• Kategorie
  • Szukaj
  • Zarękawki ochronne robocze - hurtownia sklep bhp

Zarękawek ochronny - zastosowanie zarękawka roboczego

Zarękawki ochronne to rodzaj odzieży roboczej podnoszącej poziom bezpieczeństwa pracowników.  Są swojego rodzaju uzupełnieniem rękawic roboczych.  Asortyment naszej hurtowni bhp uwzględnia szereg akcesoriów. Są to między innymi doskonałe zarękawki ochronne wykonane ze starannie dobieranych materiałów w tym kevlarowe. Ich głównym zadaniem jest zabezpieczenie skóry rąk przed skaleczeniami do wysokości łokcia.  Zarękawki mogą być wykonane z przędzy przeciwprzecięciowej i ognioodpornej  Kevlar®, folii HDPE, tkaniny Tyvek®. Pierwsze chronią przedramię przed skaleczeniem i przecięciem są niepalne i odporne termicznie, znajdują zastosowanie w pracach spawalniczych oraz obróbce blach. Drugie chronią przed zamoczeniem i zabrudzeniem. Można stosować  je w przemyśle spożywczym do sortowania owoców, a także do laboratoriów. Trzecie zapewniają ochronę produktu przed zabrudzeniem, zapyleniem - chętnie stosowane w lakierniach proszkowych. Wszystkie artykuły umożliwiają prace zgodną z wymaganiami bhp. Zarękawki występują w długościach od 250 do 559 mm. Mają szerokie zastosowanie w zależności od wykonywania pracy. Stosowane w zakładach spożywczych, zakładach szklarskich, przemyśle ciężkim. Posiadają odpowiednio różną długość 250 mm - 559 mm.

Zarękawki - jakie zarękawki ochronne antyprzecięciowe wybrać w naszym sklepie bhp ?

Oferując Państwu zarękawki ochronne oferujemy nowoczesną ochronę przedramienia o różnych parametrach. Posiadamy asortyment bhp w tej kategorii wyprodukowany z różnych surowców wysokiej klasy, w wielu wzorach i długościach. W zależności od zapotrzebowania proponujemy produkt o różnym poziomie ochrony przed zagrożeniami termicznymi i mechanicznymi. W połączeniu z oferowanymi przez nasz sklep Optimum BHP różnymi ochronnymi rękawicami stanowią idealną ochronę dłoni i przedramienia. To uzupełnienie poprawia poziom bezpieczeństwa i komfort na danym stanowisku pracy. Dzięki precyzyjnemu zaprojektowaniu i wykonaniu wszystkie nasze zarękawki zapewniają użytkownikowi wykonywanie danych czynności, zapewniając ochronę przed zagrożeniami. Dzięki ściągaczom oraz zgrzewanym szwom często chronią one przed zabrudzeniami oraz przedostaniem się do wewnątrz niepożądanych zanieczyszczeń. Rękawice ochronne nie zawsze gwarantują wystarczające zabezpieczenie, toteż niekiedy konieczne jest skorzystanie z zarękawków, które zwiększają powierzchnię ochronną. Zarękawki ochronne antyprzecięciowe, jakimi nasza hurtownia ma przyjemność dysponować pochodzi od znanych producentów. Polecamy zarękawki producentów Ardon, Portwest, a także bardzo popularne zarękawki producentów Reis, Dupont, Sioen. Posiadamy zarękawki bhp wykonane z materiału elastycznego, materiału kevlarowego, ze skóry. Polecany dla budowlańców, dla spawaczy - zarękawek spawalniczy skórzany. Cena zarękawka jest zależna od konkretnego modelu oraz funkcji, jakie miałaby spełniać, jednak śmiało możemy powiedzieć, iż nasz sklep internetowy bhp oferuje jedne z najniższych cen jako hurtownia bhp. Zdecydowanie do lekkich prac polecamy zarękawki bawełniane, a do ochrony przed przecięciem np. zarękawki kevlarowe. Polecamy zarękawek ochronny do ręki przy różnorodnych pracach. Na zakupy w naszej hurtowni bhp zapraszamy przedsiębiorców oraz osoby prywatne, cena korzystna jest dla wszystkich. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą zarękawków, ale i pozostałego asortymentu w naszym sklepie bhp! Rękawice robocze wysyłamy do miast w całej Polsce np. do takich miast jak Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice czy Gdańsk. Jesteśmy jedną z największych hurtowni odzieży roboczej i artykułów bhp działającej online i oferujemy jedne z najniższych cen na rynku.

Rękawice robocze Gdynia, rękawice robocze Wrocław, rękawice robocze Białystok, rękawice robocze Katowice, rękawice robocze Bydgoszcz, rękawice robocze Kielce, rękawice robocze Bytom, rękawice robocze Poznań, rękawice robocze Gdańsk, rękawice robocze Warszawa