• Kategorie
  • Szukaj
  • Okulary ochronne MCR - środki ochrony wzroku - artukyły bhp - hurtownia sklep bhp

Okulary ochronne MCR - środki ochrony wzroku w naszym sklepie bhp

Sklep i hurtownia Optimum bhp w swojej ofercie posiada nie tylko szeroki wybór odzieży roboczej czy obuwia ale również środki ochrony indywidualnej takie jak np. okulary ochronne. W zależności od naszych potrzeb praz od tego jaki budżet chcemy przeznaczyć na okulary, na rynku dostępnych jest mnóstwo modeli w różnym przedziale cenowym. Do jednych z tańszych rodzajów należy zaliczyć okulary ochronne MCR. Jest to klasyczna propozycja na okulary do pracy i na co dzień z różnymi kolorami i kształtami soczewek. Przeciwodpryskowe okulary ochronne marki MCR spełniają wymagane normy bezpieczeństwa EN166. Ich klasa optyczna wynosi 1 natomiast jeżeli chodzi o oprawki zostały one wykonane z różnych materiałów. Niektóre oprawki dostępne są w tym samym kolorze co szkła danego modelu okularów. Lekkie a zarazem wytrzymałe szkła poliwęglanowe odpowiadają za hamowanie praktycznie wszystkich szkodliwych działań promieni UV. Dodatkowo nasi klienci mają możliwość sięgnąć również po okulary ochronne o właściwościach dielektrycznych. Są to wszystkie modele okularów bhp MCR, które nie posiadają żadnych metalowych elementów. Wstawki z tworzywa TPR na końcówkach ramion zapobiegają ślizganiu się okularów ochronnych. Kolejnym atutem wybranych modeli jest możliwość regulacji ramion dzięki czemu użytkownik ma możliwość dopasować okulary ochronne do indywidualnych potrzeb. Za komfort użytkowania w okularach ochronnych MCR odpowiada między innymi nosek a w zasadzie jego kształt oraz tworzywo z jakiego zostały wykonane. Okulary ochronne MCR to świetna propozycja dla większych i mniejszych firm w których istnieje duża rotacja pracowników. Nasi klienci nie muszą się obawiać, że niska cena okularów nie zapewni odpowiedniego poziomu ochrony ponieważ okulary MCR zostały przetestowane oraz spełniają normy ochronne. Sklep Optimum bhp poleca ten rodzaj okularów do prac związanych z obróbka metali, materiałów ceramicznych czy drewna oraz wszędzie tam gdzie istnieje duże prawdopodobieństwo na przedostanie się różnego rodzaju zanieczyszczeń czy odprysków do narządu wzroku pracownika. Jeżeli mają Państwo jakieś wątpliwości lub pytania dotycząc okularów ochronnych MCR zapraszamy do kontaktu z obsługą naszej hurtowni. Zapewniamy, że każdy zainteresowany znajdzie odpowiednie dla siebie okulary producenta MCR spełniające indywidualne wymagania użytkownika. 

Okulary ochronne MCR w niskiej cenie kupisz w naszym internetowym sklepie bhp 

Klientom, którzy nie dysponują zbyt dużym budżetem oraz firmom zatrudniającym pracowników tymczasowych nasz sklep bhp poleca zaopatrzyć się w okulary ochronne MCR, które dostępne są w bardzo atrakcyjnej cenie, a przy okazji są w stanie posłużyć nam przez długi okres czasu co czyni je bardzo ekonomicznym rozwiązaniem. W ofercie na okulary do pracy MCR znajdziemy wiele ciekawych modeli, które są w stanie spełnić wiele oczekiwań. Przede wszystkim warto zaznaczyć, że zapewniają one wysoki komfort użytkowania od którego jak wiadomo zależna jest wydajność pracownika oraz jakość wykonywanej przez niego pracy. Ponadto okulary ochronne MCR zostały wykonane zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa co jest potwierdzeniem odpowiedniego poziomu ochrony jaki nam zapewniają. Zróżnicowana kolorystyka oraz kształty sprawią, że każdy zainteresowany powinien być w stanie znaleźć coś dla siebie. 

Okulary ochronne MCR przyciemniane i z żółtymi szybkami

Z doświadczenia wiemy, że dużym zainteresowaniem cieszą się okulary z żółtymi szybkami MCR takie jak modele LAW czy KONDIKE Plus. Są to przeciwodpryskowe okulary z klasą optyczną 1, które świetnie sprawdzą się podczas prac przy obróbce metali, materiałów ceramicznych czy drewna. Okulary z żółtymi szybkami MCR zapewniają wysoki poziom ochrony przed promieniowaniem UV co znacznie zwiększa ich zakres zastosowania. W tej ofercie znajdziemy również okulary dielektryczne czyli takie, które zostały wykonane bez użycia metalowych elementów.
Kolejną ciekawą propozycja jaką nasz sklep bhp chętnie poleca swoim klientom ze względu na szeroki zakres zastosowania są okulary przyciemniane MCR wykorzystywane zarówno do pracy jak i do użytku codziennego. Wybrane okulary tego typu posiadają specjalną powłokę chroniącą przed zarysowaniem dzięki czemu posłużą nam przez długi okres czasu. Ponadto okulary przyciemniane MCR mogą posiadać ramiona wykonane w pewnej części z gumy dlatego unikniemy ześlizgiwania się ich z twarzy co mogłoby powodować znaczny dyskomfort. W zależności od tego po jaki model sięgniemy może on posiadać w zestawie specjalną gumkę do przymocowania dzięki czemu będziemy mogli zawiesić je na szyi a tym samym unikniemy ich zgubienia. Wydłużone szkła z boczną ochroną jakie posiadają wybrane okulary przyciemniane MCR zapewnią nam większy poziom ochrony przed odpryskami. 

Bezbarwne nieparujące okulary ochronne MCR z powłoką antifog - poznaj przezroczyste okulary MCR

 

Dużym zainteresowaniem cieszą się również okulary niezaparowujące MCR, które posiadają specjalistyczną powłokę chroniąca przed tego typu zjawiskami co mogłoby znacznie ograniczać nasze pole widzenia. W tej ofercie znajdziemy okulary z praktycznie wszystkimi kolorami szkieł dlatego bez względu na nasze upodobania będziemy mogli się w nie zaopatrzyć. Ponadto niezaparowujące okulary MCR mogą posiadać również powłokę chroniąca przed zarysowaniem oraz pochłaniać promienie UV co daje nam jedno najlepszych połączeń.
Większość modeli z oferty producenta to również okulary bezbarwne MCR, które posiadają modny i sportowy design, który przypadnie do gustu najbardziej wymagającym klientom. Mogą być one wykorzystywane zarówno przez Panie jak i Panów ze względu na uniwersalną kolorystykę. Okulary przezroczyste MCR są w stanie zapewnić nam ochronę zarówno przed odpryskami jak i promieniowaniem UV.
Wysoki stosunek jakości do ceny oraz szeroki zakres zastosowania to główne powody dla których okulary do pracy MCR cieszą się taką popularnością. Optimum sklep bhp z nie bez powodu tak chętnie poleca je sowim klientom. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na okulary ochronne MCR gdzie każdy powinien znaleźć coś dla siebie!