• Kategorie
  • Parametry
  • Spodnie robocze BHP - monterskie ostrzegawcze budowlane

Spodnie robocze - zobacz co oferuje sklep bhp 

Nasza hurtownia bhp w dziele odzież robocza prezentuje szeroki wybór różnych ubrań roboczych. Szczególnie popularne są spodnie robocze. To uniwersalny element ubrania bhp czy to budowlańca czy pracownika na produkcji. Wybór spodni roboczych nie jest jednak taki prosty, gdyż oferta jest szeroka.

 

Spodnie robocze męskie i damskie - hurtownia Optimum BHP poleca

Podstawowy i najprostszy podział spodni roboczych to po prostu podział na męskie i damskie spodnie robocze. Każda z płci ma inne wymagania dotyczące odzieży i ubrania roboczego. Także sylwetka kobiecej różni się od sylwetki męskiej, dlatego wiele modeli spodni roboczych damskich ma wyższy stani są wyprofilowane w biodrach. Spodnie robocze męskie to znacznie szersza oferta na rynku. Sklepy i hurtownie bhp oferują spodnie robocze do pasa i ogrodniczki dostosowane do lekkich i ciężkich prac. Znajdziemy tu spodnie robocze odblaskowe czy trudnopalne. Spodnie robocze męskie mają też odmienną rozmiarówkę i są dostępne do dużych rozmiarów.

 

Spodnie robocze bhp - tanie czy drogie?

 

Kolejnym prostym podziałem spodni roboczych jest podział pod względem cenowym. Nasz sklep bhp oferuje tanie spodnie robocze dla firm szukających oszczędności i taniej odzieży roboczej. Spodnie bhp tanie są odpowiednim wyborem dla agencji pracy, firm w których jest bardzo duża rotacja pracowników, tam gdzie odzież bardzo szybko się niszczy oraz dla firm o ograniczonym budżecie.  Klientom z dużym budżetem polecamy spodnie robocze o wysokiej jakości lub z tzw średniej półki. Tutaj wybór spodni bhp jest niezwykle szeroki. Znajdziemy tu spodnie robocze ze wzmocnieniami na kolanach, spodnie robocze monterskie czy dla serwisanta. Odpowiednie są one także dla budowlańców. Można wybierać w sklepie bhp z szerokiej oferty spodni roboczych z bawełny 100%, spodni z mieszanki poliestru i bawełny, które są bardziej odporne na zabrudzenia i są wytrzymalsze. Inna grupą są bardzo wygodne spodnie robocze ze stretchem. Doskonałe są dla osób pracujących aktywnie i fizycznie. Takie spodnie robocze nie krępują ruchów i sprawiają, że praca jest o wiele przyjemniejsza.

SPODNIE ROBOCZE - Szeroki wybór spodni do pasa i ogrodniczek w sklepie BHP

Spodnie robocze możemy podzielić standardowo na spodnie do pasa oraz spodnie ochronne ogrodniczki czyli tzw spodnie na szelkach. Spodnie robocze mają chronić pracownika głównie przed ubrudzeniem czy skaleczeniem. Bardziej zaawansowane modele mają dodatkowo chronić przed ogniem, iskrami, płomieniem. Niektóre modele mają za zadanie zapewnić również doskonałą widoczność np dla pracowników służb drogowych, pracowników budownictwa itp.

Spodnie robocze mogą być wykonane z mieszanki poliestru z bawełną. Jest to podstawowa i najbardziej popularna mieszanka. Niektórzy klienci wolą odzież wykonaną ze 100% bawełny. Bardzo praktyczne są również spodnie bhp z domieszką elastanu. Ten dodatek zapewnia właściwości rozciągające materiału. Sprawia to że spodnie są bardziej wygodne, pracują razem z człowiekiem i nie krępują ruchów. Takie modele spodni również znajdziecie Państwo w ofercie naszego sklepu internetowego. Oferta spodni roboczych jest bowiem bardzo szeroka. To jeden z podstawowych elementów odzieży roboczej. Jest to pozycja w ofercie każdego producenta odzieży ochronnej dlatego i oferta naszej hurtowni bhp jest w tym zakresie tak szeroka a my ciągle dokładamy starań aby tą kategorię rozbudowywać.

Spodnie robocze do pasa - popularna odzież robocza

Spodnie robocze do pasa to inaczej pisząc spodnie bez szelek. To podstawowy model spodni do pracy. W zależności od oczekiwań spodnie robocze mogą być tanie, wytrzymałe lub zapewniać szeroki zakres ochrony jak np spodnie multioochronne, chroniące przed płomienim, iskrami, elektrycznością statyczna i dodatkowo zapewniające doskonałą widoczność. Takie spodnie bhp oferuje np marka Portwest oraz Snickers Workwear. Bazowymi produktami w naszym sklepie bhp są jednak spodnie budowlane, spodnie monterskie czy na hale produkcyjne. No i oczywiście spodnie robocze odblaskowe dla drogowców o których zapomnieć tu nie wolno. A jakie spodnie są najczęściej kupowane w naszym sklepie bhp? Trudno jednoznacznie wskazać jeden model, natomiast można wymienić kilka modeli. Na pewno wśród nich znajdziemy spodnie robocze REIS i takie modele jak tanie spodnie MAster, Multi-Master, YEs czy Olivier. To tanie spodnie budowlane oraz na hale produkcyjne. Doskonałe także na hale produkcyjne. Polecamy tej klasy także spodnie Brixton Classic, spodnie Brixton Spark, spodnie Urgent, spodnie Procera. Podobnym zainteresowaniem cieszą się spodnie Ardon jak spodnie Cool Trend, spodnie Neon, spodnie Vision czy 4Tech oraz spodnie CXS Canis np Teodor, Josef i inne. Lepszej jakości z pewnością polecamy spodnie Portwest, zwykłe budowlane i monterskie a także odblaskowe, trudnopalne i antyelektrostatyczne. Tu także polecamy spodnie ocieplane Portwest. Marka stawia sobie za cel aby zapewnić użytkownikom wysoki poziom ochrony i bezpieczeństwa, dobrą widoczność i ochronę przed zagrożeniami jak ogień i iskry. Spodnie robocze Portwest to nie tylko spodnie budowlane ale przede wszystkim spodnie odblaskowe, wodoodporne i trudnopalne antyelektrostatyczne. Z tańszych modeli spodni budowlanych polecamy spodnie robocze Formen Leber&Hollman, spodnie Brixton Practical oraz spodnie tańsze ale bardzo praktyczne i docenione przez pracownikow budowlanych, mianowicie spodnie REIS Foreco. e modele zapewniają ochronę prze zabrudzeniem, są wytrzymałe, posiadają wzmocnienia na kolanach oraz liczne kieszenie. Plusem jest także ich cena.

Na uwagę zasługują także spodnie Issa ze stretchem. Bardzo lubimy polecać ten model spodni roboczych, gdyż jest bardzo wygodny, komfortowy. Spodnie robocze Stretch Issa dostępne są w kilku wariantach od prostych, przez modele ze wzmocnieniami na kolanach po spodnie Heavy Extreme ze zwężanymi nogawkami oraz po model wykonany z tkaniny softshell idealny na zimę. Z wyższej półki cenowej na pewno polecamy spodnie robocze Snickers Workwear. Oferta spodni Snickers w naszym sklepie bhp jest bardzo szeroka i obejmuje całą ofertę tego producenta. Seria spodnie AllroundWork, RuffWork, spodnie LiteWork czy FlexiWork to wysokiej jakości spodnie monterskie i budowlane. Szczególnie polecamy spodnie Stretch AllroundWork, krótkie spodnie robocze oraz spodnie odblaskowe i ocieplane Snickers. Marka ta oferuje także spodnie trudnopalne i antyelektrostatyczne seri ProtecWork.

Spodnie robocze ogrodniczki

Spodnie robocze ogrodniczki to spodnie budowlane lub monterskie, które są wersją spodni do pasa. Dzięki szelkom można je swobodnie ubierać, spodnie nie zsuwają się z pasa. chronią nerki przed przewianiem. Z racji, iż spodnie ogrodniczki to inna wersja spodni do pasa, to polecamy te same modele.

Spodnie robocze ocieplane - odzież robocza zimowa

Ocieplane spodnie robocze to modle spodni, w które obowiązkowo należy się zaopatrzyć w okresie jesienno-zimowym. Dotyczy to osób pracujących na dworze a zatem budowlańców, kierowców, magazynierów, serwisantów pracowników służb porządkowych oraz drogowców. Spodnie ocieplane bhpwystępują w wersji do pasa i ogrodniczek. Mogą być ciepłe i grube z różnych mieszanek lub posiadać właściwości wodoodporne. W zależności do jakich prac mają być stosowane, należy wybrać odpowiedni model. Szukając spodni roboczych ocieplanych budowlanych polecamy spodnie o właściwościach wodoodpornych. Do prac suchych cieple tradycyjne spodnie robocze ocieplane jak spodnie MAster REIS, spodnie Brixton Snow, Spodnie ocieplane Brixton Practical czy Brixton Spark. Klienci naszej hurtowni bhp bardzo cenią też spodnie robocze ocieplane CXS Canis oraz Ardon. Warto polecić także spodnie ocieplane Formen, spodnie ocieplane Portwest do zadań specjalnych. SPodnie ocieplane odblaskowe polecamy właśnie marki Portwest a także CXS Canis, Formen, Leber&hollman, REIS i innych. Hitem zimowym są także spodnie ocieplane Softshell Issa oraz CXS Canis. Polecamy zapoznać się z ofertą spodni roboczych ocieplanych SNickers jeśli szukają Państwo spodni zimowych wysokiej jakości.

Spodnie robocze odblaskowe dla drogowców - odzież robocza ostrzegawcza

Dla drogowców istotne jest bezpieczeństwo i widoczność. Polecamy zatem spodnie robocze odblaskowenie tylko drogowcom, ale i pracownikom budowlanym, firmom sprzątającym i dbającym o tereny zielone. Spodnie odblaskowe możemy zakupić w wersji ekonomicznej oraz o bardzo wysokiej jakości. Nasz sklep bhp oferuje cały przekrój odzieży roboczej na rynku. Oferujemy tanie spodnie odblaskowe np spodnie REIS oraz lepszej jakości spodnie odblaskowe Brixton FLash, spodnie odblaskowe Formen oraz Leber&Hollman, spodnie odblaskowe CXS Canis oraz Ardon. Polecamy także tanie spodnie robocze Urgent. Marką godną polecenia w tym zakresie jest decydowanie Portwest. Spodnie odblaskowe Portwest to zdecydowanie hit naszego sklepu bhp. Odzież robocza Portwest zapewnia najwyższe parametry ochrony, wysoką jakość oraz dobrą cenę. Spodnie Portwest to ubranie robocze które zadowoli większość klientów. Oferta spodni odblaskowych jest bardzo szeroka od spodni do pasa po ogrodniczki. wiele modeli tych spodni jest także wodoodporna czy antyelektrostatyczna i trudnopalna. Spodnie robocze te polecamy dla drogowców, kierowców czy budowlańców i magazynierów. Wyższą półkę oferuje marka SnickersSpodnie robocze tej marki to niezwykle wysokie parametry materiału, doskonałe odszycie, praktyczne kroje. Spodnie Snickers zapewniają ochronę na najwyższym poziomie. Doskonale dla drogowców.

W modelach spodni roboczych zastosowano szereg udogodnień w zależności od modelu, np liczne kieszenie, wzmocnienia z kontury, kieszenie na nakolanniki, boczne kieszenie a'la bojówki, kevlarowa nici, dodatek elastanu, elementy odblaskowe itp.

Spodnie robocze budowlane - wytrzymała odzież robocza

W pracy fizyczne na budowie czy przy wykopach ziemnych ważne jest aby spodnie robocze były wytrzymałe, odporne na zabrudzenia i posiadały wzmocnienia na kolanach. Praktyczne są także liczne kieszenie na przechowywanie niezbędnych narzędzi. Spodnie budowlane dostaniemy w wersji do pasa oraz ogrodniczek. Kolorystyka ich jest niezwykle szeroka od stonowanych kolorów jak szary, czarny, granatowy. Wiele klientów decyduje się także na spodnie niebieskie, zielone, czerwone ale wybór kolorów i odcieni jest bardzo szeroki. Z pewnością każdy znajdzie tu spodnie dla siebie. Klientom szukających tanich spodni roboczych do pracy polecamy odzież roboczą REIS, Urgent czy też Brixton. Dobre spodnie robocze budowlane oferuje Ardon oraz CXS Canis, Issa oferująca spodnie ze stretchem czy teżspodnie Snickers które są bardzo wysokiej jakości dla klienta bardzo wymagającego.

W ofercie naszego sklepu bhp mogą Państwo znaleźć tanie spodnie robocze oraz spodnie monterskie z wyższej półki np Ardon, Panoplay, IssaCanis CXS Sara Workwear, Projob , itp. W sprzedaży posiadamy równiesz spodnie specjalistyczne niepalne, antyelektrostatczne, ostrzegawcze, ocieplane, wodoodporne itp.

Spodnie robocze - Warszawa Poznań Katowice Wrocław Gdańsk - gdzie kupić odzież roboczą ochronną?

Zapraszamy do zakupów hurtowych i detalicznych w naszym sklepie bhp klientów z Wrocławia, WarszawyKatowicKrakowa, Poznania, Sosnowca, Tychów, Szczecina, Gdańska, Torunia, Łodzi, Częstochowy, Sosnowca, Gliwic, Mikołowa, Oświęcimia, Tomaszowa Mazowieckiego, Gdyni, Sopotu, Gdańska, Tychów, Bielska Białej, Bydgoszczy, Kielc, Białymstoku, Zielonej Góry, Nowego Targu, Wrocławia, Opola i z całej Polski, gdyż jako sklep i hurtowania bhp on-line działamy na terenie całej Polski i Europy!

Jakie spodnie robocze wybrać do pracy? Zobaczy czym sugerować się przy wyborze odzieży roboczej.

Pracownik jest w pewnym sensie „ambasadorem” firmy w której pracuje, reprezentując ją na miejscu lub na zewnątrz, w zależności od funkcji jakie posiada. Czy widziałeś kiedyś źle ubranego ambasadora np. Stanów Zjednoczonych, w zbyt ciasnej marynarce lub zbyt obszernych spodniach, wypowiadającego się na dany temat w mediach, lub uczestniczącego w jakiejś uroczystości? Zaryzykuję stwierdzeniem, że nie. Dlaczego zatem nie zagwarantować Twojemu „dyplomacie” reprezentującemu Twoje „interesy” odpowiedniego wyposażenia, którym jest między innymi odpowiedni „uniform”, zgodny z pracowniczym „dress code”?

Firma budowlana, serwis urządzeń klimatyzacyjnych, firma montująca instalacje elektryczne, firma budująca drogi i autostrady. Co łączy te trzy przedsiębiorstwa? Częste wyjazdy do klienta i praca w terenie (oczywiście branż o podobnym charakterze jest o wiele więcej). Z tego też powodu pracownicy powinni wyglądać schludnie i dobrze, co ma świadczyć o ich fachowości, a jednocześnie o jakości naszej firmy. Czy w tym wypadku wygląd np. spodni roboczych nie ma znaczenia? Według mnie ma duże, bo jest to w pewnym sensie nasza wizytówka. Dodatkowo poprawia się samopoczucie pracownika kiedy ma na sobie dobrej jakości odzież roboczą, np. w kontaktach z klientem, ponieważ czuje się on dobrze. Dlaczego? Ponieważ wie, że wygląda dobrze. A jak wiadomo, każdy chce tak wyglądać bez względu na zawód i pozycje społeczną, to żadna tajemnica. 

Porządne i wytrzymałe spodnie robocze - zainwestuj w odzież roboczą

Na dobre samopoczucie poza wyglądem ma również wpływ komfort. Weźmy pod uwagę wspomniane wcześniej spodnie robocze, bo na nich chcę się dzisiaj skupić. Wybór pod względem fasonu jest naprawdę spory. Dostępne są spodnie robocze do pasa ogrodniczkispodnie robocze ocieplane na zimę, czy nawet krótkie spodenki robocze shorty na lato. Ale to podstawowy podział, który każdy zna. Obecnie na rynku odzieży roboczej dochodzą do tego podziały ze względu na krój, podobny jak w przypadku odzieży używanej na co dzień. Normalną sprawą są dziś spodnie robocze typu slim fitze zwężanymi nogawkami. Dostępne są ponadto poszerzane, dające niebywałą swobodę ruchów. Dochodzi do tego styl regular, czyli raczej klasyczny, standardowy. Dodatkowy klin wszywany w niektórych spodniach roboczych poprawia zakres ruchów zarówno w najwęższych, jak i najszerszych spodniach ochronnych. Spodnie bhp należy również dobierać pod względem długości nogawek. Poza uniwersalną długością znaleźć można również wersje przeznaczone dla osób o dużym i mniejszym wzroście.

Jakie spodnie robocze zatem wybrać, kierując się nie tylko wyglądem i komfortem?

Po pierwsze - przy wyborze odzież roboczej należy kierować się tym z czego i w jaki sposób są wykonane spodnie robocze. 

Bawełna jest przyjemna i dobrze nosi się ubrania z niej wykonane. Obecnie jednak najlepszym rozwiązaniem w przypadku spodni roboczych są spodnie z dodatkiem stretch’u. Dodaje on elastyczności, dzięki czemu spodnie stretch dostosowują się do pozycji w jakiej aktualnie wykonujesz swoją pracę. Praca na zgiętych nogach w kolanach, lub klęcząca dodatkowo przestaje być dzięki temu aż tak bardzo niekomfortowa. Najbardziej ergonomicznym materiałem jest ten, z dodatkiem stretchu pracującego cztero-kierunkowo. Ważne, by spodnie robocze wykonane były z materiału, który nie ulega skurczeniu po praniu, jednocześnie zabrudzenia były łatwo usuwalne. To jednak zależy już od klasy producenta. Przydatny jest również wszyty pas, z fragmentami gumy, idealnie dopasowujący spodnie robocze do talii. W ogrodniczkach roboczych popularnym rozwiązaniem są guziki, regulujące obwód w pasie. 

Jakie spodnie robocze budowlane kupić w sklepie bhp?

 

Nasz sklep bhp otrzymuje wiele zapytań jakie spodnie robocze na budowę kupić. Tutaj można kierować się kilkoma ważnymi zasadami gdy nie wiemy jakie spodnie budowlane kupić. Po pierwsze spodnie robocze powinny być wygodne i wykonane z dobrej jakości materiału. Zarówno tkanina jak i fason spodni bhp powinien być dostosowany do danej pracy. Dobrze aby materiał nie była zbyt jasny aby nie widać było na nim zabrudzeń. Rodzaj materiału ma także ogromne znaczenie. Spodnie robocze bawełniane są przewiewne jednak bawełna jest trudna w utrzymaniu czystości. Pod tym względem lepsze są spodnie z domieszką poliestru. Odpowiednia gramatura spodni roboczych budowlanych także jest istotna.  Kupując spodnie budowlane letnie kupmy spodnie o cieńszym materiale a do pracy w chłodne dni ważne aby spodnie robocze były grubsze. Jeśli pozwala nam na to budżet, kupmy dobrej jakości spodnie robocze ze stretchem. Takie spodnie budowlane są niezwykle wygodne. Domieszka elastanu sprawia, ze spodnie są elastyczne i wygodne, nie krępują ruchów. Zwróćmy także uwagę abyspodnie robocze budowlane miały w zmocnienia na kolanach oraz praktyczne kieszenie. W zależności od budżetu możemy kupić tanie spodnie na budowę np spodnie robocze Urgent czy Reis lub spodnie robocze Snickers Workwear np serii RuffWork czy Canvas.

 

Jakie spodnie robocze monterskie kupić w sklepie bhp?

 

Podobne zagadnienie dotyczy wyboru spodni roboczych monterskich. Tutaj zdecydowanie warto postawić na komfort pracy i wybrać odzież roboczą, która nie krępuje ruchów. Nasz sklep bhp poleca spodnie robocze stretch. Odzież z domieszką elastanu ma wiele zalet ale to komfort pracy w takim ubraniu bhp jest najlepiej ocienianych przez naszych klientów i użytkowników spodni roboczych ze stretchem. Na rynku i w naszym sklepie bhp z odzieżą roboczą mamy spodnie robocze klasy premium jak i tańsze modele, także kupując  wygodne spodnie robocze monterskie mamy w czym wybierać. Jako pierwsze polecamy spodnie robocze Snickers Workwear Stretch serii AllroundWorku lub FlexiWork. Tu jakość  przemawia na pierwszym planie. Nie bez znaczenia jest także komfort pracy i atrakcyjny wygląd spodni Snickers Workwear. Osobom, które chcą przeznaczyć mniejsza kwotę na zakup spodni roboczych monterskich, polecamy spodnie robocze Stretch Issa z wąskimi nogawkami o niezwykle modnym wyglądzie czy też spodnie robocze monterskie CXS Canis.

 

Spodnie robocze monterskie i budowlane

 

Odpowiedni dobór spodni roboczych ma ogromne znaczenie nie tylko na poziom ochrony użytkownika ale również na jego poczucie komfortu. W zależności od rodzaju wykonywanej pracy oraz zagrożeń jakie jej towarzyszą w naszym sklepie i hurtowni Optimum bhp znajdą Państwo szeroki wybór spodni roboczych od znanych i cenionych producentów. Dużym zainteresowaniem cieszą sięspodnie monterskie ibudowlane. Spodnie robocze powinny być one wykonane z mocnego materiały, odpornego na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Spodnie robocze monterskie i budowlane dostępne są w kilku fasonach: spodnie robocze do pasa, spodnie typu ogrodniczki oraz szorty ochronne. Tego typu spodnie  bhp do pracy dodatkowo powinny posiadać funkcjonalne kieszenie do przechowywania potrzebnych przedmiotów. Szeroko rozwinięta oferta spodni roboczych do pracy dla budowlańców i monterów, w dużym przedziale cenowym oraz atrakcyjnych krojach sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Oferujemy spodnie monterskie i budowlane od znanych i cenionych na runku bhp producentów jak np. Ardon, Leber&Hollman, CXS Canis, Polstar czy Urgent. Dużym zainteresowaniem cieszą się spodnie robocze, które posiadają kieszenie na nakolanniki, ułatwiające pracę w pozycji klęczącej. Jeżeli natomiast sięgniemy po budowlane i monterskie spodnie robocze z kontrastowymi wstawkami lub elementami odblaskowymi, zwiększymy poziom widoczności w warunkach gdzie jest ona ograniczona. Niezawodne w tego typu pracach są spodnie robocze typu ogrodniczki, które zapewniają wysoki komfort użytkowania oraz możliwość regulacji długości spodni za pomocą wygodnych szelek. Zdecydowanie dużym zainteresowaniem cieszą się także spodnie robocze Snickers Workwear doskonałe jako spodnie monterskie- zwłaszcza te ze stretchem oraz spodnie budowlane. Podczas wyboru spodnie monterskich oraz budowlanych najważniejsze jest aby kierować się materiałem z jakiego zostały wykonane.

Spodnie robocze - odzież robocza damska i męska - poznaj spodnie ochronne do pracy w różnych warunkach z bogatej oferty naszego sklepu bhp

Popularnym elementem stroju ochronnego w naszym sklepie i hurtowni Optimum bhp są spodnie robocze. Mają one za zadanie chronić dolne kończyny naszego ciała przed różnego rodzaju zagrożeniami mechanicznymi. Istnieje wiele różnych rodzajów spodni roboczych bhp, które dobieramy w  zależności od tego w jakim środowisku pracujemy oraz na jakie ryzyko jesteśmy narażeni. Również warunki atmosferyczne mają istotne znaczenie podczas wyboru odpowiednich spodni ochronnych. Na lato wybierzemy lekkie i przewiewne spodnie do pracy lub szorty z krótkimi nogawkami za to na zimę, niezbędne okażą się spodnie robocze ocieplane zwłaszcza dla pracowników, którzy wykonują swoją pracę na świeżym powietrzu. W zależności od naszych upodobań na rynku bhp dostępne są spodnie robocze do pasa, spodnie typu ogrodniczki oraz krótkie spodenki. Dodatkowo spodnie możemy podzielić ze względu na ich przeznaczenie oraz funkcjonalność i w ten sposób możemy sięgnąć pospodnie ostrzegawcze, trudnopalne, ocieplane lub spodnie przeciwdeszczowe. W naszym sklepie bhp posiadamy damskie i męskie spodnie robocze w wielu ciekawych wzorach i kolorach, szerokim przedziale cenowym oraz dużej gamie rozmiarów tak aby każdy mógł dobrać model idealny do swoich potrzeb oraz preferencji. 

Spodnie robocze Reis - tanie spodnie ochronne popularne w sklepie Optimum BHP

W ofercie marki Reis znajdziemyspodnie robocze do pasa, ogrodniczki, szorty oraz spodnie termoaktywne o właściwościach antybakteryjnych. Ciekawą propozycją są spodnie skórzane dla spawacza, które zapewniają wysoki poziom ochrony podczas tego typu prac. Ogrodniczki robocze tego producenta dostępne są w klasycznej kolorystyce oraz w wersji ostrzegawczej z odblaskowymi paskami, które zwiększają widoczność użytkownika w miejscach gdzie jest ona ograniczona. Dodatkowo niektóre modele spodni roboczych Reis są ocieplane dzięki czemu mogą być śmiało wykorzystywane do pracy w zimowe dni. Tanie spodnie robocze posiadają kilka ciekawych udogodnień jak np. kieszenie na nakolannik ułatwiające pracę w pozycji klęczącej, funkcjonalne kieszenie do przechowywania różnych przedmiotów potrzebnych do pracy oraz wygodne szelki w ogrodniczkach z możliwością regulacji. Spodnie robocze marki Reis sprawdzają się jako spodnie budowlane czy monterskie, idealne do prac przeładunkowych, na halach produkcyjnych czy magazynach.

Spodnie robocze Leber&Hollman - spodnie monterskie, budowlane i ostrzegawcze