• Kategorie
  • Szukaj
  • Urgent rękawice robocze i ochronne - tanie rękawiczki do pracy - hurtownia sklep bhp

Sklep internetowy bhp poleca tanie rękawice robocze Urgent

Sklep Optimum BHP w swojej ofercie posiada wiele ciekawych środków ochrony dłoni, które mają za zadanie chronić je przed możliwymi urazami, takimi jak przetarcia czy przecięcia. Wśród klientów, którzy nie dysponują zbyt dużym budżetem dużym zainteresowaniem cieszą się rękawice robocze Urgent dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie. Z doświadczenia wiemy, że tego typu rękawiczki bhp cieszą się popularnością wśród firm zatrudniających pracowników tymczasowych. W ofercie na rękawice ochronne Urgent możemy zaopatrzyć się w rękawice robocze powlekane, rękawice wzmacniane skórą, dziane lub skórzane. Ze względu na tak dobrze rozbudowaną ofertę nie powinno być żadnego problemu, aby dopasować rękawice Urgent do naszych indywidualnych potrzeb oraz upodobań. Warto również dodać, że tego typu rękawice ochronne Urgent to bardzo ekonomiczne rozwiązanie, ze względu na atrakcyjną cenę oraz długi okres żywotności jaki nam zapewniają. W większości przypadków rękawiczki bhp Urgent zostały zakończone elastycznym ściągaczem w nadgarstku, który odpowiada za idealne dopasowanie do dłoni użytkownika oraz pozwala na maksymalną swobodę ruchów. Pamiętajmy również, aby w możliwie jak najlepszy sposób dopasować ich rozmiar tak, aby nie powodowały żadnego dyskomfortu. Przy tej okazji należy zaznaczyć, że odpowiednio wybrane rękawice robocze Urgent są w stanie zapewnić nam wysoki komfort użytkowania, który jak wiadomo przekłada się na wydajność pracownika oraz jakość wykonywanej pracy. Dużym zainteresowaniem cieszą się rękawice ocieplane Urgent oferowane przez nasz sklep bhp, które zapewniają wysoki komfort termiczny podczas pracy w niskich temperaturach. 

Szeroką ofertę na tanie rękawice robocze Urgent znajdziesz w naszym sklepie bhp online

Wybrane rękawiczki Urgent zostały wykonane we fluorescencyjnych kolorach, co zwiększy widoczność użytkownika w niedostatecznie dobrze oświetlonych miejscach oraz po zmroku. Jeżeli chodzi o rękawice robocze powlekane Urgent mogą posiadać one powleczenie wykonane z nitrylu, lateksu czy poliuretanu, które pokrywa całą powierzchnię rękawicy, ¾ lub tylko jej wewnętrzną część. W zależności od tego, jakie rękawiczki powlekane Urgent wybierzemy, będą one cechować się innymi właściwościami, co jest istotne w celu odpowiedniego dopasowania ich do środowiska naszej pracy. Rękawice robocze skórzane Urgent to jedna z bardziej solidnych propozycji, która swoje zastosowanie znajdzie w branży budowlanej. W tej ofercie znajdziemy również rękawice spawalnicze, które jak sama nazwa wskazuje przeznaczone są dla spawaczy oraz zawodów pokrewnych. Rękawice robocze wzmacniane skórą Urgent również dobrze sprawdzą się podczas wymagających prac, w których nasze dłonie są szczególnie narażone na urazy. Jak widać istnieje wiele czynników, które należy wziąć pod uwagę decydując się na rękawiczki ochronne Urgent. Sklep Optimum BHP zachęca do zapoznania się z pełną ofertą na rękawice robocze Urgent wszystkich klientów, którym zależy na ekonomicznych oraz uniwersalnych rozwiązaniach. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś dla siebie!

Rękawice robocze budowlane Urgent

 

Równie ważnym elementem środka ochrony indywidualnej w ofercie sklepu bhp są także rękawice robocze Urgent, które chronią nasze dłonie podczas różnego rodzaju prac, również budowlanych. W zależności od potrzeb i stopnia zagrożenia mogą się one różnić materiałem, grubością, a także rodzajem powleczenia. Wśród pracowników budowy z pewnością świetnie sprawdzą się rękawice robocze Urgent 1002, które od wewnętrznej strony zostały powleczone lateksem, jak również rękawice robocze Urgent 1003, którego wewnętrzna część również powleczona została lateksem. Jeżeli szukamy nieco mocniejszych rękawic ochronnych warto sięgnąć po rękawice wzmacniane skórą Urgent, które wyprodukowane zostały z dwoiny wołowej, dodatkowo wzmocnione w części chwytnej oraz wyposażone są w sztywny mankiet lub po wzmacniane rękawice monterskie Urgent 1202, które wyprodukowane zostały z wysokiej jakości koziej skóry, dodatkowo są one przewiewne i elastyczne, dzięki czemu zapewniają wysoki komfort użytkowania. Firma Urgent posiada w swojej ofercie szeroki wybór wszystkich elementów podstawowego wyposażenia każdego pracownika budowy. W naszym sklepie bhp znajdą Państwo zarówno buty robocze Urgent, jak i spodnie do pasa lub typu ogrodniczki, środki ochrony indywidualnej, takie jak rękawice robocze czy hełm ochronny. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów Urgent, dostępnych w naszym sklepie bhp. 


Rękawice robocze Urgent - poznaj tanie rękawice ochronne w naszym sklepie bhp

Jednym z podstawowych środków ochrony indywidualnej, odpowiadającym za ochronę naszych dłoni przed różnego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi są rękawice robocze. Warto poświęcić trochę czasu na dobór odpowiednich rękawic bhp, które sprostają naszym wymaganiom i będą posiadać wszystkie właściwości niezbędne do wykonywania naszej pracy. Aktualnie na rynku branży odzieży roboczej, produkowane są rękawice robocze dedykowane pod konkretne zawody. Trwałość, wygoda, funkcjonalność to cechy, które powinna posiadać nie tylko odzież robocza, ale również akcesoria uzupełniające właśnie takie jak np. rękawice robocze. W naszym sklepie i hurtowni Optimum BHP dużym zainteresowaniem cieszą się rękawice robocze Urgent. W ofercie tego producenta znajdziemy tanie rękawice bhp do pracy wykonane z różnych materiałów, powlekane oraz skórzane. Klienci naszego sklepu bhp często sięgają po rękawice robocze nie tylko do użytku w trakcie pracy, ale również poza nią, do różnych czynności domowych.

Rękawice robocze Urgent - rękawice ochronne tanie w naszym sklepie bhp

Hurtownia i sklep Optimum BHP w swojej ofercie posiada szeroki wybór odzieży roboczej, środków ochrony indywidualnej oraz butów roboczych. Jednym z najchętniej kupowanych elementów ubrania roboczego w naszym sklepie bhprękawice robocze. Dłonie pracownika są zdecydowanie najczęściej narażone na różnego rodzaju urazy, dlatego warto zadbać o ich odpowiednią ochronę. W zależności od środowiska pracy oraz zagrożeń wynikających z niej na rynku istnieje bardzo duży wybór rękawic ochronnych. W naszym sklepie bhp chętnie wybierane są rękawice robocze Urgent. W ofercie producenta znajdziemy rękawice robocze w szerokim przedziale cenowym, wykonane z różnych materiałów, odpowiednie do pracy w różnych warunkach.

Rękawice robocze powlekane Urgent - tanie rękawiczki poleca nasz internetowy sklep bhp

Nasza hurtownia i sklep bhp poleca rękawice robocze powlekane Urgent to tanie rękawice ochronne do pracy dostępne w wielu mocnych kolorach. Zakończone zostały elastycznym ściągaczem na wysokości nadgarstka, co sprawia, że rękawice robocze Urgent idealnie dopasowują się do dłoni oraz nie krępują ruchów użytkownika. Rękawice powleczone zostały lateksem, powłoką poliuretanu lub nitrylem. Rękawice powlekane lateksem Urgent są odporne są na ścieranie, chętnie wykorzystywane jako rękawice budowlane, gdyż rękawice powlekane gumą doskonale sprawdzają się w takim środowisku, z jakim mają styczność budowlańcy. Poza tym rękawice powlekane gumą/ lateksem producenta Urgent są tanie w naszym sklepie bhp. Powleczenie poliuretanem zapewnia dużą wrażliwość oraz elastyczność. Tego typu rękawiczki stosowane są np. na produkcji. Wiele zakładów pracy wybrało z oferty naszego sklepu bhp online właśnie rękawice robocze powlekane poliuretanem Urgent. Jeżeli chodzi o rękawice robocze powlekane nitrylem zapewniają bardzo dobre czucie trzymanych przedmiotów oraz wysoką odporność na oleje. Rękawice powlekane Urgent sprawdzą się w wielu środowiskach pracy, jak również do użytku w pracach gospodarczych.

Rękawice robocze powlekane Urgent - tanie rękawice na produkcje w Optimum BHP

Jednym z bardzo popularnych modeli rękawic rękawice robocze powlekane. W zależności od tego, jakich właściwości oczekujemy, rękawice mogą być powlekane lateksem, nitrylem czy poliuretanem. Rękawice powlekane lateksem Urgent zwiększają przyczepność trzymanych przedmiotów, świetnie sprawdzą się jako rękawice budowlane. Popularne w naszym sklepie bhpocieplane rękawice robocze 1020 Urgent. Poliestrowe rękawice ochronne posiadają ocieplinę, która chroni przed chłodem i mrozem. Rękawice Urgent powlekane lateksem zapewniają chwytność wilgotnych przedmiotów. Zimowe rękawice robocze 1020 Urgent dobrze dopasowują się do dłoni, zakończone zostały ściągaczem, który zapobiega  zsuwaniu się rękawicy. Rękawice Urgent powlekane poliuretanem głównie wykonane z nylonu lub poliestru. Ten rodzaj rękawic ochronnych bhp nadaje się do prac manualnych, gdzie wymagana jest duża precyzyjność. Polecamy w naszym sklepie bhp dostępne rękawice robocze powlekane poliuretanem 1055 Urgent. Dodatkowo rękawice bhpantyprzecięciowe, dzięki czemu nadają się do pracy z ostrymi przedmiotami. Wysokiej jakości rękawice ochronne są zgodne z normami EN388 oraz EN420.  Rękawice robocze Urgent powlekane nitrylem zapewniają chwytność trzymanych przedmiotów, sprawdzą się do pracy w środowisku zaolejonym, gdzie mamy styczność ze smarami i oleistymi substancjami. Jednym z modeli takich rękawic rękawice robocze Urgent 1005. Chwytne rękawice bhp idealne dla mechaników, magazynierów, do pracy na produkcji i do przeładunku. Rękawice powlekane PCV Urgent stworzone zostały do zadań specjalnych. Funkcjonalne rękawice bhp nadają się do pracy w niskich temperaturach, w przemyśle chemicznym i spożywczym. W ofercie marki Urgent znajdziemy wysokiej jakości rękawice robocze 1030 Urgent. Powlekane rękawice bhp zakończone zostały elastycznym ściągaczem.

Rękawice robocze wzmacniane skóra Urgent - tanie rękawice monterskie i budowlane w hurtowni bhp

Rękawice wzmacniane marki Urgent zostały wykonane z wysokiej jakości skóry koziej lub wzmacniane grubą dwoiną wołową w jednym kawałku z podszewką części chwytnej dłoni. Wierzch rękawic bhp niektórych modeli został wykonany z elastycznej i przewiewnej tkaniny w różnym kolorze. Niektóre modele rękawic roboczych wzmacnianych skórą Urgent są zakończone ściągaczem z dodatkowym zapięciem na rzep lub usztywnianym mankietem. W ofercie naszego sklepu bhp można zatem kupić rękawice monterskie i budowlane producenta Urgent, a także ich wersję ocieplaną. Wytrzymałe i wygodne rękawice wzmacniane Urgent idealne do prac budowlanych. 

Rękawice robocze skórzane Urgent  - tanie rękawice robocze budowlane i monterskie 

Jeżeli chodzi o rękawice skórzane Urgent dostępne są one w dwóch wersjach. Jedna z nich wykonana z licowej skóry koziej, która znakomicie przylega do dłoni. W całości wykonane zostały z miękkiej skóry wraz z mankietem z elastyczną gumką, która uchroni przed dostawaniem się zanieczyszczeń do środka. To bardzo popularne rękawice robocze z koziej skóry Urgent, po które często sięgają klienci naszego sklepu bhp. Drugą opcją są rękawice skórzane Urgent wykonane ze skórzanej dwoiny wołowej z bawełniana podszewką i krytymi szwami oraz przedłużanym mankietem. 

Rękawice robocze skórzane oraz wzmacniane skórą Urgent - poleca hurtownia Optimum BHP

Wymagający klienci naszego sklepu bhp najczęściej wybierają mocne rękawice skórzane Urgent całodłonicowe lub wzmacniane skórą. Istnieje wiele rodzajów rękawic skórzanych Urgent, które różnią się rodzajem materiału z którego zostały wykonane. Rękawice bhp mogą być wykonane z dwoiny skórzanej lub skóry licowej, wszystko zależy od tego, jakich właściwości ochronnych oczekujemy. Najchętniej kupowane rękawice robocze Urgent to skórzane rękawice spawalnicze Urgent LS 9001. Wysokiej jakości rękawice ochronne wykonane z dwoiny skórzanej z bawełnianą podszewką oraz krytymi szwami. Rękawice skórzane dedykowane spawaczom o całkowitej długości 35cm. Popularne stały się również rękawice robocze skórzane 1204 Urgent. Dobrze przylegające do dłoni rękawice robocze wykonane zostały z licowej skóry koziej. Komfortowe rękawice ochronne bhp do pracy posiadają mankiet, który również jest skórzany. Na uwagę zasługują również rękawice robocze monterskie Urgent 1202. Czerwono-białe rękawice zapinane na rzep wykonane zostały z wysokiej jakości skóry koziej. Również rękawice wzmacniane dwoiną wołową ze sztywnym mankietem idealnie sprawdzą się podczas prac budowlanych. 

Rękawice robocze ocieplane Urgent - rękawice ochronne zimowe tanie poleca nasz sklep bhp online

Dużym zainteresowaniem w hurtowni Optimum BHP, zwłaszcza wśród pracowników zewnętrznych w okresie zimy, cieszą się rękawice robocze ocieplane Urgent. Głównie są to rękawice robocze powlekane lateksem jednak dostępne są również w wersji za nakropieniem z PCV, które zapewniają lepszą chwytność, nawet wilgotnych przedmiotów. Ciepłe rękawice ochronne Urgent do pracy na zimę zakończone elastycznym ściągaczem, dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych. Tanie rękawice robocze Urgent zimowe do pracy dobrze dopasowują się do dłoni, chronią dłonie przed mrozem i chłodem. Świetnie sprawdzą się do pracy w przemyśle samochodowym, dla mechaników, operatorów maszyn oraz do prac porządkowych.

Rękawice robocze spawalnicze Urgent - rękawice ochronne typu spawalniczego dla spawacza

Ciekawą propozycją są również rękawice spawalnicze Urgent wykonane ze skórzanej dwoiny wołowej o całkowitej długości 35cm. Długie rękawice skórzane Urgent z przedłużanym mankietem i krytymi szwami świetnie sprawdzą się podczas pracy jako rękawice robocze dla spawacza.

Rękawice robocze antyprzecięciowe Urgent - ochrona w pracy z ostrymi przedmiotami

Warto również wspomnieć o dostępnych w naszym sklepie bhp wykonanych z przędzy HDPE rękawicach antyprzecięciowych marki Urgent. Wysokiej jakości rękawice ochronne powlekane od wewnętrznej części powłoką poliuretanu. Rękawice robocze antyprzecięciowe Urgent spełniają normę EN420, zakończone elastycznym ściągaczem, idealne do pracy z ostrymi przedmiotami.

Rękawice robocze Urgent to bogata oferta rękawic ochronnych w naszym internetowym sklepie bhp

Jak widać oferta rękawic roboczych marki Urgent jest tak szeroka i zróżnicowana, że każdy zainteresowany znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Szeroka gama kolorów, duży wybór rozmiarów, powleczeń oraz sposób wykończenia sprawiają, że klienci naszego sklepu bhp często decydują się na wybór rękawic ochronnych Urgent. Mocne, wytrzymałe i komfortowe w użytkowaniu rękawice do pracy w różnych środowiskach dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą rękawic roboczych marki Urgent dostępną w naszym sklepie i hurtowni Optimum BHPSzeroki wybór tanich rękawic roboczych Urgent oraz atrakcyjne ceny wpływają na ich popularność w naszym sklepie bhp. Jak widać rękawice bhp Urgent mogą być stosowane w praktycznie wszystkich środowiskach pracy, gdzie występują różnego rodzaju zagrożenia. Tanie rękawice ochronne zapewniają komfort użytkowania oraz wytrzymałość. Hurtownia i sklep Optimum BHP zaprasza do zapoznania się z pełną ofertą rękawic roboczych Urgent.


Rękawice robocze Gdynia, rękawice robocze Wrocław, rękawice robocze Białystok, rękawice robocze Katowice, rękawice robocze Bydgoszcz, rękawice robocze Kielce, rękawice robocze Bytom, rękawice robocze Poznań, rękawice robocze Gdańsk, rękawice robocze Warszawa