• Kategorie
  • Szukaj
  • Canis CXS Norwich odzież robocza ostrzegawcza odblaskowa - sklep Optimum BHP

Ostrzegawcza odzież robocza Canis CXS Norwich - popularne ubranie odblaskowe dla drogowców w sklepie bhp

Odzież robocza CXS Canis Norwich oferowana przez nasz sklep bhp to jedna z ciekawszych propozycji dla pracowników służb drogowych oraz porządkowych. Wykonana została we fluorescencyjnych kolorach żółtym lub pomarańczowym oraz posiada dodatkowe pasy odblaskowe co w połączeniu zapewni nam wysoki poziom widoczności w niedostatecznie dobrze oświetlonych miejscach oraz po zmroku. Odblaskowe ubrania do pracy Norwich Canis wykonane zostały z mieszanki poliestru i bawełny o dobrej gramaturze (280g) co wpływa na ich wytrzymałość oraz odporność na zniszczenia dzięki czemu posłużą nam przez długi okres czasu. Przy tej okazji warto również dodać, że dostępne są one w bardzo atrakcyjnych cenach co w połączeniu z długim okresem żywotności daje nam niezwykle ekonomiczne rozwiązanie. Odzież bhp CXS Norwich dostępna jest w szerokiej gamie rozmiarów tak aby każdy zainteresowany był w stanie dopasować odpowiedni dla siebie model, który zapewni nam wysoki komfort użytkowania co jak wiadomo przekłada się na wydajność pracownika oraz jakość wykonywanej przez niego pracy. W ofercie na ostrzegawczą odzież CXS Norwich możemy zaopatrzyć się w meską kurtkę roboczą, spodnie robocze do pasa z krótkimi lub długimi nogawkami czy też ogrodniczki robocze. Wszystkie produkty z tej linii odzieżowej posiadają kilka praktycznych kieszeni do przechowywania najpotrzebniejszych przedmiotów do pracy oraz rzeczy osobistych, które wpływają na ich funkcjonalność. 

Sklep Optimum BHP poleca odblaskową odzież ochronną ostrzegawczą CXS Norwich producenta Canis

Ubrania odblaskowe Canis Norwich idealnie dopasowują się do sylwetki użytkownika zapewniając przy tym maksymalną swobodę ruchów. Jedną z ciekawszych propozycji jaką w swojej ofercie posiada nasz sklep bhp są krótkie spodenki robocze Norwich CXS Canis, które idealnie sprawdzają się podczas pracy w wysokich temperaturach na świeżym powietrzu o ile istnieje taka możliwość. Posiadają one elastyczną gumkę w pasie, która zapobiegać będzie odczuciu dyskomfortu oraz kilka funkcjonalnych kieszeni. Dużym zainteresowaniem cieszą się równie odblaskowe ogrodniczki robocze CXS Norwich, które są jedną z wygodniejszych propozycji do pracy w praktycznie wszystkich środowiskach. Tego typu spodnie czeskiego producenta posiadają szelki z możliwością regulacji długości nogawek oraz zapięcie w bocznych partiach na guziki co pozwoli nam dostosować je do naszych indywidualnych potrzeb. Spodnie robocze do pasa CXS Canis Norwich zapinane są guziki oraz posiadają elastyczną gumkę dzięki której lepiej dopasowują się one do sylwetki użytkownika. Są one chętnie stosowane do prac na placach budowy oraz we wszystkich środowiskach w których wymagane jest zapewnienie dobrej widoczności pracownika. Przy tej okazji warto zaznaczyć, że zarówno spodnie do pasa jak i ogrodniczki Norwich CXS w dolnej partii nogawek wykonane zostały w ciemnym kolorze tak aby zabrudzenia nie były tak szybko i łatwo widoczne. Na uwagę zasługuje również męska kurtka robocza CXS Canis Norwich, która zapinana jest na kryte zapięcie na guziki. Zakończona została estetycznym kołnierzykiem, który przyciąga uwagę nawet najbardziej wymagających klientów. Poza tym na obwodach dolnej partii oraz mankietów również użyto ciemnego materiału chroniącego przed zabrudzeniami. 

Postaw na moden i wygodne ubranie robocze CXS Canis Norwich

Jak widać istnieje wiele powodów dla których ostrzegawcza odzież CXS Canis cieszy się tak dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów. Funkcjonalność, odpowiedni poziom ochrony, wysoki komfort użytkowania, szeroki zakres zastosowania jak również wysoki stosunek jakości do ceny to główne czynniki przekładające się na popularność jaką cieszy się tego typu odzież czeskiego producenta. Jesteśmy przekonani, że z tej półki cenowej ubrania bhp Norwich Canis to jedna z bardziej ekonomicznych oraz uniwersalnych propozycji jaką posiadamy. Sklep bhp Optimum zachęca wszystkich zainteresowanych do szczegółowego zapoznania się z ofertą na odzież CXS Canis Norwich, która jest w stanie spełnić wiele oczekiwań. Tego typu ubrania odblaskowe zostały wykonane zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa co jest potwierdzeniem wysokiego poziomu ochrony jaki są w stanie nam zapewnić. Polecamy!