• Kategorie
  • Szukaj
  • Sklep BHP Otwock

Brak produktów do wyświetlenia

Do obowiązków każdego pracodawcy należy zagwarantowanie najwyższego poziomu bezpieczeństwa zatrudnionym w zakładzie osobom. Odpowiednie ubrania i środki ochrony indywidualnej zabezpieczają przed uszkodzeniami ciała i uszczerbkami na zdrowiu. Nasza hurtownia BHP – Otwock to jedno z miast, do których realizujemy dostawy – zapewnia szeroki wybór odzieży roboczej przydatnej w różnych branżach.

Internetowy sklep BHP - Otwock

W asortymencie naszej hurtowni dostępne są różnorodne akcesoria i ubrania robocze niezbędne do pracy w miejscach szczególnie niebezpiecznych lub narażonych na intensywne zabrudzenie. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, którzy oferują produkty zgodne z obowiązującymi normami. W naszym sklepie bez problemu skompletujecie odzież roboczą i środki ochrony indywidualnej wymagane w laboratoriach, zakładach produkcyjnych, placówkach opieki zdrowotnej - słowem wszędzie tam, gdzie konieczne jest zastosowanie dodatkowej osłony ciała.

Akcesoria i odzież BHP - Otwock

Polary, bluzy, spodnie, kombinezony, koszule, fartuchy, rękawice damskie oraz męskie – na wirtualnych półkach sklepowych naszej hurtowni on-line znajdziecie Państwo odzież BHP w wielu rozmiarach. Proponujemy również specjalistyczne akcesoria chroniące oczy, słuch i drogi oddechowe przed niebezpiecznymi substancjami, jak okulary, kaski, czapki, osłony spawalnicze czy maseczki. W asortymencie nie brak też urządzeń asekuracyjnych do prac na wysokościach. Profesjonalny sklep z odzieżą roboczą w Otwocku - jesteśmy tu dla Was!