• Kategorie
  • Szukaj
  • Spodnie robocze do pasa Portwest - odzież robocza - sklep bhp

Spodnie robocze Portwest - odzież robocza w sklepie bhp znanego producenta

 

Jako dystrybutor odzieży bhp oferujemy odzież roboczą sprawdzonych i renomowanych producentów. Wśród naszych produktów dostępnych w sklepie internetowym znajdziemy odzież roboczą Portwest. Firma znana jest na całym świecie, produkując ubrania robocze bhp najwyższej jakości. Jej specjalnością jest odzież robocza odblaskowa i odzież robocza trudnopalna.  Także linia odzież bhp przeciwdeszczowej i odzieży budowlanej zasługuje na uwagę. Marka Portwest oferuje  kompleksowe wyposażenie firm oferując kurtki robocze, rękawice robocze, buty robocze oraz m.in. spodnie robocze do pasa. Tego typu spodnie robocze są niezwykle popularne w naszym sklepie Optimum BHP. Oferta ta jest szeroka i zróżnicowana. Zdecydowanie warto przyjrzeć się ofercie na spodnie robocze Portwest.

 

Spodnie robocze do pasa Portwest - szeroki wybór odzieży roboczej i spodni odblaskowych

 

Wybierając odzież roboczą klienci najczęściej sięgają po spodnie robocze. Przy wyborze odpowiednich produktów bardzo ważny jest komfort ich noszenia. Należy z pewnością zwrócić uwagę na jakość materiału, rodzaj szwów, funkcjonalność modelu oraz markę. Odzież robocza sprawdzonego producenta to gwarancja zadowolenia i pewność, że odzież bhp będzie mogła być długo użytkowana. Spodnie robocze do pasa Portwest można podzielić na kilka kategorii. Dla drogowców, budowlańców polecamy z pewnością spodnie robocze odblaskowe Portwest, których wybór jest bardzo szeroki. Wersja spodni do pasa jest podstawową wersją aczkolwiek nasz sklep bhp oferuje także spodnie robocze ogrodniczki Portwest. Wspomniane spodnie robocze odblaskowe są świetną propozycją dla drogowców. To co zapewnia producent to bezpieczeństwo i widoczność na wysokim poziomie.  W zależności od oczekiwań mamy do wyboru spodnie robocze do pasa ostrzegawcze w kilki wersjach. Jednym z lepiej sprzedających się modeli są spodnie do pasa Vision Portwest T501 z serii odzieży  PW3. Spodnie bhp ostrzegawcze dostępne są z kolorze żółtym i pomarańczowym. Mają czarne wzmocnienia na kolanach wraz z kieszenią na nakolanniki robocze. Atutem są także regulowane na długość nogawki spodni roboczych.  Te spodnie bhp mają nowoczesne elastyczne taśmy odblaskowe HiVisTexPro. Seria odzieży Portwest PW2 także oferuje spodnie do pasa odblaskowe jednak z tradycyjnymi pasami. Spodnie bhp odblaskowe dostaniemy także w wersji wodoodpornej. Spodnie przeciwdeszczowe Sealtex Ultra to przykład żółtych i pomarańczowych spodni do pasa chroniących przed przemoczeniem zapewniając równocześnie widoczność na najwyższym poziomie. Bardzo popularne są także spodnie Portwest Texo z pasami odblaskowymi. Spodnie robocze TX51 Portwest występują w kolorze żółtym, pomarańczowym i czerwonym. Spodnie bhp odblaskowe Lyon Portwest to świetny produkt do pracy także na budowie. Popularne są także spodnie bhp typu bojówki Portwest jak ostrzegawcze dwukolorowe gdzie mamy przewagę koloru granatowego. 

 

Spodnie robocze do pasa trudnopalne antystatyczne Portwest - bezpieczne spodnie do pracy

 

Na szczególną uwagę zasługuje dział odzieży roboczej trudnopalnej dla spawaczy oraz dedykowanej do strefy zagrożenia wybuchem oraz na stanowiskach narażonych na działanie łuku elektrycznego. Spodnie robocze trudnopalne posiadają różne właściwości. Obok ochrony przed ogniem i iskrami mogą być także odzieżą bhp o wysokiej widoczności. Spodnie odblaskowe trudnopalne są bardzo wysokiej jakości. Mogą mieć także właściwości antyelektrostatyczne  czy też chronić przed działaniem substancji chemicznych. Niektóra odzież robocza spełnia normy z dopuszczeniem do pracy na kolei. Spodnie robocze do pasa trudnopalne są zazwyczaj utożsamiane ze spodniami spawalniczymi. Popularne są spodnie odblaskowe trudnopalne Multi-norm Portwest. Spodnie spawalnicze wykonane są z różnych odmian tkaniny Bizweld czy Bizflame.  Szczególnie polecamy spodnie dla spawacza Bizflame Plus  oraz spodnie bhp Bizflame Pro. Aby poznać całą ofertę spodni do pasa Portwest należy odwiedzić nasz sklep internetowy bhp gdzie jednocześnie poznają Państwo ceny.

 

Spodnie robocze budowlane do pasa i gastronomiczne Portwest - wygodne spodnie do pracy

 

Dużym zainteresowaniem cieszą się także tradycyjne spodnie robocze do pasa Texo 300 z wytrzymałej i bardzo mocnej tkaniny z potrójnymi szwami.  Spodnie bhp Munich to spodnie do pasa godne polecenia.  Polecamy także białe spodnie malarskie do pasa Craft. W ofercie znajdziemy spodnie robocze bojówki Portwest oraz spodnie robocze damskie Portwest. Do klientów produkcyjnych gdzie potrzebne są spodnie ESD polecamy spodnie antyelektrostatyczne ESD Portwest a z nowości bardzo polecamy spodnie ze stretchem Portwest Vision. Do gastronomii marka oferuje spodnie kucharskie których cena jest bardzo atrakcyjna.  Warto mieć także na uwadze, że Portwest oferuje spodnie robocze ocieplane do pasaJak widać oferta Portwest na spodnie robocze obejmuje spodnie budowlane, spodnie monterskie czyli o tradycyjnym przeznaczeniu jak i spodnie bhp wysoce specjalistyczne, które bezpośrednio chronią życie.