• Kategorie
  • Szukaj
  • Odzież robocza ocieplana LH Leber&Hollman

Odzież robocza ocieplana Leber&Hollman - odzież robocza na zimę - sklep bhp

Odzież robocza ocieplana marki Leber&Hollman to szeroka propozycja ubrań ocieplanych do pracy w terenie. Jest to praktyczne i wygodne rozwiązanie dla firm, szukających odzieży ocieplanej w rozsądnej cenie i bardzo dobrej jakość. Oferta odzieży roboczej jest dostosowana do klienta z branży budowlanej, drogowców, osób dbających o tereny zielone, firmy sprzątające. Jest to bardzo dobra propozycja ubrania roboczego doskonałego do pracy w zimne i chłodne dni.

Odzież robocza ocieplana Formen Leber&Hollman w sklepie bhp

Jedną z propozycji marki Leber&Hollman jest odzież robocza Formen w wersji ocieplanej. Wygoda i komfort to coś, co cenią klienci naszego sklepu bhp. Linia odzieży ocieplanej oferuje kurtkę bhp ocieplana oraz spodnie robocze do pasa i spodnie bhp ogrodniczki. Ta odzież bhp występuje także w wersji ostrzegawczej jako ubrania ocieplane odblaskowe. Inną propozycją odzieży ocieplanej jest odzież BOSTON. Wykonane jest z tkaniny typu ripstop więc zapewnia bardzo dobre parametry wodoodporne. Jest to bardzo dobre ubranie ocieplane budowlane w skład którego wchodzą spodnie robocze do pasa Boston, spodnie ogrodniczki oraz kurtka ocieplana wodoodporna Boston. Wszystkie modle odzieży ocieplanej znajdą Państwo w naszym sklepie bhp.

Kurtka robocza ocieplana Leber&Hollman - ciepła kurtka do pracy na zimę

Oferta kurtek ocieplanych jest niezwykle szeroka i zróżnicowana.  Znajdziemy tu kurtki robocze ocieplane wodoodporne, wielofunkcyjne np. 2w1 czy 4w1, kurtki bhp odblaskowe czy kurtki robocze softshell. Zimą warto wybrać kurtkę roboczą, która dobrze spełni swoją rolę, czyli zapewni ciepło. Dobrze aby kurtka bhp zapewniała ochronę przed wiatrem i deszczem czy śniegiem, jeśli pracujemy na dworze i poszukujemy kurtki budowlanej. Pracując w pobliżu drogi koniecznie szukajmy kurtki odblaskowej np. Xvert, ViberFormen czy Boston.

Spodnie robocze ocieplane Leber&Hollman - wygodne spodnie do pracy na zimę

Zimą warto także zadbać o odpowiednie spodnie robocze ocieplane. Duża popularnością cieszą się spodnie ocieplane Leber&Hollman z serii Formen oraz Boston. Oferowane spodnie bhp Formen L.Hollman jako spodnie robocze ocieplane ogrodniczki czy spodnie robocze do pasa ocieplane. Dodatkiem do oferty Leber&Hollmanspodnie ocieplane odblaskowe dedykowane drogowcom oraz pracownikom budowlanym.