• Kategorie
  • Szukaj
  • Ardon rękawice robocze ocieplane - ciepłe rękawice ochronne na zimę - hurtownia sklep bhp

Rękawice ocieplane Ardon - ciepłe rękawice zimowe Ardon w sklepie bhp

Bezpieczeństwo podczas pracy jest najważniejszą kwestią, dlatego należy w możliwie jak najlepszy sposób zadbać o niego stosując odpowiednią odzież roboczą oraz obuwie robocze, jak również wszelkie niezbędne środki ochrony indywidualnej. Jako, że dłonie pracownika są bardzo często narażone nie tylko na zabrudzenia, ale również na różnego rodzaju urazy warto jest zaopatrzyć ich w odpowiednie rękawice robocze. W naszym sklepie i hurtowni Optimum BHP znajdą Państwo wiele ciekawych propozycji na rękawice do pracy we wszystkich środowiskach. Wiele klientów wybiera znane produkty jak np. rękawice robocze ArdonZnajdziemy tutaj rękawice powlekane, rękawice skórzane, rękawice wzmacniane skórą oraz ocieplane rękawice robocze. Dodatkowo posiadamy produkty od znanych i cenionych na rynku bhp producentów, jednak z naszych obserwacji wynika, że szczególnie dużą popularnością cieszą się ocieplane rękawice robocze Ardon. Mają one za zadanie zapewnić nam wysoki komfort termiczny podczas pracy w niskich temperaturach. Rękawice robocze ocieplane Ardon najczęściej wykorzystywane są przez pracowników zewnętrznych w okresie jesienno-zimowym, kiedy temperatura znacznie spada. W zależności od charakteru naszej pracy ocieplane rękawice robocze Ardon dostępne są w wersji wykonanej z różnych materiałów. W naszym sklepie bhp mogą się Państwo zaopatrzyć zarówno w ocieplane rękawice robocze Ardon w wersji skórzanej, jak i powlekanej. Jak już wcześniej wspomnieliśmy tego typu środki ochrony indywidualnej najczęściej stosowane są przez pracowników zewnętrznych, dlatego nic dziwnego, że dużym zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim rękawice robocze ocieplane Ardon we fluorescencyjnych kolorach, które prócz zapewnienia ochrony oraz odpowiedniego komfortu termicznego mają również za zadanie zapewnić nam wysoki poziom widoczności w miejscach, gdzie jest ona ograniczona. Z tego powodu ocieplane rękawice robocze Ardon w wersji ostrzegawczej to świetna propozycja dla pracowników służb drogowych oraz porządkowych, a także dla innych zawodów pokrewnych wykonujących swoje obowiązki w niedostatecznie dobrze oświetlonych miejscach. 

Rękawice ocieplane Ardon to chętnie wybierane rękawice zimowe w sklepie bhp do pracy 

Rękawice robocze ocieplane Ardon zakończone są usztywnianym mankietem lub elastycznym ściągaczem w nadgarstku, który dba o odpowiednie położenie rękawicy na dłoni pracownika, jak również zapobiega zsuwaniu się jej podczas intensywnych prac. Ocieplane rękawice robocze Ardon dostępne są również w szerokim przedziale cenowym, dlatego niezależnie od tego jakim budżetem dysponujemy jesteśmy w stanie dobrać odpowiednie do naszych możliwości rękawice. Dużym atutem jest również szeroka gama rozmiarów w jakich dostępne są rękawice robocze ocieplane Ardon ponieważ dzięki temu możemy je dopasować do naszych potrzeb w taki sposób, aby nie powodowały one żadnego dyskomfortu oraz zapewniały maksymalną swobodę ruchów. Dodatkowo ocieplane rękawice robocze Ardon posiadają szeroki zakres zastosowania ponieważ sprawdzą się one nie tylko w czasie pracy na świeżym powietrzu w niskich temperaturach, stosowane są one również na magazynach, w chłodniach oraz wszystkich pomieszczeniach, gdzie panują bardzo niskie temperatury. Rękawice robocze ocieplane Ardon cechuje również fakt, że zostały wykonane z mocnych i solidnych materiałów odpornych na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, co pozytywnie wpływa również na ich okres żywotności. Ciepłe i  wygodne rękawice do pracy w różnych środowiskach dostępne są w wersji klasycznej z pięcioma palcami jak również w wersji o kroju trójpalcowym czy jednopalcowym. Niezależnie od tego po jakie rękawice robocze ocieplane producenta Ardon sięgniemy możemy mieć pewność, że zapewnią nam one maksymalny poziom ochrony oraz wysoki komfort termiczny, który jest tak ważny podczas pracy w niskich temperaturach. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą na ocieplane rękawice robocze Ardon dostępna w sklepie i hurtowni Optimum BHP. Komfort użytkowania, wysoki poziom ochrony, odporność na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, wytrzymałość oraz wiele innych atutów to powody dla których ocieplane rękawice robocze Ardon cieszą się tak dużą popularnością. Zapraszamy!

Nasza hurtownia bhp dostarcza rękawice robocze do wielu miast, takich jak: Warszawa, Katowice, Gdańsk, Kielce, Wrocław, Poznań i wiele innych!