• Kategorie
  • Szukaj
  • Okulary ochronne BHP - okulary przeciwodpryskowe nieparujące - hurtownia sklep bhp

Okulary ochronne - najbardziej popularny środek ochrony wzroku w sklepie bhp

Jednym z podstawowych środków ochrony indywidualnej służącej do ochrony wzroku należy zaliczyć okulary ochronne. Optimum sklep bhp w swojej ofercie posiada wiele ciekawych propozycji na okulary ochronne, które z łatwością powinniśmy dostosować do środowiska naszej pracy. Przede wszystkim warto zaznaczyć, że służą one do ochrony przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych czy też przed dostaniem się możliwych zanieczyszczeń czy też opiłków. Ze względu na szeroki przedział cenowy w jakim dostępne są okulary ochronne praktycznie każdy zainteresowany klient niezależnie od tego jakim budżetem dysponuje będzie w stanie wybrać coś dla siebie. Z doświadczenia wiemy, że wśród agencji pracy zatrudniających pracowników tymczasowych największym zainteresowaniem cieszą się okulary bhp z niższej półki cenowej takich marek jak Reis czy MCR natomiast wymagający klienci, którzy cenią sobie możliwie jak najlepsze rozwiązania chętnie sięgają po okulary ochronne marki Uvex, JSP czy 3M. Ze względu na szeroką ofertę w jakiej dostępne są tego typu środki ochrony wzroku należy zastanowić się w jakim środowisku będzie wykonywana nasza praca oraz na jakie zagrożenia będziemy w niej narażeni. Warto tutaj zaznaczyć, że na rynku dostępne są okulary do pracy z przyciemnianymi szybkami w wersji przeciwsłonecznej, okulary z żółtymi lub przezroczystymi szybkami jak również specjalnie przygotowana oferta na okulary ochronne spawalnicze. 

Szeroka oferta na okulary ochronne: przezroczyste i bezbarwne, okulary ochronne przyciemniane, spawalnicze u z żółtymi szybkami

Dużym zainteresowaniem z pewnością z uwagi na szeroki zakres zastosowania cieszą się okulary przeciwsłoneczne, które mogą być z powodzeniem wykorzystywane zarówno do pracy jak i do użytku codziennego. Chronią one wzrok użytkownika przed szkodliwym promieniowaniem UV. Wybierając okulary bhp warto zwrócić uwagę na rodzaj soczewek jakie one posiadają, kształt czy też ich wielkość ponieważ to wszystko może mieć duży wpływ na komfort użytkowania, który przekłada się na wydajność pracownika oraz jakość wykonywanej przez niego pracy. Nasz sklep bhp z doświadczenia wie, że klienci najchętniej sięgają po okulary do pracy z poliwęglanowymi soczewkami, które dodatkowo posiadają powłokę chroniącą przed zarysowaniem szkieł oraz ich zaparowaniem co mogłoby ograniczać pole widzenia. Ponadto okulary ochronne mogą być również wykorzystywane z innymi środkami ochrony indywidualnej w celu zapewnienia możliwie jak największego poziomu ochrony. Ważne jest również aby okulary ochronne były wykonane zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa ponieważ jest to potwierdzeniem wysokiego poziomu ochrony jaki są w stanie nam zapewnić. Jeżeli chodzi o wcześniej wspomniane okulary spawalnicze posiadają one przyciemniane szybki oraz mogą różnić się od siebie filtrami spawalniczymi. Ich głównym zadaniem jest zminimalizowanie ryzyka możliwych uszkodzeń na skutek powstających podczas spawania iskier. Wybierając okulary ochronne możemy również wybrać modele, które posiadają dodatkowe udogodnienia takie jak np. system wentylacji po bokach, który znacznie podnosi komfort użytkowania czy też specjalnie skonstruowane zauszniki, które pozwalają na załączenie wybranych zatyczek przeciwhałasowych. Jak widać istnieje wiele ciekawych propozycji na okulary ochronne, które zapewnią nam odpowiedni poziom ochrony oraz wygodę. Nasz sklep bhp Optimum zachęca wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z pełną ofertą na okulary ochronne, które będą w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do składania zamówień!

Okulary ochronne służą do ochrony wzroku przed urazami mechanicznymi, cieczami, i promieniowaniem UV oraz pozostałymi zagrożeniami z jakimi można się spotkać w pracy lub w podczas hobbystycznych zajęć. Nasza hurtownia bhp on-line wyposażona jest w różne fasony, kolory oraz powłoki uszlachetniające,okulary niezaparowujące, okulary przeciwodpryskowe odporne na zarysowanie czy gogle ochronne. Okulary do pracy dostępne w naszej ofercie mają różne zastosowanie i właściwości zależne od warunków pracy i potrzeb. Okulary ochronne BHP są niezastąpione wszędzie tam, gdzie wykonywana jest praca w niesprzyjających warunkach, w których grozi uszkodzenie lub utrata wzroku.

Okulary ochronne – jakie okulary chroniące wzrok wybrać w naszym sklepie BHP ?

Nasz sklep internetowy bhp w kategorii okularów ochronnych oferuje bardzo szeroki wybór okularów chroniących. W ofercie posiadamy okulary ochronne przeźroczyste, okulary przyciemniane przeciwsłoneczne doskonałe do pracy latem podczas słonecznych dni, okulary spawalnicze chroniące wzrok podczas spawania, okulary ochronne żółte szybki . Najbardziej popularne to okulary ochronne przeciwodpryskowe, które chronią wzrok przed uderzeniem malutkich odłamków, pyłu itp. Nasza hurtownia dysponuje okularami takich producentów jak : Uvex, 3M, Ardon, Cobra, MSA, Reis, MCR Safety, Portwest. Nasz sklep bhp dysponuje modelami damskimi i męskimi. Niektóre z nich posiadają sznurki z systemem szybkiego wypinania, które dają możliwość posiadania szkieł zawsze pod ręką. W ofercie posiadamy okulary ochronne zintegrowane z hełmem, okulary ze specjalnymi skonstruowanymi otworami w zausznikach umożliwiających załączenie niektórych zatyczek przeciwhałasowych firmy 3M wyposażonych w sznurek, w przypadku, gdy wymagana jest dodatkowa ochrona przed hałasem. Okulary ochronne 3M są bardzo dobrej jakości i śmiało je polecamy tak jak renomowane okulary Uvex. Dostępne są również okulary robocze ochronne z nylonowym sznureczkiem z regulacją długości o mocno wygiętych szkłach 3D o bardzo dobrej widoczności. Oferujemy również okulary, które łączą w sobie zalety okularów i gogli ochronnych. Rozwiązanie idealne dla bardzo wymagających klientów. Do okularów można dopiąć gumkę z wypinanym tyłem, dzięki czemu okulary spełnią funkcję gogli, doskonale chroniąc oko przed dostaniem się pyłków i innych zanieczyszczeń. Ponad to w ofercie okulary przeznaczone specjalnie dla spawaczy np.: okulary spawalnicze Uvex model UX-OO-WELD. Nasz sklep internetowy bhp posiada również w swej ofercie okulary ochronne świetne na produkcję do pracy przy maszynowej obróbce metali, drewna, tworzyw sztucznych, materiałów ceramicznych. Do wyboru mają Państwo dużo pozycji jeśli chodzi o okulary przeciwsłoneczne świetne dla kierowców, kolarzy oraz osób, które uprawiają inny rodzaj aktywności na zewnątrz. Większość z nich ma charakter sportowy. Te i wiele innych okularów przeciwpyłowych polecamy w naszym sklepie internetowym. Okulary niezaparowujące antifog dostępne w naszym asortymencie idealnie sprawdzą się w pracy przy obróbce różnorodnych materiałów. Szkła w niektórych modelach zostały pokryte specjalną warstwą, która uniemożliwia ich zaparowanie co jest spora zaletą. Okulary przeciwodpryskowe oferowane przez nasz sklep bhp są trwałe, wytrzymałe i łatwe do utrzymania w czystości. Dodatkowym atutem jest fakt, że są odporne na zarysowania i kontakt ze środkami chemicznymi. Chronią przed promieniowaniem UV, IR a także promieniami światła słonecznego. Dysponujemy okularami przezroczystymi transparentnymi są również przyciemniane i lustrzane.

Cena takiej ochrony oczu zależna jest od danego modelu oraz jego przeznaczenia natomiast zapewniamy, że nasza hurtownia ma jedne z niższych cen jak sklep bhp on-line. Zapraszamy na naszą stronę w celu zapoznania się pełną ofertą naszego sklepu w ofercie również odzież robocza, rękawice, obuwie robocze oraz wiele innych akcesoriów. Okulary oraz inny asortyment BHP wysyłamy do klientów w całej Polsce. Jako hurtownia i sklepie bhp działający on-line jesteśmy w stanie dostarczyć towar klientom z całej Polski oraz Europy. Art. Bp wysyłamy regularnie do miast: Warszawa, Kraków, Łódź, Poznań, Katowice, Konin, Gliwice, Chorzów, Bielsko-Biała, Sosnowiec, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Kołobrzeg, Szczecin, Nowy Targ, Zakopane, Tomaszów Mazowiecki, Lublin, Opole itd.

Ochrona wzroku podczas pracy jest jednym z najważniejszych obowiązków BHP. Oczy mogą być narażone na promienie UV, niebezpieczne i intensywne światło, różnego rodzaju odpryski czy pył. Z myślą o wszystkich pracownikach, którzy podczas codziennej pracy narażają swój wzrok na jakiekolwiek niebezpieczeństwo, oferujemy najwyższej jakości okulary ochronne BHP. Stanowią one skuteczną ochronę oraz zapewniają szeroki kąt widzenia. Ponadto nasze okulary robocze są niezwykle wygodne i nie generują dyskomfortu z powodu ich noszenia.

Okulary ochronne – bardzo szeroki wybór

W naszym asortymencie znajdują się okulary ochronne, które mogą zostać wykorzystane jako ochrona wzroku podczas wykonywania różnorodnych prac. Posiadamy blisko 200 tego typu produktów. Proponowane okulary robocze mają rozmaite szkła, kształty, kolory czy rozstaw zauszników. Każdy znajdzie zatem odpowiednie zabezpieczenie dla oczu, które spełni oczekiwania nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczne. Oferta, w której znajdują się okulary ochronne BHP jest dedykowana dla osób prywatnych, pracowników indywidualnych, a także właścicieli firm, którzy mają obowiązek zadbać o bezpieczeństwo swojej kadry.

Okulary ochronne – cena

W naszym sklepie internetowej proponujemy rozmaite okulary ochronne. Cena jest zależna od ich rodzaju, jednak w każdym przypadku jest bardzo atrakcyjna oraz konkurencyjna. W stosunku do najwyższej jakości, jaką mają nasze okulary robocze, wypada po prostu korzystnie! Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą!

Okulary ochronne przezroczyste, niezaparowujące, przyciemniane - bogata oferta naszego sklepu bhp

Wśród popularnych środków ochrony indywidualnej w naszym internetowym sklepie bhp znajdują się okulary ochronne, które odpowiadają za ochronę wzroku przed uszkodzeniami mechanicznymi, cieczami, promieniowaniem UV oraz innymi zagrożeniami. Na rynku bhp dostępne są różne fasony i kolory okularów ochronnych np przeciwodpryskowe. Dodatkowo okulary bhp mogą być odporne na zarysowania, przeciwodpryskowe lub niezaparowujące. W naszym sklepie i hurtowni Optimum bhp znajdą Państwo szeroki wybór okularów ochronnych od znanych i cenionych producentów. Duży przedział cenowy oraz wiele ciekawych i modnych modeli tego środka ochrony indywidualnej pozwala na odpowiednie dobranie okularów roboczych bhp do indywidualnych wymagań użytkownika. 

Okulary ochronne Ardon - okulary przeciwodpryskowe i niezaparowujące oraz spawalnicze  w naszym sklepie bhp online z artykułami bhp


W naszym internetowym sklepie bhp warto zwrócić poznać okulary ochronne marki Ardon dostępne są w wersji z oprawkami lub bez w kilku ciekawych kolorach. Okulary bhp posiadają szybki wykonane z poliwęglanu, high-tech it. Również zauszniki mogą być wykonane z różnego rodzaju tworzyw. Bezbarwne, czarne lub kolorowe szybki powinny zapewniać najwyższy poziom ochrony przed możliwymi uszkodzeniami mechanicznymi. Dużym zainteresowaniem cieszą się okulary ochronne przeciwodpryskowe odporne na zarysowania i zaparowania, które zwiększają komfort pracy. To np okulary ochronne niezaparowujące doskonałe do pracy w różnych warunkach np na produkcji. Specjalnie z myślą o kobietach marka Ardon wypuściła na rynek damskie okulary ochronne. Wysokiej jakości okulary bhp to połączenie modnego wyglądu i odpowiedniego poziomu ochrony. Rozmiar i kształt idealnie dopasowuje się do damskiego kształtu twarzy. Miękki mostek nosowy zapobiega ześlizganiu się okularów roboczych podczas pracy. W ofercie marki Ardon dostępne są również okulary ochronne spawalnicze  z podwójnymi szybkami bezbarwnymi i uchylnymi. Mocne i wytrzymałe oprawki, dostępne również w wersji z regulowanym paskiem nagłownym. Tego typu okulary ochronne świetnie sprawdzą się podczas pracy w najtrudniejszych warunkach. 

Okulary ochronne Portwest - poznaj dobrej jakości okulary robocze przeciwodpryskowe niezaparowujące


Producent Portwest oferuje nam tanie okulary ochronne w kilku wersjach kolorystycznych. Okulary robocze w modnych kształtach, dostępne w wersji bezbarwnej lub przeciwsłonecznej, w których soczewki skutecznie eliminują promienie UV. Dodatkowo specjalna powłoka eliminuje odblaski zwiększają komfort widzenia oraz pozwalają na ostre widzenie. Okulary przeciwsłoneczne Portwest wykorzystywane są zarówno podczas pracy jak również do użytku codziennego. Niektóre modele posiadają możliwość dopięcia gumki z wypinanym tyłem, dzięki czemu okulary mogą spełniać funkcję gogli jednocześnie chroniąc oko przed dostaniem się pyłków lub innych zanieczyszczeń. Zdecydowanie okulary bhp Portwest to dobrej jakości środek ochrony oczu. Znajdziemy tu okulary przeciwodpryskowe i niezaparowujące które są bardzo wygodne.

Okulary ochronne 3M - profesjonalne okulary robocze w naszym sklepie bhp


Dużą popularnością w naszym sklepie bhp cieszą się również okulary ochronne 3M. Wysokiej jakości okulary bhp w różnych wersjach kolorystycznych, z oprawkami lub bez. Okulary ochronne 3M to idealna propozycja dla najbardziej wymagających klientów. W ofercie producenta znajdziemy okulary samodopasowujące się do różnych wielkości i kształtów twarzy. Dostępne są okulary robocze niezaparowujące i przeciwodpryskowe  z płaskimi i elastycznymi zausznikami, które idealnie sprawdzą się przy jednoczesnym stosowaniu z ochronnikami słuchu. Regulowane zauszniki z mechanizmem zapadkowym, poliwęglanowe soczewki pochłaniające promienie UVA i UVB, odporność na zaparowanie i zarysowanie, dodatkowe powłoki zwiększające odporność, miękki nosek to tylko niektóre cechy jakimi mogą charakteryzować się poszczególne modele okularów ochronnych 3M. Z oferty naszego sklepu bhp można wybrać tańsze i droższe modele. Szczególnie polecamy okulary przeciwopryskowe 3M i niezaparowujące z powłoką anti-fog.


Okulary ochronne Delta Plus - dobrej jakości okulary robocze poleca nasza hurtownia i sklep bhp

Klientom naszej hurtowni bhp chętnie polecamy również okulary ochronne Delta Plus. Dostępne w szerokim przedziale cenowym oraz ciekawej kolorystyce, wykonane z najwyższej jakości materiałów. Godne uwagi są okulary robocze przeciwodpryskowe  bezbarwne, wykonane z poliwęglanu, których głównym atutem jest możliwość zamontowania do hełmu przemysłowego. Ponadto producent oferuje jednoczęściowe, ultralekkie okulary ochronne przezroczyste w miejskim stylu, z cienką metalową oprawką, antypoślizgowymi zausznikami i regulowanym noskiem. Dużym zainteresowaniem cieszą się również okulary przeciwodpryskowe niezaparowujące i antyelektrostatyczne. 

Okulary ochronne Uvex - wysokiej jakości profesjonalne okulary robocze przezroczyste i niezaparopwujące

Klientom, którzy oczekują wysokiej jakości ochrony oraz modnego wyglądu polecamy w naszym sklepie bhp okulary ochronne Uvex. Wytrzymałe i lekkie okulary robocze producenta Uvex to okulary przeciwodpryskowe i niezaparowujące, a także bardzo cenione okulary spawalnicze Uvex.  W ofercie naszej hurtowni bhp znajdziemy lekkie okulary robocze inspirowane sportowymi okularami oraz okulary bhp typowo robocze jak okulary ochronne spawalnicze o różnym poziomie przyciemnianych szybek. Nauszniki w wielu modelach są regulowane na wielu płaszczyznach.  

Okulary ochronne JSP - Dobrej jakości okulary robocze przezroczyste i niezparowujące w naszym sklepie bhp 


Klientom, którzy cenią sobie wysoką jakość produktu polecamy okulary ochronne JSP dostępne w wersji bezbarwnej lub przyciemnianej. Okulary robocze JSP zapewniają najwyższy poziom ochrony podczas pracy w różnych środowiskach. Modny i sportowy wygląd przyciąga uwagę klientów.

Szeroka oferta na okulary ochronne przezroczyste, przeciwodpryskowe i niezaparowujące a także na okulary spawalnicze w naszym sklepie bhp online


Szeroka oferta na okulary ochronne w atrakcyjnych cenach, wysokiej jakości produkty oraz stylowy i miejski design niektórych modeli sprawia, że okulary robocze dostępne w naszym sklepie bhp są równie często i chętnie kupowane co inne elementy odzieży roboczej. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu i hurtowni Optimum bhp gdzie znajdą Państwo duży wybór okularów ochronnych bhp. 

 

Okulary ochronne - szeroka oferta sklepu bhp

W naszym sklepie i hurtowni Optimum bhp dużym zainteresowaniem cieszą się okulary Blue Blocker. Cena tego środka ochrony indywidualnej jest adekwatna do wysokiej jakości produktu. Okulary ochronne Blue Blocker dostępne są w uniwersalnym kolorze brązowym dzięki czemu sprawdzą się jako damskie i męskie okulary. Model Blue Blocker zapewni nam odpowiedni poziom ochrony w różnych środowiskach pracy. Dzięki swojej bardzo niskiej wadze okulary Blue Blocker zapewnią nam wysoki komfort użytkowania. Kolejnym atutem jest idealne dopasowanie do użytkownika jakie oferują nam okular ochronne  Blue Blocker. Cena produktu sprawia, że każdy zainteresowany klient, który poszukuje wysokiej jakości ochrony wzroku będzie mógł sobie na nie pozwolić. Warto również dodać, że model Blue Blocker jest kompatybilny z praktycznie wszystkimi kaskami ochronnymi oraz ochronnikami słuchu. Kolejnym atutem jest szerokie pole widzenia jakie zapewnią nam okulary ochronne Blue Blocker. Z naszych obserwacji wynika, że są to jedne z najchętniej zamawianych tego typu środków ochrony wzroku marki Cerva. Wybierając Blue Blocker okulary ochronne możemy liczyć na wysoki komfort użytkowania oraz idealne dopasowanie. Zachęcamy do składania zamówień na wygodne okulary Blue Blocker. Cena jest bardzo ważnym aspektem dla wielu z nas jednak czasami lepiej jest zainwestować większą kwotę aby nie musieć często wymieniać produktu na nowy model. Polecamy !