• Kategorie
  • Szukaj
  • Rękawice robocze antyprzecięciowe - rękawica antyprzecięciowa

Rękawice robocze antyprzecięciowe - sklep Optimum BHP poleca rękawiczki antyprzecięciowe powlekane, tekstylne i z nakropieniem do pracy z ostrymi przedmiotami

Praca w niebezpiecznych środowiskach w których istnieje ryzyko przecięcia lub kontakt z ostrymi przedmiotami czy krawędziami niezbędne okażą się rękawice robocze antyprzecięciowe jakie w swojej ofercie posiada nasz sklep bhp Optimum. Wykonane z różnego rodzaju materiałów rękawiczki antyprzecięciowe dostępne są w szerokiej gamie kolorów dzięki czemu z łatwością dopasujemy je do naszych indywidualnych upodobań oraz do pozostałych elementów uniformu pracownika w taki sposób aby tworzyły spójną całość. Warto również dodać, że antyprzecięciowe rękawice dostępne są w szerokim przedziale cenowy tak aby każdy zainteresowany niezależnie od tego jakim budżetem dysponuje był w stanie znaleźć coś dla siebie. Wybierając rękawice bhp antyprzeciecięciowe przede wszystkim należy zwrócić uwagę czy zostały one wykonane zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa co jest potwierdzeniem wysokiego poziomu ochrony jaki będą w stanie nam zapewnić. Nasz sklep bhp w swojej ofercie posiada rękawiczki antyprzecięciowe od znanych producentów cieszących się bardzo dobrą renomą takich jak Portwest, Delta Plus, Uvex czy Cofra. W większości przypadków zostały one zakończone elastycznym ściągaczem w nadgarstku, który idealnie dopasowuje się do dłoni użytkownika zapewniając przy tym wysoki komfort użytkowania, który przekłada się na wydajność pracownika oraz jakość wykonywanej pracy. 

Szeroka oferta na rękawice robocze antyprzecięciowe w naszym internetowym sklepie bhp

Wybrane rękawice antyprzecięciowe wykonane zostały we fluorescencyjnych kolorach co zwiększy widoczność użytkownika w niedostatecznie dobrze oświetlonych miejscach oraz po zmroku. Dużym zainteresowaniem cieszą się również ocieplane rękawiczki antyprzecięciowe, które dodatkowo mają za zadanie zapewnić nam wysoki komfort termiczny podczas pracy w niskich temperaturach. W zależności od tego po jakie rękawice bhp antyprzecięciowe sięgniemy mogą być one powleczone różnymi tworzywami, które różnią się dodatkowymi właściwościami. Nasz sklep bhp z doświadczenia wie, że zdecydowanie największym zainteresowaniem cieszą się rękawice ochronne antyprzecięciowe wykonane z połączenia włókna szklanego oraz przędzy UHMWPE lub też z HDPE co daje nam najlepszy z możliwych poziomów ochrony. Warto również dodać, że tego typu rękawiczki bhp różnią się między sobą współczynnikiem odporności na przecięcia czy też rozdarcia lub przetarcia. Dużym zainteresowaniem cieszą się również rękawiczki antyprzecięciowe z podkładem o właściwościach oddychających co zapobiega nadmiernej potliwości dłoni oraz dyskomfortu z tym związanego. Wybrane modele sprawdzą się także podczas pracy w bardzo wysokich temperaturach co znacznie zwiększa ich zakres zastosowania. Ciekawą propozycją są także antyprzecięciowe rękawice do pracy przeszyte nićmi kevlarowymi oraz takie, które dodatkowo chronią przed uderzeniami. Jak widać istnieje wiele ciekawych propozycji na rękawiczki antyprzecięciowe, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów oraz sprawdzą się w większości środowiskach pracy. Damskie i męskie rękawice robocze tego typu to połączenie wysokiego poziomu ochrony z komfortem użytkowania. Warto także dodać, że w tej ofercie znajdziemy także zarękawek antyprzecięciowy, który ma za zadanie chronić przedramię użytkownika.  Optimum sklep bhp poleca oraz zachęca do zapoznania się z pełną ofertą na rękawice robocze antyprzecięciowe dostępną w szerokiej gamie rozmiarów, kolorów raz dużym przedziale cenowym. Zachęcamy do składania zamówień profesjonalistów  pracujących w trudnych warunkach!