• Kategorie
  • Szukaj
  • Sklep BHP Rumia

Brak produktów do wyświetlenia

Bezpieczeństwo na budowie, podczas prac na wysokości czy na magazynie to postawa - jeśli prowadzisz biznes w branży przemysłowej zadbaj o to, aby Twoi pracownicy czuli się pewnie w każdej sytuacji. Odwiedź dobrze wyposażoną hurtownię taką jak nasza i zaopatrz się w specjalistyczną odzież BHP oraz akcesoria robocze od najlepszych. W ten sposób zadbasz nie tylko o pracowników, ale także wysoką jakość usług świadczonych przez firmę.

Sklep BHP – Rumia i pobliskie miasta

Nasz sklep z odzieżą roboczą prężnie się rozwija, obsługując klientów z całego kraju. Realizujemy zamówienia na hurtową ilość ubrań, butów oraz akcesoriów ochronnych dla szerokiego spektrum branż działających w przemyśle. Dzięki nam zaopatrują się m.in. przedstawiciele firm budowlanych i remontowych, służby drogowe, mechanicy, magazynierzy i nie tylko. W naszym sklepie możesz realizować zamówienia regularnie lub zrobić konkretne zakupy, korzystając z atrakcyjnych cen oraz szerokiego wyboru produktów roboczych.

Twoja hurtownia BHP

Dostarczamy do sklepu wyłącznie najlepszą odzież roboczą dbając o to, aby proponowane przez nas rozwiązania z jednej strony były niezawodne, a z drugiej zapewniały odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Hurtownia BHP taka jak nasza gwarantuje dostęp do ubrań i akcesoriów tak znanych marek, jak Ardon, Workwear, Hogert, REIS, Leber&Hollman, Stalco, Issa Industrial Starter, Snickers, Uvex, 3M, CXS Canis i wielu innych. Przekonaj się na własnej skórze o wysokiej jakości odzieży, którą tu proponujemy.