• Kategorie
  • Szukaj
  • Trzewiki robocze Ardon - obuwie ochronne do pracy Ardon - hurtownia sklep bhp

Trzewiki robocze Ardon –  buty robocze budowlane i nie tylko - poznaj szeroką ofertę butów Ardon w naszym sklepie bhp

 

Obuwie robocze, które zakryje nie tylko całą stopę, ale również ochroni kostkę to oczywiście trzewiki robocze występujące w różnej wysokości. Dostępne w naszej ofercie trzewiki robocze Ardon zabezpieczą przed urazami oraz zależnie od modelu zapewnią komfortowe ciepło, poprzez zastosowane ocieplenie, przez co mogą być stosowane jako buty robocze ocieplaneTrzewiki robocze wykonane są zazwyczaj z wytrzymałej, grubej skóry nubukowej, bydlęcej, zamszu, czy skóry licowej. Zależnie od wybranego modelu w ofercie sklepu Optimum BHP posiadamy obuwie robocze w kategorii OB – czyli bez podnoska, które dedykowane jest w turystyce np. jako obuwie trekkingowe. Popularne są także buty robocze S1, buty robocze SB, buty robocze S1P, a nawet buty robocze S3Buty robocze z podnoskiem mogą także posiadać wkładkę antyprzebiciową, mogą być wykonane z różnego materiału, zależenie od wybranego modelu. W ofercie posiadamy również obuwie spawalnicze marki Ardon, które odporne jest na ciepło kontaktowe i chroni przed temperaturą do 110 stopni C. Zabezpiecza również przed odpryskami powstającymi w czasie spawalnia. Dostępne są również buty robocze Ardon z oznaczeniem METAL FREE, które dedykowane są dla elektryków i branż pokrewnych. Dostępne trzewiki robocze w naszej hurtowni bhp są bardzo wytrzymałe, wygodne i dbają o wysoką ochronę użytkownika. Te obuwie robocze, zależne od przypisanej kategorii ochrony, przeznaczone jest do ochrony stóp pracownika przed różnymi czynnikami zewnętrznymi, które mogą powodować uszkodzenia mechaniczne, chemicznymi, oparzenia lub przed działaniem ciepła, zimna i wilgoci. Zastosowane antypoślizgowej podeszwy chroni również osoby przed poślizgnięciem się i upadkiem, powstałym w wyniku poślizgnięcia. Trzewiki robocze Ardon, które nie posiadają żadnych cech ochronnych przeznaczone są zazwyczaj do używania w celu rekreacyjnym czy turystycznym lub w miejscu pracy, gdzie nie jest potrzebna żadna kategoria ochrony, np. w biurach, sklepach i innych zawodach pokrewnych. Wybierając obuwie robocze musimy wiedzieć na jakie zagrożenia możemy być narażeni, aby dobrać je odpowiednio do wykonywanej pracy. Nasze buty robocze są nie tylko solidne i trwałe ale zapewniają wysoki komfort pracy, a jest to bardzo ważne, gdy pracownik niekiedy musi spędzić cały dzień na nogach. Wtedy bardzo ważna jest wygoda, bo niejednokrotnie przekłada się ona na efektywność w pracy. Wybierając buty robocze Ardon warto zastanowić się nad produktem, który jest sprawdzony i ceniony przez innych użytkowników, dlatego w naszej ofercie sklepu bhp posiadamy wiele produktów tego producenta - oprócz obuwia roboczego, dostępna jest również w sprzedaży naszego sklepu internetowego bhp także odzież robocza Ardon czy rękawice robocze.

Oferowane obuwie bhp wykonane jest w tradycyjnych fasonach jak i również o ciekawej, nowej stylistyce. Trzewiki robocze firmy Ardon cechuje się wysoką jakością oraz atrakcyjną ceną, przez co dostępne są na każdą kieszeń finansową. Kupując buty robocze w naszej hurtowni bhp, nie zawsze trzeba wybierać buty robocze Premium, ponieważ w swojej ofercie posiadamy również tanie buty robocze, które polecamy dla wszystkich klientów, czy to osób prywatnych czy przedsiębiorców, zaopatrujących swoich pracowników. Dostępne trzewiki robocze spełniają wszelkie normy i przepisy BHP. Oczywiście najtańszą wersją będą buty robocze Ardon bez podnoska, ale również mamy w ofercie tanie obuwie z podnoskiem, które znajdziemy w klasie SB. Do wyboru jest także forma zakładania, ponieważ posiadamy w naszym asortymencie obuwie robocze wiązane na klasyczne sznurówki oraz wsuwane, które na pewno są łatwiejsze w zakładaniu i zdejmowaniu. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z całą ofertą trzewików roboczych Ardon jak i pozostałego asortymentu dostępnego w naszym sklepie bhp. Cena i jakość jest jak najbardziej korzystna wśród wielu innych sklepów bhp. Buty robocze Ardon wysyłamy do miast jak Warszawa, Kraków, Poznań, Gliwice, Gdańsk, Wrocław, Częstochowa, Katowice, Toruń, gdzie codziennie realizujemy zamówienia.


Obuwie robocze Kraków, obuwie robocze Warszawa, obuwie robocze Poznań, obuwie robocze Wrocław, obuwie robocze Katowice, obuwie robocze Rzeszów, obuwie robocze Gdańsk, obuwie robocze Gliwice, obuwie robocze Łódź, obuwie robocze Szczecin, obuwie robocze Częstochowa, obuwie robocze Gorzów Wielkopolski, obuwie robocze Kołobrzeg, obuwie robocze Gdynia, obuwie robocze Świnoujście, obuwie robocze Zielona Góra, obuwie robocze Bydgoszcz, obuwie robocze Toruń, obuwie robocze Olsztyn, obuwie robocze Białystok, obuwie robocze Lublin, obuwie robocze Bielsko-Biała, obuwie robocze Piotrków Trybunalski, obuwie robocze Jaworzno, obuwie robocze Jelenia Góra, obuwie robocze Kalisz, obuwie robocze Kielce, obuwie robocze Koszalin, obuwie robocze Krosno, obuwie robocze Legnica, obuwie robocze Lublin, obuwie robocze Sopot, obuwie robocze Wałbrzych, obuwie robocze Piła, obuwie robocze Ostrołęka, obuwie robocze Olkusz, obuwie robocze Opole, obuwie robocze Elbląg, obuwie robocze Konin, obuwie robocze Oświęcim, obuwie robocze Piaseczno, obuwie robocze Przemyśl, obuwie robocze Ruda Śląska, obuwie robocze Sosnowiec, obuwie robocze Stargard Szczeciński, obuwie robocze Tarnowskie Góry, obuwie robocze Tarnów, obuwie robocze Włocławek, obuwie robocze Zabrze, obuwie robocze Zielona Góra, obuwie robocze Ełk, obuwie robocze Głogów, obuwie robocze Gniezno, obuwie robocze Grudziądz, obuwie robocze Inowrocław, obuwie robocze Jastrzębie-Zdrój, obuwie robocze Łomża, obuwie robocze Mysłowice, obuwie robocze Nowy Sącz, obuwie robocze Ostrów Wielkopolski, obuwie robocze Słupsk, obuwie robocze Pabianice, obuwie robocze Suwałki, obuwie robocze Zamość