• Kategorie
  • Szukaj
  • Okulary ochronne Ardon - środki ochrony wzroku - artukyły bhp - hurtownia sklep bhp

Okulary ochronne Ardon poleca nasz sklep bhp - środki ochrony wzroku

Okulary ochronne Ardon to środek ochrony indywidualnej, który zapewnia wysoki poziom ochrony pracownikom z różnych grup zawodowych. Sklep i hurtownia Optimum bhp posiada w swojej ofercie szeroki wybór okularów ochronnych tego producenta. Dostępne są w szerokim przedziale cenowym oraz w różnorodnej kolorystyce dzięki czemu przyciągają uwagę najbardziej wymagających klientów. Różny kształt soczewek oraz oprawek okularów ochronnych Ardon pozwala na odpowiednie dobranie modelu do indywidualnych potrzeb użytkownika. Okulary bhp zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów dzięki czemu zapewniają wysoki poziom ochrony oraz komfort użytkowania. Dużym atutem są modeleokularów ochronnych marki Ardon skierowane typowo dla kobiet oraz mężczyzn. Nasi klienci chętnie stosują okulary producenta nie tylko w czasie pracy ale również do użytku codziennego. Ponadto producent Ardon w swojej ofercie posiada specjalistyczne okulary spawalnicze takie jak model E4052. Wytrzymałe okulary z szybkami poliwęglanowymi posiadają mocne oprawki oraz możliwość regulacji długości nauszników. Prawdziwym hitem zdecydowanie są podwójne szybki dzięki czemu mamy możliwość korzystania z okularów bezbarwnych lub dzięki uchylnym szybkom z okularów spawalniczych. Okulary ochronne Ardon posiadają modny i nowoczesny design, który spełnia oczekiwania naszych klientów. W ofercie producenta znajdziemy również solidne modele okularów ochronnych typu gogle, które zapewniają wysoki poziom ochrony przed różnego rodzaju odpryskami ciał stałych oraz cieczy. Okulary ochronne marki Ardon dostępne są w wersji z szybkami w kolorze żółtym , przezroczystym raz przyciemnionym. Wybrane modele posiadają filtr UV oraz mogą być odporne na zarysowanie lub zaparowanie. Warto również wspomnieć że okulary Ardon spełniają określone normy bezpieczeństwa. Dla pracowników remontowo- budowlanych świetną propozycją mogą okazać się okulary ochronne Ardon z szybkami odpornymi na uderzenia. Głównym atutem wybranych modeli tego rodzaju środka ochrony indywidualnej jest możliwość regulacji zauszników co pozwala na dokładne dopasowanie okularów do kształtu twarzy użytkownika. Wygodne oraz lekkie okulary Ardon to świetna propozycja dla wszystkich klientów, którzy potrzebują tego typu ochrony wzroku. Zapraszamy zainteresowanych do zapoznania się z pełną ofertą sklepu Optimum bhp.

Okulary ochronne Ardon w naszym internetowym sklepie bhp ze środkami ochrony indywidualnej

Klientom, którzy poszukują ciekawych propozycji na ekonomiczne oraz uniwersalne środki ochrony wzroku nasz sklep bhp chętnie poleca okulary ochronne Ardon. Cieszą się one bardzo dużą popularnością ze względu na wysoki stosunek jakości do ceny oraz szeroki zakres zastosowania. Okulary ochronne Ardon dostępne są w kilku ciekawych wersjach kolorystycznych, które przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Ze względu na dobrze rozbudowaną ofertę okulary bhp Ardon świetnie sprawdzą się w wielu środowiskach pracy. Ponadto ze względu na szeroki przedział cenowy praktycznie każdy zainteresowany bez względu na to jakim budżetem dysponuje będzie w stanie dopasować odpowiedni dla swoich potrzeb model. Należy również wspomnieć, ze w ofercie na okulary do pracy Ardon znajdą Państwo zarówno damskie modele jak i męskie, które będą bardziej dostosowane do naszych upodobań oraz potrzeb. Wysokiej jakości okulary Ardon zostały wykonane zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa oraz zapewniają wysoki komfort użytkowania co przekłada się na wydajność pracownika oraz jakość wykonywanej przez niego pracy.

Spawalnicze okulary ochronne Ardon - tanie okulary dla spawacza producenta Ardon

Do pracy w najbardziej wymagających warunkach z całą pewnością niezbędne mogą okazać się okulary spawalnicze Ardon, które sprawdzą się nie tylko spawaczom ale również innym zawodom pokrewnym do lutowania czy też szlifowania. W ofercie na okulary dla spawacza Ardon dostępne są modele E4052 praz E4101, które różnią się od siebie kształtem oraz wielkością. Ciekawą propozycją są okulary spawalnicze Ardon E4052 z podwójnymi szybkami (bezbarwnymi oraz uchylnymi spawalniczymi) co znacznie zwiększa ich zakres zastosowania. 

Niezaparowujące okulary ochronne Ardon przezroczyste / bezbarwne

Kolejna ciekawą propozycją jaką w swojej ofercie posiada nasz sklep bhpokulary niezaparowujące Ardon czyli takie, które posiadają dodatkową powłokę, która zapobiega właśnie zaparowaniom co zapewnia również szerokie pole widzenia. Tego typu okulary ochronne mogą posiadać różne kolory szkiełek oraz kształty dzięki czemu świetnie sprawdzą się w różnych środowiskach pracy.
Wybierając okulary bezbarwne Ardon mamy możliwość zaopatrzyć się w modele bezbramkowe lub z ramką o różnych kolorach. Niektóre z nich posiadają wygodne zauszniki natomiast inne mogą posiadać wygodny pasek gumowy z możliwością regulacji dla lepszego dopasowania do naszych indywidualnych potrzeb. Bezbarwne okulary bhp Ardon mogą cechować się odpornością na uderzenia o niskiej energii podczas pracy w ekstremalnych temperaturach co znacznie zwiększa ch zakres zastosowania.

Okulary ochronne Ardon z żółtymi szybkami czy może okulary Ardon przyciemniane?

Na uwagę zasługują również okulary z żółtymi szybkami Ardon, które posiadają solidne poliwęglanowe soczewki. Wybrane modele posiadają regulowaną długość zauszników oraz ich kąt nachylenia. Modny i sportowy design jakim cechują się okulary z żółtymi szybkami Ardon przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom.
Na zakończenie warto wspomnieć o możliwościach jakie dają nam okulary przyciemniane Ardon, które spełniają normy bezpieczeństwa EN172. Mogą być one wykorzystywane zarówno do pracy na świeżym powietrzu jak i do użytku codziennego ze względu na filtr UV jaki posiadają wybrane modele. Dzięki temu okulary przyciemniane Ardon są również chętnie wykorzystywane jako okulary przeciwsłoneczne.

Wybierz swoje okulary ochronne Ardon które kupisz w naszym sklepie bhp online w niskiej cenie

 

Wysoki stosunek jakości do ceny, odpowiedni poziom ochrony, szeroki zakres zastosowania oraz wysoki komfort użytkowania to główne atuty jakimi mogą pochwalić się okulary do pracy Ardon. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na okulary ochronne Ardon jaką posiada nasz sklep bhp.