• Kategorie
  • Szukaj
  • Gogle ochronne BHP do ochrony oczu - hurtownia sklep bhp

Gogle ochronne - praktyczne środki ochrony oczu w naszym sklepie bhp

Wybierając środki ochrony wzroku do bardziej wymagających prac warto jest zaopatrzyć się w gogle ochronne jakie w swojej ofercie posiada nasz sklep bhp. Zapewniają one odpowiednie poziom ochrony podczas pracy w wielu niekorzystnych środowiskach, w których jesteśmy szczególnie narażeni na liczne zanieczyszczenia oraz odpryski metalu czy ciał stałych. Gogle do pracy podobnie jak okulary, powinny być wykonane zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa abyśmy mieli pewność, że zapewnią nam one należyty poziom ochrony. To po jakie gogle ochronne sięgniemy zależy od środowiska i rodzaju naszej pracy jak również od naszych indywidualnych upodobań ponieważ różnią się one od siebie kolorem czy kształtem. Pamiętajmy aby wygrać takie gogle bhp, które zapewnią nam również wysoki komfort użytkowania ponieważ jak wiadomo przekłada się to na wydajność pracownika oraz jakość wykonywanej przez niego pracy. Sklep bhp Optimum w swojej ofercie posiada gogle ochronne w szerokim przedziale cenowym tak aby każdy zainteresowany niezależnie od budżetu jakim dysponuje był w stanie wybrać odpowiedni dla siebie model. Warto również dodać, że posiadamy gogle bhp od znanych i cenionych na rynku producentów takich jak 3M, Uvex, MSA, Delta Plus oraz wielu innych. Z doświadczenia wiemy, że w większości przypadków gogle ochronne posiadają szybkę wykonaną z poliwęglanu, które chronią przed małymi odpryskami ciał stałych o określonej energii uderzeń. Ponadto gogle do pracy zakładane są na elastyczny pasek z możliwością regulacji dla lepszego dopasowania do naszych indywidualnych potrzeb tak aby nie powodować żadnego dyskomfortu. 

Poznaj bogatą ofertę na gogle ochronne w naszym internetowym sklepie Optimum BHP

Wybrane gogle bhp zapewniają również wysoki poziom ochrony przed promieniowaniem UV co znacznie zwiększa ich zakres zastosowania ponieważ świetnie sprawdzą się zarówno podczas pracy na świeżym powietrzu jak i do pracy w zamkniętych pomieszczeniach. Dobrze gdyby gogle ochronne posiadały również dodatkową powłokę, która będzie zabezpieczać przed zarysowaniem dzięki czemu posłużą nam one przez dłuższy okres czasu jak również przed zaparowaniem co nie ograniczy pola widzenia. Skoro o tym już mowa warto zaznaczyć, że odpowiednio dopasowane gogle do kształtu naszej głowy będą zapewniać szerokie pole widzenia co jest niezwykle istotnym aspektem, który przekłada się na nasze bezpieczeństwo. Ponadto niektóre gogle ochronne mogą być wykorzystywane również z innymi środkami ochrony indywidualnej taki jak ochronniki słuchu, maski, półmaski, a nawet z soczewkami kontaktowymi co zapewni nam maksymalny poziom ochrony. System wentylacji jakimi mogą pochwalić się wybrane gogle do pracy znacznie podniosą komfort użytkowania zapobiegając nadmiernej potliwości oraz zaparowaniu od wewnątrz. Podobnie jest jeżeli chodzi o otwory wentylacyjne, które odpowiadają za dobry przepływ powietrza jak również chronią przed cieczami i pyłem. Dużym zainteresowaniem cieszą się również specjalistyczne gogle spawalnicze, które jak sama nazwa wskazuje przeznaczone są do pracy w trudnych warunkach aby zapewnić ochronę przed promieniowaniem powstającym w czasie spawania. Podsumowując nie trudno jest zauważyć, że niezależnie od rodzaju naszej pracy oraz naszych własnych potrzeb nie będzie żadnego problemu z tym aby dopasować odpowiednie dla siebie gogle ochronne. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie modle, który będzie w stanie spełnić nawet największe wymagania. Sklep bhp Optimum zachęca wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z pełną ofertą na gogle ochronne !

Gogle ochronne  są bardzo ważne jeśli chodzi o ochronę BHP i sprawdzają się w wielu różnych gałęziach przemysłu. Tego typu ochrona wrażliwej części ciała jak narząd wzroku jest dużo bardziej wymagana u spawaczy czy osób zajmujących się obróbką metalu aniżeli u budowlańców czy pracowników magazynów. Gogole ochronne pojawiają się jednak w wymogach wielu zakładów pracy. Prace, w których jest wymóg używania różnego rodzaju urządzeń, narzędzi np: spawarek to branże gdzie zdecydowanie najczęściej używa się gogli spawalniczych, całych osłon twarzy czy przyłbic spawalniczych. Okulary spawalnicze ze względu na ryzyko  dostających się odprysków do oczu muszą  posiadać boczne osłonki chroniące także oczy przed ewentualnymi urazami.  Choć w dzisiejszych czasach wiele maszyn jest już obsługiwana komputerowo to obecność człowieka na linii produkcyjnej jest w dalszym ciągu niezbędna, a przepisy BHP wymagają odpowiedniej ochrony.  U osób pracujących z takimi maszynami okulary ochronne są na podstawowym wyposażeniu. W pracach budowlanych czy remontowych pełno jest krążących w powietrzu pyłów, zanieczyszczeń oraz szkodliwych dla zdrowia oparów. Stosowanie gogli ochronnych lub też okularów w czasie wykonywania np: gładzi, docinania płytek, malowania jest konieczne do właściwego zabezpieczenia oczu i uniknięcia dostania się do nich szkodliwych dla oczu substancji. Gogle ochronne znajdują znajdują również swoje zastosowanie farmakologii, wszelkiego rodzaju laboratoriach chemicznych oraz zakładach produkcyjnych środki na bazie szkodliwych substancji. Zastosowanie specjalistycznych gogli ochronnych w takich warunkach pracy to jedyna szansa na zabezpieczenie oczu przed drażniącymi oparami, przypadkowym zatarcia oczu ręką. Warto również pamiętać o zastosowaniu okularów ochronnych w pracy z maszynami na lini. Okulary uniwersalne, które chronią przed obrażeniami od metalowych odprysków świetnie sprawdzą się  również w tego typu środowiskach.

 

Gogle ochronne – jakie okulary ochronne wybrać w naszym sklepie BHP ?

 

Nasz sklep Internetowy bhp oferuje szeroki wybór gogli ochronnych. W naszej ofercie okulary ochronne takich producentów jak: Ardon, Uvex, 3M, MSA, Reis, MCR. W ofercie godne polecenia gogle ochronne Uvex na linie produkcyjne  model UX-GOG-SONIC, w których miękkie materiały zapewniają możliwość łączenia z maskami ochronnymi oraz pozostałymi środkami ochrony osobistej i można je zakładać na większość okularów korekcyjnych. Do wyboru mają Państwo również gogle przeciwodpryskowe REIS  takie jak np.: model GOG-AIR-BLUE w kolorze niebieskim. Ponad to dostępne są gogle z elastycznym noskiem dla większego komfortu oraz gogle z dużą przestrzenią ochronną dookoła twarzy zwiększająca wygodę użytkowania takie jak np.:  gogle ochronne 3M model Fahrenheit GOG-FAHREN12 z niebezpośredni system wentylacji zaprojektowany do ochrony przed kropelkami wody i kurzem przeznaczone do zastosowania w budownictwie, produkcji napojów i żywności. Posiadamy również szeroki wybór gogli dla spawaczy.  Tutaj oferta jest także szeroka. Gogle spawalnicze oferujemy wielu marek- wystarczy odwiedzić nasz sklep internetowy bhp i zapoznać się z ofertą. Wszystkie okulary ochronne, które sprzedajemy, są zgodne z europejskimi normami jakości, a dodatkowym atutem, który wyróżnia nasze produkty, jest bardzo atrakcyjna cena, która jest zależna od konkretnego modelu. Jednak śmiało możemy powiedzieć, iż nasz sklep internetowy oferuje jedne z najniższych cen jako hurtownia bhp. Do naszej hurtowni bhp zapraszamy przedsiębiorców i klientów indywidualnych. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z wszystkimi modelami gogli ochronnych dostępnych w naszym asortymencie, a także odzieży roboczej oraz obuwia i życzymy udanych zakupów! Zamówienia wysyłamy codziennie do naszych klientów którzy znajdują się w całej Polsce. Najwiecej towaru wysyłamy do takich miast jak np: Warszawa, Poznań, Kraków, Katowice, Gdańsk, Gdynia, Szczecin, Kołobrzeg, Tomaszów Mazowiecki, Łódź, Częstochowa, Toruń, Lublin, Nowy Targ, Gliwice, Bielsko-Biała, Mikołów, Sosnowiec Wrocław i wiele więcej. 

 

Gogle ochronne - ochrona wzroku w pracy - nasz sklep bhp poleca

 

Ochrona wzroku pracownika to istotna kwestia, zwłaszcza w sytuacjach kiedy jest on narażony na pracę z różnego rodzaju odpryskami, iskrami. Zwykłe okulary ochronne nie zawsze okazują się wystarczająco dobrym rozwiązaniem, wtedy należy sięgnąć po inny środek ochrony indywidualnej jakim są gogle ochronne. Ważną rolę odgrywają one w pracy spawacza, u osób zajmujących się obróbką metalu, w kontakcie z oparami chemicznymi a także podczas prac remontowych jak wykonywanie gładzi, docinanie płytek czy nawet malowanie. W takich sytuacjach gogle bhp chronią nas przed krążącymi w powietrzu pyłów, zanieczyszczeń oraz szkodliwych oparów. Hurtownia i sklep Optimum bhp posiada w swojej ofercie kilka ciekawych modeli gogli ochronnych od znanych producentów na rynku bhp. Dostępne są w szerokim przedziale cenowym, bezbarwne lub przyciemniane z różnego koloru oprawkami.

Gogle ochronne Ardon w naszym sklepie bhp online

Ardon w swojej ofercie posiada gogle ochronne z szybkami poliwęglanowymi. Oprawki zostały wykonane z polipropylenu lub miękkiego PCV. Bezbarwnegogle do pracy z soczewkami, które chronią przed promieniowaniem UV oraz są odporne na zaparowanie i zarysowanie co zwiększa wygodę pracy. Możliwość zastosowania gogli ochronnych Ardon  z hełmem ochronnym, możliwość regulacji paska, system wentylacji pośredniej, soczewki odporne na rozpryski cieczy, duże cząstki pyłu, gorące ciała stałe to główne zalety poszczególnychgogli ochronnych marki Ardon.

Gogole ochronne 3M - profesjonalne gogle ochronne przezroczyste i nieparujące w internetowym sklepie bhp

Klientom, którzy oczekują najwyższej jakości polecamy gogle ochronne 3M. Nowoczesna, smukła i lekka konstrukcja gogli bhp zapewnia użytkownikowi niezakłócone pole widzenia oraz doskonałe dopasowanie. Gogle ochronne 3m są odporne na zaparowanie i zarysowanie, zapewniają doskonałą ochronę przed promieniowaniem UV. Dodatkowo szeroki i elastyczny pasek z możliwością regulacji ułatwia dopasowanie gogli 3m do twarzy użytkownika. Wszystkie gogle ochronne 3M spełniają normę EN166. W naszym sklepie bhp gogle 3m sa najbardziej popularne ze względu  na renomę i szeroki zakres zastosowania. Polecamy gogle ochronne przezroczyste z perforacją a także gogle chemiczne.

Gogole ochronne Delta Plus - dobrej jakości gogle bezbarwne w naszej hurtowni bhp

Kolejną ciekawą propozycją są gogle ochronne marki Delta Plus dostępne w szerokim przedziale cenowym.Gogle ochronne wykonane z poliwęglanu z wentylacją pośrednią. W większości modeli miękka oprawka  wykonana została z PCV i nylonu. Dużym atutem gogli ochronnych Delta Plus jest możliwość noszenia ich do zwykłych okularów korekcyjnych oraz półmasek oddechowych krótkiego użytkowania. Opaska wykonana z elastycznej gumy ułatwia dopasowanie się do potrzeb użytkownika. Polecamy gogle ochronne przezroczyste i nieparujące.

Gogole ochronne Reis i Cerva - gogle spawalnicze i przezroczyste w naszym sklepie bhp

Marka Reis oferuje nam tanie gogle ochronne spawalnicze o różnych kształtach, z czarnymi szybkami  i zielonymi oprawkami. Gogle ochronne przeznaczone do ochrony wzroku i części twarzy przed szkodliwym promieniowaniem i zgorzeliną przy spawaniu oraz przy przecinaniu łukiem elektrycznym. Dodatkowym udogodnieniem jest elastyczny pasek mocujący z możliwością regulacji. Gogle ochronne Reis przeznaczone są głownie do prac spawalniczych jednak znajdziemy tu także gogle ochronne przezroczyste i tanie. W ofercie naszego sklepu bhp dostępne są również gogle ochronne Cerva. Bezbarwne lub przyciemniane gogle chronią przed promieniowaniem powstającym podczas spawania, niektóre modele można zakładać na okulary korekcyjne. Wygodne i trwałegogle ochronne Cerva sprawdzą się podczas pracy w różnych warunkach.


Odpowiedni dobór gogli ochronnych ma ogromny wpływ nie tylko na nasze bezpieczeństwo podczas pracy ale również na nasz komfort. Dzięki szerokiemu wyborowi każdy jest w stanie idealnie dopasować gogle ochronne do swoich potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą gogli ochronnych w naszym sklepie i hurtowni Optimum bhp !