• Kategorie
  • Szukaj
  • Rękawice robocze ocieplane skórzane i wzmacniane skórą - hurtownia sklep bhp

Rękawice robocza ocieplane skórzane oraz wzmacniane skórą to idealna ochrona rąk przed zimnem w pracy na budowie i w transporcie

 

Rękawice robocze ocieplane, skórzane i wzmacniane idealnie sprawdzą się w pracy na zewnątrz zimową porą, w niskich temperaturach oraz wszędzie tam gdzie dłonie wymagają termo ochrony. Te rękawice robocze ocieplane które oferuje Państwu nasza hurtownia i sklep Bhp w zależności od modelu są ocieplane ciepła tkaniną Thinsulate, podszewką Insulatex, polarem, futerkiem, kożuszkiem. Rękawice ocieplane skórzane są produkowane z różnych rodzajów skór licowych, dwoinowych takich jak skóra bydlęca, kozia. Rękawice skórzane ocieplane znajdują zastosowanie w wielu zawodach, w których pracowni są narażeni na skaleczenie, poparzenie oraz uszkodzenia mechaniczne. Zalety rękawic ochronnych skórzanych ocieplanych doceniają zwłaszcza pracownicy fizyczni np: budowlani, którym rękawice skórzane zimą oprócz ciepła zapewniają bezpieczeństwo oraz funkcjonalność w czasie pracy. Rękawice ochronne skórzane na zimę to bardzo dobry rozwiązanie aby zapobiegać uszkodzeniom mechanicznym, które mogą doprowadzić do skaleczenia dłoni. Klienci, którzy mieli okazję korzystać z rękawic zimowych wykonanych z wysokiej jakości skóry będą doskonale zdawać sobie sprawę z tego w jak wielu sytuacjach są przydatne i wręcz niezastąpione. Rękawice ocieplane skórzane z pewnością sprawdzą się znakomicie w pracy spawacza. Modele dostępne w naszym sklepie BHP on-line mają różne kolory wszystkie są pięciom palcowe. Polecamy nasz sklep internetowy BHP gdzie dostępnych jest wiele rodzajów rękawic roboczych ocieplanych wzmacnianych skórą i skórzanych.

 

 

Rękawice skórzane ocieplane i wzmacniane – jakie rękawiczki ochronne ze skóry lub nią wzmacniane ocieplane wybrać w naszym sklepie BHP ?

 

W swojej ofercie nasza hurtownia BHP posiada wiele modeli rękawic skórzanych ocieplanych. W naszym asortymencie znajdą Państwo rękawice ocieplane ze skóry takich producentów jak : Portwest, CXS Canis, Reis. Polecamy rękawice skórzane ocieplane Driver A271 Portwest wykonane z najwyższej jakości materiałów. Ocieplone podszewką, która zapewnia dodatkowe ciepło i komfort przy używaniu. Dedykowane  dla pracujących w chłodnych warunkach atmosferycznych, w okresie zimowym, m.in. do budownictwa, montażu, w transporcie, na magazyny czy dla drogowców. Zapewnia wyjątkowy komfort podczas pracy. Godne polecenia są również rękawice ocieplane wzmacniane skórą kozią TECHNIK WINTER CXS Canis to porządne i solidne rękawice robocze Canis, świetna propozycja do cięższych prac w zimowe dni. Stabilność produktu sprawia, że praca jest wygodna. W środku znajduje się ocieplenie z futerka. Rękawice robocze Technik Winter wykonano z wysokiej jakości skóry koziej połączonej z mocnym elastanem. Materiał ten charakteryzuje się wysoką odpornością mechaniczną oraz daje możliwość manipulacji drobnymi przedmiotami. Idealne jako rękawice budowlane czy do transportu, prac przeładunkowych czy też jako rękawice monterskie ocieplane. Idealne do pracy w chłodni, mroźni bedąA750 SIBERIA COLD STORE, a także rękawice A245 PORTWEST Insulatex Antarctica. Rękawice ocieplane dobre do pracy w suchym środowisku to model rękawic ZORO WINTER CXS CANIS. Ponad to w ofercie wiele tanich modeli rękawic skórzanych ocieplanych oraz tych wzmacnianych skórą marki Reis. Proponujemy modele jak rękawice ocieplane RMC-WINMICROM HI-VIS odblaskowe, ostrzegawcze dla drogowców, rękawice ocieplane MEchanic Gloves RMC-WINTREE a także rękawice ocieplane Reis RLO, i rękawice ocieplane wzmacniane kozią skórą RL-TOPER WINTER oraz dla budowlańców . Inne modele rękawic ocieplanych skórzanych REIS to RFROST, RBLUTO, RSOLUX. Te i wiele innych modeli dostępnych w naszym sklepie BHP. Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą odzieży ocieplanej jaką oferujemy.Cena rękawic skórzanych ocieplanych jest zależna od konkretnego modelu oraz jego parametrów zapewniamy jednak, ze jesteśmy jedną z najtańszych hurtowni BHP on-line. Na zakupy zapraszamy osoby indywidualne oraz przedsiębiorców. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą ubrań zimowych, obuwia ocieplanego a także pozostałej części asortymentu  naszej hurtowni BHP !Cena w naszej hurtowni jest bardzo atrakcyjna. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów w naszym sklepie BHP. Warszawa, Poznań, Karków, Opole, Wrocław, Szczecin, Kołobrzeg, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Zakopane, Nowy Targ, Lublin, Katowice, Gliwice, Bielsko-Biała, Konin, Łódź, Częstochowa, Herby, Tomaszów Mazowiecki,  Zielona Góra, Bydgoszcz, Koszalin, Olsztyn, Białystok,  Rzeszów, Kielce,  Gorzów Wielkopolski,  Wałbrzych, Piła, Zamość, Przemyśl, Ostrołęka, , Piotrków Trybunalski, Leszno  to tylko część miejscowości gdzie  nasz magazyn wysyła regularnie odzież roboczą ocieplaną.

Rękawice robocze Gdynia, rękawice robocze Wrocław, rękawice robocze Białystok, rękawice robocze Katowice, rękawice robocze Bydgoszcz, rękawice robocze Kielce, rękawice robocze Bytom,