• Kategorie
  • Szukaj
  • Rękawice robocze Cerva - rękawice ochronne - hurtownia sklep bhp

Brak produktów do wyświetlenia

Rękawice robocze Cerva - szeroki wybór rękawic ochronnych bhp

Rękawice robocze to jeden z najpopularniejszych środków ochrony indywidualnej, który musi być dostosowany do środowiska rodzaju wykonywanej pracy. Mają one za zadanie zapewnić pracownikowi wysoki poziom ochrony przed różnego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi. Wybierając rękawice ochronne należy wziąć pod uwagę wiele czynników tak, aby dokonać możliwie jak najlepszego wyboru. W naszym sklepie i hurtowni Optimum BHP znajdą Państwo dobrze rozbudowaną ofertę na rękawice robocze do pracy w każdym środowisku. Dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów cieszą się rękawice ochronne Cerva. Producent oferuje nam wiele ciekawych modeli, które z pewnością przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Dzięki szerokiej gamie kolorów jesteśmy w stanie dopasować rękawice robocze Cerva do pozostałych elementów stroju ochronnego pracownika tworząc z nimi spójną całość. Dodatkowo duża rozmiarówka pozwoli na dostosowanie rękawic do indywidualnych potrzeb każdego pracownika. Rękawice robocze producenta zostały wykonane z różnych materiałów w zależności od tego do jakich celów mają zostać wykorzystane. Do pracy w trudnych warunkach niezbędne okażą się skórzane rękawice ochronne, które najczęściej stosowane są na placach budowy. W tej kategorii znajdziemy również specjalistyczne rękawice robocze wyprodukowane specjalnie z myślą o spawaczach. Mają one za zadanie zapewnić odpowiedni poziom ochrony przed możliwymi oparzeniami. Wysokiej jakości rękawice szyte nicią kevlarową dostępne są w wersji o różnej długości mankietu. Dostępne są również w wersji ze wzmacnianą częścią chwytną oraz okolicą kciuka, co znacznie wydłuży okres ich żywotności. Rękawice ochronne Cerva w wersji wzmacnianej skórą to jeden z bardziej popularnych rodzajów rękawic w ofercie producenta. Mogą być one wzmacniane skórą wołową licową, dwoiną wołową, skórą bydlęcą oraz świńską. Tego typu rękawice ochronne posiadają szeroki zakres zastosowań, są wytrzymałe oraz komfortowe w użytkowaniu. Kolejną ciekawą propozycją w ofercie na rękawice robocze Cervanylonowe rękawice o właściwościach ESD z włóknem węglowym. Stosowane są one głównie przez elektryków oraz wszystkich pracowników, którzy narażeni są na elektryczność statyczną. Są to wygodne i elastyczne rękawice, które zapewniają maksymalną swobodę ruchów. 

Wytrzymałe rękawice robocze Cerva do pracy w różnych warunkach

W trosce o komfort termiczny swoich klientów producent oferuje nam również ocieplane rękawice robocze, które przede wszystkim stosowane są przez pracowników zewnętrznych wykonujących swoje obowiązki w niskich temperaturach. Grube i ciepłe rękawice to propozycja dla pracowników służb drogowych, porządkowych oraz budowlanych. Do pracy w wilgotnych warunkach dobrym rozwiązaniem będą wodoodporne rękawice ochronne Cerva, które wykonane mogą być np. ze skóry bydlęcej. Świetnie sprawdzą się podczas pracy z mokrym przedmiotami zapobiegając wyślizgnięciu się ich z dłoni. Szeroki zakres zastosowania mają również rękawice robocze powlekane, które w zależności od charakteru naszej pracy mogą być powleczone PCV, nitrylem czy lateksem. Zazwyczaj zakończone są one elastycznym ściągaczem w nadgarstku, który odpowiada za idealne dopasowanie rękawicy do dłoni użytkownika, a tym samy zapobiegają zsuwaniu się jej nawet podczas intensywnych prac. Jednak możemy sięgnąć również po rękawice z przedłużanym mankietem. W ofercie producenta znajdziemy także chemoodporne rękawice robocze, które mają za zadanie chronić dłonie użytkownika przed szkodliwym działaniem różnych substancji chemicznych. Ciekawą propozycją są także obustronne rękawice robocze Cerva, które w przeciwieństwie do pozostałych modeli występują w wersji z jednym palcem. Szyte są one z grubego, bawełnianego materiału z potrójną warstwą pikowaną na dłoni, co zapewnia maksymalny poziom ochrony. Dostępnych jest również kilka wersji bawełnianych rękawic, które przede wszystkim chronią dłonie użytkownika przed zabrudzeniem, jednak mogą być również wykorzystywane jako podkład do innych rękawic. Rękawice robocze Cerva ze względu na bardzo dobrze rozbudowaną ofertę to hit w naszym sklepie i hurtowni Optimum BHP. Stosowane są zarówno do specjalistycznych prac, jak również do prac w gospodarstwie domowym. Cechuje je wysoki komfort użytkowania, szeroki zakres zastosowania, bardzo dobry poziom ochrony oraz różnorodność kolorów i rozmiarów. Producent zadbał o to, aby pracownicy z każdej grupy zawodowej mogli zaopatrzyć się w rękawice ochronne z jego oferty. Wszystkich klientów zainteresowanych ofertą na rękawice robocze Cerva zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą dostępną w sklepie Optimum BHP. Gwarantujemy, że każdy znajdzie model idealny dla swoich potrzeb.

Rękawice robocze Gdynia, rękawice robocze Wrocław, rękawice robocze Białystok, rękawice robocze Katowice, rękawice robocze Bydgoszcz, rękawice robocze Kielce, rękawice robocze Bytom, rękawice robocze Poznań, rękawice robocze Gdańsk, rękawice robocze Warszawa