• Kategorie
  • Szukaj
  • Koszule flanelowe ocieplane na zimę

Koszula flanelowa ocieplana - odzież robocza ocieplana na zimę w sklepie bhp

Koszula flanelowa ocieplana to produkt z kategorii odzieży roboczej dedykowany w okresie jesienno-zimowym. Koszula flanelowa na zimę może być wykonana z grubszej flaneli, lepiej dbającej o komfort cieplny niż zwykła koszula flanelowa. Koszula robocza zazwyczaj jest w kratę. Może być także ocieplana kożuszkiem, misiem czy też podszewką. W zależności od wyboru produktu należy zastanowić się jak koszula bhp będzie noszona. Czy ma ona zastąpić zwykłą koszulę roboczą czy też ma być alternatywą dla polara roboczego. W wielu branżach jest to zmiennik odzieży bhp. Koszula flanelowa ocieplana może być z powodzeniem noszona przez kierowców, magazynierów a także budowlańców.  

 

Jakie koszule flanelowe można dostać w sklepie bhp? Przekonajmy się!

 

Nasz sklep bhp oferuje szeroki wybór odzieży roboczej ocieplanej. Ochrona przed zimnem i wychłodzeniem jest istotna nie tylko w chłodniach ale i w magazynach i halach gdzie panują niższe temperatury. To także doskonała propozycja dla pracowników transportu i spedycji, budowlańców. Na rynku można dostać takie produkty jak: koszula flanelowa ocieplana kożuszkiem, koszula flanelowa ocieplana z kapturem. Polecamy szczególnie tanie koszule flanelowe marki Reis. Dla bardziej wymagającego klienta koszula robocza Snickers Workwear będzie zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem.

 

Koszula flanelowa - krajowa czy z importu? Jaka koszula robocza będzie lepsza

 

Klienci którzy odwiedzają nasz sklep bhp w celu zakupu koszuli flanelowej czeto zastanawiają się jaką koszulę flanelową kupić? Koszula flanelowa standardowa to polska koszula lub flanela z importu. Obie koszule bhp są dobrej jakości o ile koszula flanelowa import jest kupowana od sprawdzonego producenta jak Reis, Urgent czy podobny. Polska koszula flanelowa jest dostępna z lepszej tkaniny, można wybrać cieńsze lub droższe, lepszej jakości. Jednak zwykła koszula flanelowa nie jest ocieplana.  Tutaj wybór na koszule flanelową ocieplaną jest wąski i mamy w ofercie koszule flanelowe zimowe z importu. Ich jakość jest jednak na wysokim poziomie i koszula flanelowa zapewnia ciepło podczas zimy. Zdecydowanie najbardziej popularna koszula flanelowa ocieplana to koszula w kratę, dostępna jest także wersja  kapturem. Nasz sklep bhp oferuje koszule flanelowe męskie na zimę. Zapraszamy do zakupu także innej odzieży roboczej, polarów roboczych, kurtek roboczych ocieplanych czy spodni roboczych ocieplanych, doskonałych na zimę.