli, kurtki bhp możemy podzielić na kurtki Urgent  budowlane, które są wodoodporne, przeciwdeszczowe i z kapturem, kurtki kierownicze jak i również kurtki do użytkowania na co dzień. Zależnie od wybranego fasonu, kurtki robocze posiadają kaptury, kieszenie czy stójki. Kurtki robocze ocieplane Urgent posiadają odpowiednie wypełnienie, które zapewnia ciepło nawet podczas niskich temperatur.  Polecamy tutaj klasyczną kurtkę ocieplaną Urgent Y-263 Nasz sklep internetowy posiada pozostałą odzież roboczą. Cena uzależniona jest od wybranego modelu, ale jesteśmy jedną z niewielu hurtowni bhp z najbardziej korzystnymi cenami. 

 

Kurtka robocza odblaskowa Urgent - odzież robocza odblaskowa

 

Kurtki bhp odblaskowe zapewniają odpowiednią widoczność podczas różnych warunków czy to podczas deszczu czy w nocy. Kurtki robocze ostrzegawcze Urgent dostępne są w wersji letniej jak i również ocieplanej. Kurtki ochronne Urgent  dla drogowców dostępne są w dwóch neonowych kolorach, żółtym lub pomarańczowym oraz dwukolorowe z ciemnymi wstawkami w miejscach najbardziej narażonych na ubrudzenie. A zastosowane taśmy odblaskowe w połączeniu z neonowymi kolorami zapewniają wyśmienita widoczność dla innych uczestników ruchu przez co użytkownik jest w pełni chroniony, bez względu na panujące warunki pogodowe czy świetlne. Zdecydowanie nasza hurtownia bhp poleca produkt kurtka robocza ocieplana Urgent.

 

Bezrękawniki i kamizelki robocze Urgent - tani kamizelki dla każdego

 

Kamizelka robocza Urgent jest uzupełnieniem odzieży roboczej podczas niepogody i chłodu. Zapewni ciepło oraz pozwoli na wykorzystanie dodatkowych kieszeni. Nasz sklep bhp posiada bezrękawniki ocieplane Urgent,  pikowane oraz kamizelki odblaskowe, oraz kamizelki robocze monterskie. Dostępne są w wersji z kapturem lub bez i w wielu wersjach kolorystycznych jak i w szerokiej gamie rozmiarów.

 

Koszulki polo, t-shirty, koszule flanelowe Urgent - propozycja na koszulki w niskiej cenie

 

Ten rodzaj odzieży roboczej wykonany jest z porządnych materiałów, przyjaznym dla skóry oraz wygodnych podczas noszenia. Koszulki czy t-shirty robocze Urgent  dedykowane są do używania podczas ciepłych dni a w chłodniejsze zalecamy do użytkowania pod bluzy czy kurtki. Przez dużą powierzchnię, idealnie sprawdzą się do nadruku logo firmy czy zakładu pracy. Nasz sklep Optimum BHP oferuje bardzo szeroką gamę rozmiarów i kolorów koszulek roboczych Urgent przez co każdy dobierze odpowiedni model pod swoje preferencje. Koszule flanelowe Urgent wykorzystywane są jak ocieplenie pod cieńsze kurtki, podczas chłodnych dni. Sprawdzą się również na halach produkcyjnych jak i na magazynie czy galach sklepowych. 

 

Odzież robocza Urgent - Warszawa Poznań Katowice Wrocław Gdańsk - gdzie kupić odzież roboczą Urgent?

Zapraszamy do zakupów hurtowych i detalicznych w naszym sklepie bhp klientów z WarszawyKatowic, Krakowa, Wrocławia, Poznania, Sosnowca, Tychów, Szczecina, Gdańska, Torunia, Łodzi, Częstochowy, Sosnowca, Gliwic, Mikołowa, Oświęcimia, Tomaszowa Mazowieckiego, Gdyni, Sopotu, Gdańska, Tychów, Bielska Białej, Bydgoszczy, Kielc, Białymstoku, Zielonej Góry, Nowego Targu, Wrocławia, Opola i z całej Polski, gdyż jako sklep i hurtowania bhp on-line działamy na terenie całej Polski i Europy!


Odzież robocza URGENT - nasz sklep bhp poleca ubranie robocze tego producenta 

 

Czy jest Ci znany producent Urgent? Jeśli nie to dziś zagłębimy Cię w ofertę tej firmy. 

Firma Urgent to jeden z najpopularniejszych producentów obuwia ochronnego i odzieży roboczej w naszym kraju i w sklepie bhp. Produkty tej firmy charakteryzują się dobrą jakością, trwałością, a co najlepsze dobrymi cenami. Odzież bhp i buty robocze  marki Urgent posiadają wszystkie certyfikaty wymagane w Polsce, co sprawia że są niezwykle popularne wśród profesjonalistów. 

Jeśli szukasz odzieży roboczej dla swoich pracowników, siebie lub jesteś odpowiedzialny za zakup odzieży bhp dla firmy produkcyjnej, to na pewno oferta ubrań roboczych Urgent będzie zadowalająca, ponieważ odzież ochronna i buty robocze Urgent dedykowane są dla szerokiego grona klientów. To bardzo popularne produkty które są cenione przez klientów odwiedzających nasz sklep bhp

 

 

Odzież robocza Urgent – ubranie robocze damskie i męskie Urgent - tanie i wygodne

 

Odzież ochronna Urgent to szeroki wybór ubrań roboczych zarówno damskich jak i męskich, które oferuje nasz sklep i hurtownia BHP. Główną zaletą marki Urgent jest szeroki wybór asortymentu oraz trwałość produktów. W ofercie tego producenta można znaleźć m.in.: bluzy robocze, spodnie robocze Urgent (do pasa oraz ogrodniczki), kurtki ocieplane oraz przeciwdeszczowe, polary lżejszej lub cięższej gramatury, bezrękawniki, różnego rodzaju rękawice robocze oraz odzież ostrzegawczą co również jest sporym plusem. Wszystkie te produkty w niskiej cenie kupicie w naszym sklepie bhp z odzieżą roboczą Urgent

 

 

Polary i bluzy robocze Urgent – odzież ochronna dla mniej lub bardziej wymagających

 

Urgent w swojej ofercie posiada szeroki wybór bluz i polarów. Bluzy robocze Urgent występują w wersjach  z kapturem bądź bez a niektóre nawet nie przypominają odzieży roboczej lecz bardziej sportową. Oczywiście jest to duży plus, ponieważ teraz coraz więcej osób zwraca uwagę na swój wygląd również w czasie pracy. Polary robocze Urgent również cieszą się sporym wyborem pod względem gramatury. Występują polary robocze maki Urgent o gramaturze nawet 470g, które świetnie sprawdzą się podczas srogiej zimy. 

 

Odzież odblaskowa Urgent – ubrania ochronne ostrzegawcze znanej marki

 

Kolejną kategorią odzieży roboczej Urgent jest odzież ostrzegawcza, którą oczywiście można znaleźć w naszym sklepie bhp. Odzież robocza odblaskowa zazwyczaj jest niezbędna dla drogowców i budowlańców, ponieważ muszą być dobrze widoczni aby ich życiu i zdrowiu nic nie zagrażało podczas pracy. Producent odzieży roboczej Urgent ma w swojej ofercie odzież ochronną ostrzegawczą taką jak: spodnie robocze do pasa Urgent, polary robocze, kurtki ocieplane oraz przeciwdeszczowe i kamizelki ochronne. Odzież robocza ostrzegawcza Urgent występuje w kolorze pomarańczowym lub żółtym. 


Spodnie i bluzy robocze Urgent – odzież ochronna dla pracowników z różnych branż

 

Dużą popularnością w naszym sklepie bhp wśród odzieży roboczej Urgent cieszą się linie URG-B i URG-A. Obie linie odzieży roboczej występują w trzech wariantach: spodnie robocze do pasa, ogrodniczki oraz kurtki i bluzy, a dodatkowo odzież Urgent z serii URG-A rozszerzona jest o krótkie spodnie robocze na lato. Ubranie robocze Urgent z serii URG-A charakteryzują się kolorem grafitowym z czarnymi wstawkami. Natomiast ubrania robocze Urgent z linii URG-B występują w kolorze czarnym. Jaśniejszym wariantem jest linia odzieży roboczej Urgent URG-D. Dla osób ceniących sobie wygodę podczas pracy możemy zaoferować linię odzieży ochronnej Urgent URG-S1. Jest to wersja ubrań roboczych ze stretchem, co korzystnie wpływa na komfort ruchów pracownika. 

 

Kurtki robocze Urgent – kurtki ochronne ocieplane lub przeciwdeszczowe

 

Kurtki robocze Urgent występują w różnych wariantach. Podobnie jak w przypadku bluz ochronnych, niektóre kurtki robocze Urgent wyglądem nie przypominają odzieży roboczej. Dość praktycznym i lubianym wariantem są kurtki robocze Urgent 3w1. Posiadają one odpinane podszewki, rękawy oraz ocieplane kołnierze. Dzięki ich wielofunkcyjności sprawdzą się właściwie o każdej porze roku. 

 

Kamizelki robocze Urgent – bezrękawnik ocieplany i nie tylko dla każdego

 

Uzupełnieniem odzieży roboczej Urgent dla niektórych pracowników są kamizelki ochronne. Bezrękawniki robocze sprawdzą się w chłodniejsze lecz nie deszczowe dni. Większość modeli to bezrękawniki pikowane ocieplane. W naszym sklepie i hurtowni bhp znajdziemy również tradycyjną kamizelkę roboczą Urgent oraz odblaskową w kolorze żółtym lub pomarańczowym. 

 

 

Obuwie ochronne Urgent – ochrona stóp podczas pracy na każdą porę roku

 

Bardzo ważnym elementem odzieży ochronnej dla pracownika jest obuwie robocze . Ma ono bowiem chronić stopę przed różnego rodzaju urazami np. upadkiem czegoś ciężkiego na stopę. Nasz sklep bhp poleca tanie i lekkie buty robocze Urgent w bardzo szerokiej i różnorodnej ofercie. Firma Urgent posiada w swojej ofercie sandały robocze, półbuty oraz trzewiki robocze również w wersji ocieplanej.  Zdecydowanie nasza hurtownia bhp poleca odzież i buty Urgent.

 

Przykładowa odzież robocza budowlana Urgent - odzież bhp w ofercie naszej hurtowni i sklepu bhp


W naszym sklepie bhp znajdą Państwo praktyczne rozwiązanie, które będą atutem w czasie wybierania ubrania roboczego dla budowlańca np. wzmocniony materiał w miejscach najbardziej narażonych na przetarcia, duża ilość funkcjonalnych kieszeni, pętelki służące do aplikacji narzędzi. Odzież robocza Urgent jest ofertą dla naszych klientów, którzy szukają tanich ubrań budowlanych czy odblaskowych. Prócz odzieży roboczej posiadamy również obuwie ochronne, a także hełmy. Podczas pracy na budowie, każdy pracownik jest narażony nie tylko na zagrożenia wynikające z jego pracy, ale również na częste zmiany pogody. Dlatego też warto sięgnąć po wygodną odzież roboczą która zapewni nam ochronę jak i zabezpieczy nas przed zmianami atmosferycznymi. Dużą popularnością w naszym sklepie bhp cieszą się produkty marki URGENT, który posiada w swojej ofercie wiele modeli obuwia roboczego oraz odzieży roboczej w wersji ekonomicznej oraz w średniej półce cenowej. Jeżeli chodzi o spodnie robocze URGENT w naszym sklepie bhp dobrze sprzedają się wśród budowlańców spodnie robocze do pasa URG-A Urgent. Są to dobrej jakości, niezwykle wygodna odzież robocza Urgent dostępna w przystępnej cenie. Dla budowlańców ważny będzie fakt, że spodnie robocze URG-A posiadają wzmocnienia na kolanach i na kieszeniach oraz fakt, że wyprodukowane zostały z materiału, który wykazuje wysoką odporność na ścieranie i uszkodzenia. Jako, że praca budowlańca wykonywana jest na świeżym powietrzu i często w warunkach ograniczonej widoczności warto jest zaopatrzyć się w kamizelkę odblaskową Urgent. W naszym sklepie bhp dostępne są kamizelki ostrzegawcze URGENT w kilku wersjach kolorystycznych . Są to tanie, lekkie i przewiewne kamizelki, które zapewnią budowlańcom odpowiedni poziom ochrony po świcie jak i w czasie złej widoczności. Odzież robocza Urgent jest bardzo popularna także w wersji ocieplanej. Bogata oferta kurtek roboczych Urgent pozwala na dobór kurtki ostrzegawczej Hi-Vi Urgent lub kurtki roboczej ocieplanej Urgent budowlanej. 

 

Tekst jest własnością Optimum BHP i zabrania się jego kopiowania.


Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem, bo jak widać po powyższym opisie, nasz sklep BHP oferuje bardzo dużo produktów firmy Urgent. Oprócz odzieży roboczej, znajdą Państwo również obuwie robocze jak i inne akcesoria, takie jak czapki czy rękawice robocze. Cena jest bardzo korzystna zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla firm i większych przedsiębiorców. Polecamy nasz sklep internetowy jak i sklep stacjonarny Optimum BHP.

Odzież robocza Urgent - wybierz tanie ubrania robocze do pracy

Klienci, którzy stają przed wyborem odpowiedniej odzieży roboczej, zapewne zdają sobie sprawę, że ma ona istotny wpływ nie tylko na ochronę naszego ciała ale również na komfort użytkowania. W zależności od rodzaju zagrożenia oraz środowisk pracy, na rynku istnieje szeroki wybór odzieży bhp skierowany do różnych grup zawodowych. W naszym sklepie i hurtowni Optimum BHP znajdą Państwo ubranie do pracy w każdych warunkach, w szerokim przedziale cenowym oraz dużej gamie kolorów i rozmiarów. Bardzo często naszymi klientami są właściciele firm, w których występuje duża rotacja pracowników dlatego nie chcą oni zbyt dużo inwestować w odzież ochronną dla nich. W tym wypadku wybór często pada na odzież roboczą marki Urgent. Są to tanie ubrania do pracy dostępne w wersji ostrzegawczej, ocieplanej a nawet przeciwdeszczowej. W ofercie producenta znajdziemy spodnie robocze do pasa z długimi lub krótkimi nogawkami, spodnie typu ogrodniczki, kurtki robocze, polary i bluzy oraz kamizelki i bezrękawniki. 

Kurtki robocze Urgent  - tanie kurtki ocieplana i ostrzegawcze

Kurtki robocze marki Urgent to funkcjonalne kurtki ochronne z praktycznymi kieszeniami do przechowywania najpotrzebniejszych przedmiotów. Dostępne są w szerokiej gamie kolorów większości przypadków z kapturem ochronnym. Dużym zainteresowaniem wśród klientów naszego sklepu bhp cieszą się ostrzegawcze kurtki Urgent. Żółty lub pomarańczowy kolor fluorescencyjny z pasami odblaskowymi zapewni odpowiednią widoczność w miejscach gdzie jest ona ograniczona. Kurtki ostrzegawcze dla pracowników służb drogowych i porządkowych wykonane zostały w 100% z poliestru. Dodatkowo posiadają właściwości wodoodporne, elastyczne mankiety oraz ściągacz w dolnej partii kurtki, który dodatkowo chroni prze podmuchami wiatru. Kurtki  robocze Urgent tego tupu zaprojektowane zostały na wzgląd modnych kurtek bomber. Na uwagę zasługują również dłuższe kurtki typu parka w stonowane kolorystyce, które dodatkowo posiadają regulowany kaptur z futerkiem przypadający do gustu najbardziej wymagającym klientom. Tego typu kurtki ocieplane Urgent to świetna propozycja zarówno do pracy jak i użytku codziennego. Dla osób, które cenią sobie modny i sportowy design polecamy ocieplane kaczym puchem kurtki pikowane z nieodpinanym kapturem. Kurtki robocze Urgent sprawdzą się podczas pracy w różnych środowiskach.

Bluzy i polary robocze Urgent - tania odzież wierzchnia na cieplejsze dni

Jeżeli chodzi o polary i bluzy marki Urgent to również dostępne są one w neonowych oraz stonowanych kolorach. Wszystkie bluzy robocze zapinane są na zamek błyskawiczny, posiadają funkcjonalne kieszeni. Niektóre modele zakończone zostały eleganckim kołnierzykiem, wysoką stójką jak również w wersji z kapturem ochronnym. Dodatkowo wybrane bluzy robocze Urgent posiadają dodatkowe wzmocnienia wykonane z materiału Oxford w miejscach najbardziej narażonych na uszkodzenia. Najczęściej tego typu bluzy bhp nazywane są bluzami monterskimi lub budowlanymi. Ocieplane bluzy ochronne Urgent to świetna propozycja do pracy w chłodniejsze dni. Bluzy polarowe Urgent oraz bluzy ocieplane z kapturem sprawdzą się w pracy jak i poza nią, np. do różnego rodzaju aktywności fizycznych. Wszystkie bluzy robocze i polary marki Urgent dostępne są w szerokiej gamie rozmiarów i kolorów oraz w bardzo atrakcyjnych cenach. 

Spodnie robocze Urgent do pasa i ogrodniczki - tanie spodnie do pracy

W ofercie sklepu Optimum BHP dużym zainteresowaniem cieszą się również spodnie robocze Urgent. Spodnie robocze do pasa, ogrodniczki ochronne oraz szorty idealne na lato zapewnią odpowiedni poziom ochrony oraz komfort użytkowania. Ogrodniczki bhp z wygodnymi szelkami, pozwolą na dopasowanie odpowiedniej długości spodni do indywidualnych potrzeb pracownika. Wygodne i wytrzymałe spodnie robocze Urgent dostępne w wersji z odblaskowymi wstawkami które zwiększają poziom ochrony użytkownika. Wszystkie modele spodni Urgent wyposażone są w funkcjonalne kieszenie. Dodatkowymi udogodnieniami będą wzmocnienia w najbardziej newralgicznych miejscach, kieszenie na nakolanniki ułatwiające pracę na kolanach, wyprofilowane kolana oraz wytrzymała tkania odporna na uszkodzenia mechaniczne. Monterskie i budowlane spodnie robocze Urgent głównie wykonane zostały z mieszanki poliestru i bawełny o wysokiej gramaturze.

Kamizelki robocze i ochronne Urgent do pracy w różnych warunkach atmosferycznych

Popularne w naszym sklepie bhp są również kamizelki robocze marki Urgent.Bezrękawnik ostrzegawczy, ocieplany czy pikowany to oferta do pracy oraz użytku codziennego. Prawdziwym hitem jest ocieplany bezrękawnik dwustronny, który z jednej strony wykonany został w ostrzegawczych kolorach a z drugiej zmienia się w granatowy polar. Tanie kamizelki i bezrękawniki Urgent dostępne są w szerokiej gamie rozmiarów.
Hurtownia i sklep Optimum BHP zaprasza wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z pełną ofertą odzieży roboczej marki Urgent.Tanie ubrania ochronne idealne do pracy oraz użytku codziennego.