• Kategorie
  • Szukaj
  • Płaszcze przeciwdeszczowe - ochronne płaszcze wodoodporne - sklep bhp

Płaszcze przeciwdeszczowe i kombinezony sprawdzają się podczas prac w deszczu, ale i również w turystyce np.: na pielgrzymkach, wycieczkach górskich, w czasie spacerów jesienną porą. Jeśli chodzi o odzież przeciwdeszczową to powinna nie zajmować nam za dużo miejsca oraz powinna doskonale chronić przed deszczem. Do produkcji płaszczy oraz kombinezonów przeciwdeszczowych użyto materiałów PCV czyli poliestru, nylonu, poliuretanu oraz folii HDPE. Płaszcze przeciwdeszczowe dostępne w naszej hurtowni BHP są różnych kolorach oraz o różnym zastosowaniu na co dzień jak i do pracy np.: dla drogowców, pracowników robót ziemnych oraz wszystkich osób pracujących na świeżym powietrzu . Polecamy płaszcze, kombinezony przeciwdeszczowe w naszym sklepie on-line !

Płaszcze, kombinezony przeciwdeszczowe – jaką ochronę przed deszczem wybrać w naszym sklepie BHP ?

Nasza hurtownia internetowa bhp oferuje szeroki wachlarz płaszczy przeciwdeszczowych. W asortymencie produkty takich marek jak : Ardon, Portwest, CXS Canis, Reis. Ze względu na tabelę rozmiarów płaszcze nie przemakalne idealne dla Pań i Panów. Płaszcze ppd w różnych długościach, kolorach w zależności od modelu zapinany na zamek błyskawiczny i/lub zatrzaski, oraz kaptur, który w niektórych modelach jest chowany. Szczególnie polecamy płaszcze przeciwdeszczowe ostrzegawcze we fluorescencyjnych kolorach żółtym lub pomarańczowym, a także z dodatkiem granatu i taśmami odblaskowymi w poszczególnych modelach. To płaszcze ochronne polecane wszędzie tam gdzie wymagana jest dobra widoczność pracownika. Polecane pracownikom dróg, robót ziemnych, budowlańcom, monterom, serwisantom. Modele polecane w naszym sklepie w tej kategorii to : AQUA 106 H1173 marki Ardon, CLASSIC S438 płaszcz przeciwdeszczowy Portwest, H445 marki Portwest, płaszcz wodoodporny BATH CXS Canis, PPDPU-STR marki Reis. Godnym uwagi jest natomiast płaszcz odblaskowy 506 H1190 dobrze sprzedającej się linii AQUA marki Ardon. To płaszcz, który oprócz funkcji wodoodpornej posiada również właściwości antystatyczne, trudnopalne. Płaszcz odpowiedni w środowisku zagrożonym wybuchem lub w pomieszczeniach z koncentracją gazu i oparów metanu. Wykonana z bawełny i PCV i wodoodpornego materiału Plavitex Multi o bardzo wysokiej gramaturze 540g/m2. Płaszcz roboczy Aqua idealna na ulewne deszcze i wiatr. Ponad to w ofercie tanie lekkie i nieprzemakalne płaszcze wodoodporne marki CXS Canis w różnych kolorach oraz płaszcze z rękawami i przydatnym kapturem, który można wygodnie regulować troczkami,a dwie kieszenie z klapkami na pewno przydadzą się na drobiazgi. W ofercie również tanie poncza przeciwdeszczowe oraz płaszcze przeciwdeszczowe 100% z polietylenu. marki Reis. W naszym asortymencie również kombinezony przeciwdeszczowe liniiAQUA Ardon modele 104 H1176,104 H1175 oraz kombinezony marki Portwest w tym model MULTI S775 ostrzegawczy, trudnopalny. Te i wiele innych modeli dostępnych w naszej hurtowni BHP. Na zakupy zapraszamy zarówno przedsiębiorców jak i osoby prywatne. Cena płaszczy przeciwdeszczowych jest zależna od konkretnego modelu i parametrów, zapewniamy jednak, że jesteśmy jedną z tańszych hurtowni internetowych na rynku BHP. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą odzieży przeciwdeszczowej, oraz pozostałego asortymentu naszego sklepu BHP ! W ofercie również odzież robocza, rękawice, okulary ochronne oraz wiele innych artykułów BHP. Zapraszamy !

Płaszcz przeciwdeszczowy czy kurtka? Co wybrać do pracy?

 

Kurtki przeciwdeszczowe są bardzo popularne w naszym sklepie bhp. Sprawdzają się klientom latem, a także zimą w wersji ocieplanej kurtki roboczej. Dłuższym wariantem kurtki przeciwdeszczowej jest płaszcz przeciwdeszczowy. Przedłużana wersja kurtki, zdecydowanie bardziej osłania pracownika i lepiej zabezpiecza go przed deszczem. Nasz sklep bhp chroni przed takimi niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Do wyboru oferujemy płaszcze przeciwdeszczowe odblaskowe, zaprojektowane z myślą o pracownikach budowlanych i drogowcach. Taki rodzaj płaszczu chroni nie tylko przed deszczem ale zapewnia także dobrą widoczność, co zwiększa bezpieczeństwo pracowników, co jest najistotniejsze. Nasz sklep bhp oferuje płaszcze przeciwdeszczowe męskie. Znajdziemy tu tanie ubranie robocze, jednokolorowe oraz solidne i wytrzymałe płaszcze przeciwdeszczowe z kapturem i np. z pasami odblaskowymi. Odzież przeciwdeszczowa doskonale sprawdza się w pracy. Jest ona wykonana ze specjalnych tkanin, które zapobiegają przemoczeniu. Ubranie robocze przeciwdeszczowe jak i płaszcz, chroni przed chłodem, wilgocią i wiatrem. Kurtki przeciwdeszczowe i płaszcze najczęściej stosowane są wiosną i latem, kiedy to pogoda nas nie rozpieszcza. Kapryśna matka natura, sprawia, że odzież przeciwdeszczowa w tym także płaszcze, cieszą się dużą popularnością i zainteresowaniem. Warto wybrać taki płaszcz przeciwdeszczowy, który jest solidny i wytrzymały.