• Kategorie
  • Szukaj
  • Portwest rękawice robocze antyprzecięciowe - hurtownia sklep bhp

Rękawice robocze antyprzecięciowe Portwest - rękawice ochronne do pracy z ostrymi przedmiotami

Rękawice robocze to jeden z podstawowych środków ochrony indywidualnej w naszym sklepie bhp, który odpowiada za zapewnienie bezpieczeństwa podczas pracy dłoniom. W zależności od środowiska pracy oraz rodzaju zagrożeń jakie mogą w niej wystąpić na rynku bhp istnieje wiele rodzajów rękawic roboczych. Do jednych z najczęściej kupowanych typów należą rękawice antyprzecięciowe. W naszym sklepie i hurtowni Optimum BHP, gdzie posiadamy szeroki wybór tego typu rękawic, a dużą popularnością cieszą się rękawice robocze Portwest. Producent oferuje nam rękawice antyprzecięciowe wykonane z różnych materiałów i powleczeń w szerokim przedziale cenowym oraz dużej gamie kolorów. Cechą wspólną wszystkich rękawic jest jednak wysoki poziom ochrony przed przecięciami. 

Poznaj bliżej rękawice antyprzecięciowe Portwest z oferty naszego sklepu bhp

Rękawice antyprzecięciowe Portwest posiadają szeroki zakres zastosowań oraz funkcjonalności. Popularne stały się rękawice termoodporne idealne do przemysłu spożywczego, które zapewniają najwyższy poziom ochrony przed przecięciem kategorii 5. Wytrzymałe i oddychające rękawice Portwest do pracy zapewniają wysoki komfort użytkowania. Rękawice robocze antyprzecięciowe mogą również dodatkowo być odporne na uderzenia, a tym samym zapewniać wysoką elastyczność. Takie rękawice ochronne cechują się doskonałą przyczepnością i manualnością. Posiadają wzmocnienia na wewnętrznej części dłoni, a wykonane zostały z materiału TPV. Kolejną ciekawą opcją rękawic antyprzecięciowych Portwestrękawice dodatkowo odporne na działanie wody. Powleczone zostały warstwą nitrylową, która zapewnia ochronę przed smarami, olejami i tłuszczami. Rękawice robocze zapewniają pewny chwyt i są idealne do pracy z zaolejonymi blachami lub ostrymi przedmiotami. Warto również wspomnieć o antyprzecięciowych rękawicach chemoodpornych, które dodatkowo są wodoodporne i wodoszczelne. Rękawice robocze antyprzecięciowe Portwest z przedłużonym mankietem, który chroni dodatkowo część przedramienia, zapewniają ochronę nie tylko przed przecięciem, ale również przed chemikaliami. Klientom, którzy wykonują swoją pracę na świeżym powietrzu w warunkach ograniczonej widoczności polecamy rękawice antyprzecięciowe we fluorescencyjnym kolorze, który zwiększa poziom bezpieczeństwa użytkownika. Praktycznie wszystkie modele rękawic roboczych Portwest odpornych na przecięcia, prócz rękawic chemoodpornych, zakończone zostały elastycznym ściągaczem w nadgarstku, który świetnie dopasowuje się do ruchów dłoni. Rękawice antyprzecięciowe Portwest zapewniają oddychalność, co znacznie zwiększa komfort pracy. Tego typu rękawice robocze polecamy do prac remontowo-budowlanych, montażowych, na magazyn, do transportu lub dla operatorów. Manualne i chwytne rękawice Portwest chroniące prze przecięciem są wytrzymałe i odporne na różnego rodzaju zagrożenia mechaniczne. Klientów, którzy cenią sobie wysoką jakość produktu w atrakcyjnych cenach zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu i hurtowni Optimum BHP, gdzie dostępne są rękawice robocze antyprzecięciowe Portwest.

Rękawice robocze Gdynia, rękawice robocze Wrocław, rękawice robocze Białystok, rękawice robocze Katowice, rękawice robocze Bydgoszcz, rękawice robocze Kielce, rękawice robocze Bytom, rękawice robocze Poznań, rękawice robocze Gdańsk, rękawice robocze Warszawa