• Kategorie
  • Szukaj
  • Trzewiki robocze Procera - tanie obuwie ochronne - hurtownia sklep bhp

Wysokie buty robocze Procera - tanie i popularne trzewiki robocze Procera w sklepie Optimum BHP

Trzewiki robocze Procera oferowane przez nasz sklep Optimum BHP to świetna propozycja na buty robocze dla wszystkich osób, które nie dysponują zbyt dużym budżetem, jak również dla firm zatrudniających pracowników tymczasowych, ze względu na atrakcyjne ceny w jakich są dostępne. Tego typu obuwie za kostkę wiązane na sznurowadła przeznaczone jest zazwyczaj do pracy w trudniejszych środowiskach, zarówno na świeżym powietrzu jak i w zamkniętych pomieszczeniach. Trzewiki bhp Procera dostępne są w kilku uniwersalnych kolorach, które będą świetnym uzupełnieniem każdego uniformu pracownika jednak najczęściej wykonane są one w kolorze czarnym, na którym zabrudzenia nie będą tak szybko i łatwo widoczne. Wśród pracowników zewnętrznych szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się modele, które dodatkowo posiadają odblaskowe wstawki zwiększające widoczność użytkownika w słabo oświetlonych miejscach oraz po zmroku, tak jak w przypadku modelu JUPITER. Dzięki szerokiej gamie rozmiarów w jakiej dostępne są trzewiki robocze producenta Procera nie będzie żadnego problemu, aby dopasować je do naszych potrzeb w taki sposób, aby nas nie obcierały. Przy tej okazji warto zaznaczyć, że zapewniają nam one wysoki komfort użytkowania, co jest jednym z ważniejszych czynników, który należy brać pod uwagę, ponieważ przekłada się on na wydajność pracownika oraz jakość wykonywanej przez niego pracy. 

Poznaj ofertę na trzewiki robocze Procera - buty do pracy w dobrej cenie

Trzewiki robocze Procera pomimo swojej niskiej ceny cechują się wytrzymałością oraz odpornością na zniszczenia, co oznacza, że posłużą nam przez długi okres czasu potwierdzając tym samym fakt, że jest to bardzo ekonomiczne rozwiązanie. W zależności od środowiska naszej pracy możemy zaopatrzyć się w trzewiki bhp Procera kategorii S1, S1P czy S3, które zostały wykonane zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa. W wielu przypadkach cechują się one również właściwościami wodoodpornymi, które pozwolą na korzystanie z nich w wilgotnych środowiskach, co znacznie zwiększa ich zakres zastosowania. Za bezpieczeństwo stopy użytkownika odpowiadać będzie metalowy lub kompozytowy podnosek ochronny, jak również wkładka antyprzebiciowa, która jest szczególnie wymagana podczas pracy, gdzie występują ostre krawędzie. Sklep Optimum BHP polecając swoim klientom trzewiki robocze Procera ma świadomość, że jest to jedno z bardziej ekonomicznych oraz uniwersalnych rozwiązań o tak szerokim zakresie zastosowania. W zasadzie mogą być one wykorzystywane przez większość grup zawodowych, jednak szczególnie dobrze sprawdzą się do prac remontowo-budowlanych, przeładunkowych, w transporcie, na magazynach czy też wśród pracowników służb drogowych i porządkowych. Na uwagę zasługuje również fakt, że dostępne są trzewiki do pracy Procera w wersji ocieplanej, które prócz odpowiedniego poziomu ochrony mają za zadanie zapewnić nam wysoki komfort termiczny podczas pracy na świeżym powietrzu w okresie jesienno-zimowym, kiedy temperatura znacznie spada. Trzewiki ocieplane Procera dostępne są w klasycznej wersji za kostkę jak również nieco wyższej do połowy łydki. Kolejnym rodzajem obuwia bhp jaki cieszy się dużą popularnością jest obuwie Metal Free czyli takie, które zostało wykonane w 100% bez użycia metalowych elementów. Trzewiki robocze Procera posiadają również solidną podeszwę o właściwościach olejoodpornych, antystatycznych oraz antypoślizgowych, co odpowiadać będzie za stabilizację podczas chodzenia nawet po najbardziej ekstremalnych powierzchniach. 

Klienci naszego sklepu bhp chętnie wybierają buty robocze Procera typu trzewiki

Jak widać, niezależnie od środowiska swojej pracy, warunków atmosferycznych oraz rodzaju możliwych zagrożeń, bez problemu będziemy w stanie dopasować odpowiednie dla swoich potrzeb oraz upodobań trzewiki robocze Procera. Wszystkich klientów, którzy mają jakiekolwiek wątpliwość nasz sklep bhp zapewnia, że istnieje wiele atutów, dla których warto jest się w nie zaopatrzyć takich jak np. wysoki stosunek jakości do ceny, szeroki zakres zastosowania, wygoda połączona z odpowiednim poziomem ochrony oraz szeroka gama rozmiarów. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą na damskie i męskie trzewiki robocze Procera oraz do składania zamówień. Polecamy!