• Kategorie
  • Szukaj
  • Czapki kucharskie i czapki szefa kuchni - sklep Optimum BHP

 

Nakrycia głowy w ofercie na odzież gastronomiczną i kucharską jaką posiada sklep Optimum BHP!

Niektóre środowiska pracy, wymagają od nas stosowania nie tylko odpowiednio dopasowanej odzież roboczej ale również dodatkowych elementów, ponieważ tylko wtedy pracownik może zostać dopuszczony do wykonywania swoich obowiązków. Jedną z takich propozycji może okazać się odzież gastronomiczna, która w wielu przypadkach, aby była kompletna musi posiadać również odpowiednie nakrycia głowy. Mamy tutaj oczywiście na myśli czapki kucharskie, które jak sama nazwa wskazuje przeznaczone są dla kucharzy jak również dla wszystkich zawodów pokrewnych, które potrzebują zapewnienia tego typu ochrony. Mają one za zadanie przede wszystkim nie dopuścić do sytuacji, w której np. włosy użytkownika przedostaną się do przygotowywanych przez nas dań. Sklep Optimum BHP przygotował dla Państwa bogatą ofertę na czapki kucharskie, które w zależności od naszych potrzeb czy upodobań mogą występować w różnych wersjach takich jak np. z daszkiem ochronnym, typu bandanka czy nawet bardzo wysokiej. Ponadto, dostępne są one w bardzo uniwersalnych kolorach do wyboru jak również w wersji przezroczystej, co ułatwi nam dopasowanie ich do pozostałych elementów uniformu pracownika jak i do naszych własnych upodobań. Dlaczego czapki kucharskie są tak chętnie zamawiane przez naszych klientów? Ponieważ sprzedawane są w tak atrakcyjnych cenach, że niezależnie od tego jakim budżetem Państwo dysponują z pewnością nie będzie problemu z dostosowaniem ich do naszych możliwości finansowych. Właśnie z tego powodu z naszej oferty na czapki kucharskie chętnie korzystają również firmy zatrudniające pracowników tymczasowych oraz osoby, które nie dysponują zbyt dużym budżetem.

Jakie czapki kucharskie znajdą Państwo w ofercie jaką posiada sklep Optimum BHP? Sprawdźmy to!

Pomimo, iż nasz sklep bhp nie posiada bardzo szerokiego pola wyboru jeżeli chodzi o czapki kucharskie jesteśmy przekonani, że będziemy w stanie spełnić wiele oczekiwań. Podczas dokonywania wyboru warto jest wziąć pod uwagę rodzaj materiału z jakiego zostały wykonane tego typu nakrycia głowy, ponieważ jest to czynnik wpływający np. na okres żywotności danego modelu. W naszej ofercie znajdą Państwo propozycje wykonane np. z mieszanki poliestru i bawełny, w 100% z bawełny, w 100% z polietylenu czy nawet w 100% z papieru. Z pewnością nasuwa się Państwu tutaj również fakt, że czapki kucharskie w zależności od materiału mogą być wykorzystywane zarówno do wielokrotnego użytku, co jest zdecydowanie bardziej ekonomicznym rozwiązaniem jak również do jednorazowego użytku. To na ile wystarczy nam nakrycie głowy dla kucharza ma związek z tym w jakich opakowaniach zostają sprzedawane, ponieważ zazwyczaj te w wersji jednorazowej zazwyczaj sprzedawane są w opakowaniach zbiorczych, co wystarczy nam na dłuższy okres czasu. Kolejną kwestią jaką bez wątpienia warto wziąć pod uwagę jest dopasowanie czapki kucharskiej adekwatnie do głowy użytkownika. W większości przypadków oferowane są one w uniwersalnym rozmiarze jednak w niektórych przypadkach znajdziemy dokładną informację o obwodzie głowy użytkownika, dla którego są przeznaczone. Ponadto, dostępne są również czapki kucharskie posiadające elastyczną gumkę wszytą w obwód lub takie z możliwością regulacji, które ułatwią nam lepsze dopasowanie do potrzeb użytkownika. Jedno jest tutaj pewne, niezależnie od tego po jakie nakrycie głowy dla kucharza sięgniemy możemy mieć pewność, że zapewni nam ono należyty komfort użytkowania, który jak wiadomo ma ogromne przełożenie na wydajność pracownika, jakość wykonywanej przez niego pracy jak również na jego samopoczucie.

Sklep Optimum BHP z ciekawą ofertą na czapki kucharskie – kompletujemy strój do pracy w gastronomii!

Jak już wcześniej zdążyliśmy wspomnieć, czapki kucharskie mogą się od siebie znacznie różnić wyglądem dlatego postanowiliśmy nieco rozwinąć tę myśl. Jedną z naszych propozycji jest model z daszkiem, który dodatkowo posiada przedłużany siateczkowy tył zapobiegający przedostaniu się na zewnątrz włosów. W ofercie na nakrycia głowy dla kucharza dostępna jest także bandanka posiadająca dwie szlufki z tyłu pozwalające na indywidualne dopasowanie do naszych potrzeb. Bardzo popularnym rozwiązaniem są również bardzo wysokie modele, które także dają nam możliwość regulacji. Wybierając czapki kucharskie możemy wziąć pod uwagę również dodatkowe udogodnienia, do których zaliczyć możemy np. możliwość prania w pralce, co ułatwi nam utrzymanie ich w czystości, mało mnący się materiał czy właściwości oddychające, które zapobiegają nadmiernej potliwości głowy użytkownika oraz związanego z tym dyskomfortu. Nakrycia głowy dla kucharza jakie posiadamy w swojej ofercie to głównie asortyment marki Reis, który cechuje się wysokim stosunkiem jakości do ceny. Jak widać istnieje wiele powodów, dla których warto jest nieco bliżej przyjrzeć się ofercie na czapki kucharskie, do których bez wątpienia zaliczają się atrakcyjne ceny, szeroki zakres zastosowania, wiele ciekawych fasonów oraz kilka kolorów do wyboru. Jeżeli w dalszym ciągu mają Państwo wątpliwości jakie nakrycia głowy dla kucharza będą najlepszym rozwiązaniem w naszym przypadku zachęcamy do kontaktu z obsługą naszego sklepu bhp, która służy swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Jesteśmy przekonani, że posiadamy jeden z bardziej ekonomicznych oraz uniwersalnym asortymentów tego typy z tak atrakcyjnej półki cenowej. Zachęcamy do bardziej szczegółowego zapoznania się z pełną ofertą na czapki kucharskie jaką posiada sklep Optimum BHP jak również do składania zamówień. Z naszych usług mogą skorzystać zarówno przedsiębiorcy jak i osoby prywatne, a asortyment jesteśmy w stanie wysłać do każdego miasta w naszym kraju. Podsumowując, czapki kucharskie to idealne rozwiązanie do pracy w branż gastronomicznej!