• Kategorie
  • Parametry
  • Producent - Odzież i ubrania robocze Industrial Starter ISSA

Industrial Starter to producent wysokiej jakości włoskiej odzieży roboczej, właściciel marki ISSA.
Nasi klienci cenią włoską odzież ze względu na niezawodność oferowanych produktów, które sprawdzają się bardzo ekstremalnych warunkach. Industrial Starter skupia się nie tylko na wysokiej jakości ale również na nowoczesnym i modnym wzornictwie. Odzież Issa jest ceniona za wysoki komfort i modny, miejski design. Issa nie przypomina taniej, tradycyjnej odzieży. Modele, które oferuje sa doskonale skrojone, posiadają modne kolory, nowoczesne wykończenia  i miejski styl. Szczególnie polecamy Państwu odzież roboczą ze stretchem lini Issa Stretch. Linia ta reprezentuje sobą niesamowity komfort noszenia. Kto raz przetestuje spodnie robocze tej serii nie będzie chciał ich zamienić na inne modele. 

Polecamy zatem Państwu spodnie robocze Stretch oraz bluzy robocze Stretch do kompletu. Do uzupełnienia można nabyć nowoczesny i wygodne koszulki czy kamizelki. Spodnie mogą mieć tradycyjny krój ze wzmocnieniami na kolanach lub zwężane nogawki w miejskim stylu. Issa oferuje również wysokiej jakości jeasny stretch oraz krótkie spodenki i spodnie moro.
Issa oferuje Państwu również wysokiej jakości okrycia wierzchnie. Kurtki softshell jak JUST czy nowy model Thiny to przykład modnego i funkcjonalnego modelu w rozsądnej cenie. Wśród innych pozycji warto zwrócić uwagę również na kurtki robocze ocieplane, odzież ostrzegawczą i przeciwdeszczową. Issa oferuje również ubrania ekonomiczne lini EUROPA. Jest to najtańsza odzież włoskiego producenta, która jest alternatywą dla chińskiej taniej odzieży.

Ostatnim, niezwykle ważnym produktem, z którego słynie Industrial Starter to obuwie robocze. Issa oferuje niezwykle lekkie, wygodne obuwie robocze. Tu również klienci mają w czym wybierać. Od prostych standardowych butów roboczych wysokiej jakości, po niezwykle lekkie i niezawodne obuwie robocze o nowoczesnym wyglądzie.