• Kategorie
  • Szukaj
  • Półbuty robocze REIS - tanie buty robocze Reis - hurtwonia sklep bhp

Półbuty robocze reis - oferta obuwia roboczego 

Półbuty robocze Reis to propozycja dla klientów wymagających dobrego produktu w przystępnej cenie. Półbuty robocze Reis znajdziemy w kategoriach S1, SB, S1P I S3. Obuwie to znajdzie zastosowanie w wielu branżach, logistyce, transporcie czy pracach budowlanych, polecamy je także do pracy na halach czy magazynach.  Zaczniemy od kategorii Sb, niedrogim butem roboczym w tej kategorii jest model FODREIS wykonany z mikrofibry w kolorze białym. Model ten polecany jest do pracy w branży spożywczej. To półbuty przed kostkę, typ mokasyn, wygodnie wciągany z językiem który zakrywa elastyczną gumkę w przegubie. Kolejnym ciekawym modelem w kategorii Sb jest model BRGRIT, to także półbut roboczy z podnoskiem co zapewnia dobrą ochronę palców przed spadającymi przedmiotami. Kolejnym modelem który świetnie sie przyjął w naszym sklepie Bhp jest półbut BRCOLUMBIA, buty wykonane są z skóry zamszowej, podeszwę wykonano z Pu. Buty te swoim designem przypominają buty sportowe co jest kolejnym atutem. Model ten podoba się zarówno paniom jak i panom. W takim stylu firma Reis przygotowała kilka modeli półbutów BRBRAZIL  czy BRBOLIVIA to także propozycje w kategorii Sb - czyli z podnoskiem. Bardzo popularnym modelem w naszym sklepie BHP są półbuty robocze BRYES SB, to ekonomiczny model obuwia roboczego który sprawdzi się w wielu branżach. Półbuty robocze wykonano z skóry bydlęcej, podeszwa jest antypoślizgowa i olejoodporna. Buty polecane do branży logistycznej, prac budowlano-remontowych, obróbki metali, przemysłu samochodowego, ogrodnictwa, rolnictwa. Warto dodać że w kategorii Sb znajdziemy model dedykowany dla pań, zamszowe półbuty robocze BRARGENTINA. Model ten bardzo przypadł do gustu naszym klientko, zamszowa skóra i połączenie dwóch modnych kolorów sprawia że buty prezentują się naprawdę świetnie. Dodatkowym atutem jest rozmiarówka od 36 do 41. 

 

Półbuty robocze s1 I sb reis  - buty robocze z posnoskiem ochronnym

Półbuty robocze w kategorii S1 to także kilka modeli warto polecić do prac w halach czy magazynach. Bardzo popularnym modelem w naszym sklepie jest BRAMAZO, klienci są zachwyceni lekkością tego modelu co zwiększa komfort pracy. Buty są przewiewne i wygodne, ochrona palców w postaci podnoska sprawia że model ten sprawdza się w wielu branżach. Kolejny popularny model to buty robocze BCS, to elastyczny i wygodny model obuwia roboczego. Atutem tego modelu jest kompozytowy podnosek, co sprawia ze półbuty są dużo lżejsze niż półbuty z metalowym noskiem. Kolejnym atutem jest brak metalowych części. Model ten świetnie się sprzedaje w naszym sklepie Bhp- jest wytrzymały i bardzo wygodny. Jesli chodzi o półbuty w kategorii S1P, to polecamy BRYES  tani i solidny model do prac w budowlance czy transporcie. 

 

Obuwie robocze s1p - buty robocze z podnoskeim I wkładką

S1P to kategoria która zapewnia ochronę stopy przed spadającymi przedmiotami oraz posiada wkładkę antyprzebiciową co zwiększa bezpieczeństwo pracy, model tren wykonany jest z skóry bydlęcej co zapewnia większą trwałość. Kolejny model to propozycja z kategorii S1P na cieplejsze dni lub do pracy na halach czy magazynach, BCA-BREMA to przewiewny model z silnie perforowana cholewką, wykonane są z mocnego i estetycznego nubuku połączonego z lekką siateczką. Buty te dzięki metalowemu podnoskowi i wkładce antyprzebiciowej zapewniają duże bezpieczeństwo podczas pracy. Oczywiście seria BRYES to także półbut w kategorii S1P, ta seria to tania i popularna propozycja do prac w wielu branżach. Następną ciekawa propozycją w kategorii S1P jest model wykonany z welurowej skóry BCS-ESSEN. Model ten dobrze się prezentuje, a dzięki kategorii S1P zabezpieczy stopę przed spadającymi przedmiotami,  natomiast dzięki wkładce antyprzebiciowej stopa będzie chroniona po nadepnięciu na przedmioty o ostrych krawędziach typu szkoło czy gwoździe. Sportowym modelem cieszącym się duzym zainteresowaniem naszych klientów jest model BCS-WIEN, wysokiej jakości skóra nubukowa i siateczka której użyto zapewnia wysoki komfort noszenia, podeszwa wykonana jest  z podwójnego poliuretanu. To kolejny ciekawy model któremu warto się przyjrzeć. 

 

Półbuty robocze  s3 - wodoodporne buty robocze

 

Kolejna kategoria to buty S3, obuwie w tej kategorii znajduje bardzo szerokie zastosowanie takie jaki : prace remontowe, budowane, instalacje, montaż, transport czy produkcja. Najatrakcyjniejsze cenowo i bardzo popularne są półbuty  S3 BCTITAN . To ekonomiczny model który posiada podnosek, wkładkę antyprzebiciową i jest wodoodporny. Idealne do prac ciężkich często w trudnych warunkach pogodowych. 


Obuwie robocze Kraków, obuwie robocze Warszawa, obuwie robocze Poznań, obuwie robocze Wrocław, obuwie robocze Katowice, obuwie robocze Rzeszów, obuwie robocze Gdańsk, obuwie robocze Gliwice, obuwie robocze Łódź, obuwie robocze Szczecin, obuwie robocze Częstochowa, obuwie robocze Gorzów Wielkopolski, obuwie robocze Kołobrzeg, obuwie robocze Gdynia, obuwie robocze Świnoujście, obuwie robocze Zielona Góra, obuwie robocze Bydgoszcz, obuwie robocze Toruń, obuwie robocze Olsztyn, obuwie robocze Białystok, obuwie robocze Lublin, obuwie robocze Bielsko-Biała, obuwie robocze Piotrków Trybunalski, obuwie robocze Jaworzno, obuwie robocze Jelenia Góra, obuwie robocze Kalisz, obuwie robocze Kielce, obuwie robocze Koszalin, obuwie robocze Krosno, obuwie robocze Legnica, obuwie robocze Lublin, obuwie robocze Sopot, obuwie robocze Wałbrzych, obuwie robocze Piła, obuwie robocze Ostrołęka, obuwie robocze Olkusz, obuwie robocze Opole, obuwie robocze Elbląg, obuwie robocze Konin, obuwie robocze Oświęcim, obuwie robocze Piaseczno, obuwie robocze Przemyśl, obuwie robocze Ruda Śląska, obuwie robocze Sosnowiec, obuwie robocze Stargard Szczeciński, obuwie robocze Tarnowskie Góry, obuwie robocze Tarnów, obuwie robocze Włocławek, obuwie robocze Zabrze, obuwie robocze Zielona Góra, obuwie robocze Ełk, obuwie robocze Głogów, obuwie robocze Gniezno, obuwie robocze Grudziądz, obuwie robocze Inowrocław, obuwie robocze Jastrzębie-Zdrój, obuwie robocze Łomża, obuwie robocze Mysłowice, obuwie robocze Nowy Sącz, obuwie robocze Ostrów Wielkopolski, obuwie robocze Słupsk, obuwie robocze Pabianice, obuwie robocze Suwałki, obuwie robocze Zamość