• Kategorie
  • Szukaj
  • Buty robocze Canis CXS Road - obuwie robocze i ochronne bhp - hurtownia sklep bhp

Wygodne buty robocze Road w ofercie obuwia roboczego CXS Canis

Wymagającym klientom, którzy cenią sobie modny design w czasie pracy z pewnością do gustu przypadną buty robocze Road CXS Canis jakie w swojej bogatej ofercie posiada nasz sklep Optimum BHP. Przede wszystkim należy zaznaczyć, że wszystkie modele z tej serii to buty robocze bez podnoska dlatego przeznaczone są wyłącznie do prac, w których nie jesteśmy narażeni na poważne urazy stopy, jak również do użytku codziennego. Obuwie robocze Road Canis dostępne jest w kilku uniwersalnych kolorach, które z łatwością dopasujemy do pozostałych elementów stroju użytkownika tak, aby tworzyły ze sobą spójną całość, jak również do naszych indywidualnych upodobań. Szeroka gama rozmiarów w jakiej są dostępne pozwoli nam na idealne dopasowanie ich do naszych indywidualnych potrzeb w taki sposób, aby zapewniały wysoki komfort użytkowania, co pozytywnie przełoży się na wydajność pracownika oraz jakość wykonywanej przez niego pracy. Wszystkie buty robocze CXS Road zostały wykonane z bardzo dobrej jakości solidnych skór naturalnych dlatego też cechują się wytrzymałością oraz wysoką odpornością na zniszczenia, a tym samym posłużą nam przez długi okres czasu. Warto również dodać, że zostały one wyprodukowane zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa, co również ma duży wpływ na popularność jaką się cieszą. Ponadto, obuwie robocze Road firmy CXS Canis posiada także antypoślizgową oraz olejoodporną podeszwę, która zapewnia dużą stabilizację podczas chodzenia. 

Buty robocze CXS Canis Road - oferta na półbuty i trzewiki bhp

W zależności od naszych potrzeb mamy tutaj okazję zaopatrzyć się w półbuty robocze czy też trzewiki robocze przy czym w obu przypadkach jest to obuwie robocze wiązane na sznurowadła, dzięki czemu mamy możliwość regulacji ich tęgości do naszych potrzeb. Dużym atutem jakim mogą pochwalić się buty bhp CXS Road może okazać się wygodna podszewka Cambrelle, która zapobiega nadmiernej potliwości stopy oraz związanego z tym dyskomfortu, nawet podczas wykonywania bardzo intensywnych prac w wysokich temperaturach czy też redukcja drgań pod piętą. Ze względu na elegancki wygląd jaki posiadają nasz sklep bhp chętnie poleca je także osobą zajmującym stanowiska kierownicze w firmach. Skórzane obuwie robocze Road CXS Canis to świetna propozycja zarówno do pracy na świeżym powietrzu jak i w zamkniętych pomieszczeniach takich jak hale produkcyjne czy magazyny. Jeżeli istnieje taka możliwość mogą być one wykorzystywane przez pracowników remontowo-budowlanych, monterów, magazynierów, pracowników transportu czy też do prac przeładunkowych. Na szczególną uwagę z całą pewnością zasługują także trzewiki robocze CXS Road czyli wysokie obuwie robocze sięgające za kostkę, w wersji ocieplanej, które dodatkowo ma za zadanie zapewnić nam odpowiedni komfort termiczny podczas pracy w niskich temperaturach. Największe zapotrzebowanie na tego typu obuwie bhp nie bez powodu możemy zauważyć w okresie jesienno-zimowym. 

Klienci chętnie wybierają buty robocze CXS Canis Road do pracy w wielu środowiskach!

Jak widać, istnieje wiele czynników, które mają duży wpływ na popularność jaką cieszą się buty robocze Road CXS Canis również wśród najbardziej wymagających klientów z różnorodnych środowisk pracy. Jesteśmy przekonani, że z tej półki cenowej jest to jedno z bardziej ekonomicznych oraz uniwersalnych rozwiązań jakie znajdą Państwo w naszej ofercie. Modny, a zarazem elegancki design, wysoki stosunek jakości do ceny, długi okres żywotności, szeroki zakres zastosowania oraz wysoki komfort użytkowania to główne powody, dla których nasz sklep Optimum BHP poleca obuwie robocze CXS Road. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą, która jest w stanie spełnić wiele Państwa oczekiwań oraz do składania zamówień!