• Kategorie
  • Szukaj

Odzież robocza ocieplana w naszym sklepie BHP- ubrania robocze ocieplane

Okres zimowy od jesieni do wiosny wymusza na pracodawcach oraz pracownikach i osobach prowadzących własna działalność gospodarczą, szczególne zadbanie o garderobę. Deszcz, śnieg, mróz, podmuchy wiatru - zima bywa bezlitosna dla osób pracujących na zewnątrz. Dlatego tak istotny jest dobór dobrej odzieży roboczej ocieplanej, która zapewni ciepło i zabezpieczy przed wiatrem i opadami. Sklep Optimum BHP odzieżą roboczą ocieplaną oferuje Państwo wszystko, co jest potrzebne do ubioru niezależnie od Państwa potrzeb. 

Kurtka robocza ocieplana - kurtka zimowa do pracy to niezastąpiona odzież robocza ocieplana 

Kurtki robocze ocieplane to jeden z podstawowych elementów odzieży roboczej ocieplanej. Mają one na celu chronić przed chłodem i mrozem. Wiele modeli ma też dodatkowe powleczenie czy też membranę, która zapewnia ochronę przed przemoczeniem. Jest to bardzo ważna cecha dla kurtek budowlanych czy kurtek dla drogowców. Dla tej drugiej grupy zawodowej ważna jest także kolorystyka. Kurtka ocieplana dla drogowców musi być także odblaskowa i zapewniać ma najlepszą widoczność i bezpieczeństwo. Kurtka robocza softshell jest kurtką wodoodporną, oddychającą i chroniącą przed wiatrem. Ocieplenie dodatkowo chroni przed chłodem. W sezonie zimowym bardzo dobrze sprzedają się kurtki wielofunkcyjne całoroczne jak np.  kurtka robocza ocieplana 3w1 czy kurtka bhp ocieplana 4w1, 7w1. Wybierając kurtkę ocieplaną warto rozeznać się z ofertą na kurtki robocze i wybrać sprawdzony model w sklepie bhp. Wybór kurtek roboczych ocieplanych jest bardzo szeroki i każdy z producentów oferuje praktyczne rozwiązania w tym temacie. Co sprzedaje się w naszym sklepie bhp? Wiele producentów, do jednych z nich należy Portwest, który oferuje kurtki ocieplane wysokiej jakości i w dobrych cenach. Kurtki robocze ocieplane Portwest są tradycyjne, lub w wersji wodoodpornej, wielofunkcyjnej, odblaskowej czy też trudnopalnej i antystatycznej. Kurtki specjalistyczne jak i odzież robocza ocieplana  to dla Portwest priorytet. Innym znanym i cenionym producentem kurtek ocieplanych roboczych jest firma Polstar, która oferuje znaną kurtkę ocieplaną Brixton Classic oraz kurtkę budowlana na zimę - kurtkę Brixton Practical. Oprócz tych pozycji znajdziemy tu kurtki robocze ocieplane Benefit Polstar i wiele innych o modnym sportowym fasonie. W sprzedaży naszego sklepu i hurtowni bhp posiadamy w kategorii odzież robocza ocieplana także kurtki robocze ocieplane Reis oraz kurtki robocze ocieplane Leber&Hollman, których nie można pominąć w zestawieniu. Wysoka jakość oraz niezwykle szeroka oferta pod względem cenowym, wizualnym i jakościowym powinna zachęcić każdego do poznania oferty odzieży roboczej tych producentów. Podobnie sprawa się ma z ofertą na kurtki robocze ocieplane CXS Canis, w szczególności popularne kurtki robocze to London, Luton, Baltimore, Irvine, czy kurtka CXS Brighton. Polecamy także kurtki robocze ocieplane Ardon, które doskonale są oceniane przez klientów naszej hurtowni bhp.

Spodnie robocze ocieplane do pracy - odzież robocza ocieplana na zimne dni

Zimą równie istotny jest wybór odpowiednich spodni roboczych ocieplanych co kurtki bhp. Wybór spodni roboczych ocieplanych jest nieco bardziej ubogi jednak ciągle jest w czym wybierać. W zasadzie każdy producent odzieży roboczej posiada w ofercie spodnie robocze ocieplane. Mamy do wyboru spodnie robocze ocieplane do pasa czy spodnie robocze ogrodniczki ocieplane, które występują w tradycyjnej wersji lub w wersji wodoodpornej czy odblaskowej. Warto przeanalizować warunki pracy przed wyborem odpowiedniej odzieży roboczej ocieplanej i wybrać najbardziej odpowiedni model. Dla osób pracujących przy budowie w różnych warunkach atmosferycznych, także podczas deszczu czy śniegu, należy zwrócić uwagę aby spodnie bhp były odporne na przemoczenie. Polecamy do takich prac spodnie ocieplane wodoodporne, powlekane PCX, z tkaniny Oxford czy z poliestru, który mniej chłonie wodę niż tradycyjna mieszanka. Podobnie ma to się ze spodniami ocieplanymi softshell np. marki Industrial Starter ISSA czy CXS Canis. W ofercie naszej hurtowni bhp znajdą Państwo spodnie ocieplane Leber&Hollman (spodnie ocieplane Formen czy spodnie ocieplane Boston), spodnie ocieplane Issa, spodnie robocze ocieplane Portwest i inne modele, które doskonale sprawdzają się jako spodnie ocieplane budowlane. Ta odzież robocza ocieplana zasługuje na uwagę. Do prac gdzie nie jest wymagana zbytnia wodoodpornośc polecamy szeroki wybór spodni bhp np. spodnie ocieplane Reis (spodnie ocieplane Master), spodnie ocieplane Polstar (jak np. spodnie ocieplane Brixton Classic czy spodnie ocieplane Brixton Practical), spodnie ocieplane Teodor CXS Canis, spodnie ocieplane Ardon czy spodnie ocieplane Urgent.

Odzież robocza ocieplana - kup ubrania robocze zimowe w naszym sklepie bhp z odzieżą ochronna ocieplaną

Sklep Optimum BHP w swojej ofercie posiada odzież roboczą do pracy w każdych warunkach. Znajdą u nas Państwo zarówno lekką i przewiewną odzież do pracy - w upalne dni jak również ubrania robocze ocieplane - na zimę. Podczas wyboru odpowiedniej odzieży roboczej ocieplanej powinniśmy mieć na uwadze aby zapewniała ona odpowiedni poziom ochrony przed różnego rodzaju możliwymi uszkodzeniami mechanicznymi oraz urazami, wysoki komfort użytkowania oraz była dostosowana do panujących warunków atmosferycznych. Dużym zainteresowaniem, wśród pracowników wykonujących swoją pracę na świeży powietrzu w niskich temperaturach cieszy się odzież robocza zimowa. W tej kategorii znajdziemy spodnie robocze ocieplane typu spodnie robocze ogrodniczki czy spodnie robocze do pasa, kurtki robocze ocieplane, polary robocze, bluzy robocze oraz kamizelki robocze. W naszym sklepie bhp znajdą Państwo szeroki wybór odzieży roboczej ocieplanej w dużym przedziale cenowym od znanych producentów. 

Odzież robocza ocieplana Portwest - niezawodna odzież zimowa ostrzegawcza, trudnopalna i budowlana

W ofercie marki Portwest znajdziemy wysokiej jakości odzież roboczą ocieplaną, która zapewni odpowiedni komfort termiczny. Spodnie robocza ocieplane tego producenta to ogrodniczki bhp lub spodnie robocze do pasa z funkcjonalnymi kieszeniami. Oba rodzaje spodni bhp dostępne są we fluorescencyjnych kolorach z dodatkowymi pasami odblaskowymi, zapewniające wysoki poziom widoczności użytkownika w warunkach gdzie jest ona ograniczona. Ponadto spodnie robocze ocieplane Portwest mogą posiadać właściwości wodoodporne, trudnopalne, antyelektrostatyczne. W kategorii odzieży roboczej ocieplanej również kurtki robocze ocieplane Portwest dostępne są w klasycznej kolorystyce lub ostrzegawczej. Większość modeli posiada kaptur z możliwością odpięcia lub schowania w karku oraz dużą ilość praktycznych kieszeni. W ofercie odzieży roboczej ocieplanej Portwest znajdziemy również modele kurtek roboczych ocieplanych 3w1 gdzie jest możliwość odpięcia zarówno rękawów jak i podpinki. Damskie i męskie kurtki ocieplane Portwest są idealne do pracy w trudnych warunkach oraz do użytku codziennego. Jeżeli chodzi o kamizelki ocieplane Portwest, zapinane są one na zamek błyskawiczny, dostępne w wersji pikowanej, klasycznej lub odblaskowej. 

Odzież robocza ocieplana CXS Canis - odzież ochronna zimowa w naszym sklepie bhp

Czeski producent CXS Canis oferuje odzież roboczą ocieplaną w skład której wchodzą spodnie robocze ocieplane, kurtki ocieplane oraz kamizelki robocze ocieplane. Dostępne są w stonowanej kolorystyce i sportowym stylu idealne na co dzień, jak również w ostrzegawczych kolorach w wersji trudnopalnej czy przeciwdeszczowej odpowiednie do pracy w najtrudniejszych warunkach. Wybrane modele spodni roboczych ocieplanych CXS Canis posiadają kieszenie na nakolanniki, które w znaczny sposób ułatwią pracę w pozycji klęczącej. Kurtki robocze ocieplane są dostępne w stylu parka czy bomber z funkcją 2w1 lub w wersji softshellowej. Damska i męska odzież robocza ocieplana CXS Canis dostępna jest w szerokiej gamie rozmiarów.

Odzież robocza ocieplana Reis  i Leber&Hollman - tanie ubrania robocze zimowe poleca sklep Optimum BHP

Marka Reis oferuje nam tanią odzież roboczą ocieplaną do pracy w różnych warunkach. Koszule robocze, polary bhp, spodnie robocze ocieplane czy kurtki robocze zimowe to wszystkie rodzaje odzieży bhp, które dostaniemy w wersji ocieplanej u producenta Reis. Kurtki robocze ocieplane oraz spodnie zimowe dostępne są w wersji ostrzegawczej i wodoodpornej. Posiadają funkcjonalne kieszenie do przechowywania najpotrzebniejszych przedmiotów. Ubrania robocze zimowe Reis wykonane zostały w różnym stylu tak aby mogły służyć zarówno do pracy jak i użytku codziennego. Odzież robocza ocieplana Reis jest chętnie kupowana przez pracowników budowlanych. Również marka Leber&Hollman oferuje tanią odzież roboczą ocieplaną taką jak spodnie robocze, kamizelki bhp, polary robocze czy kurtki robocze ocieplane. Dużym atutem spodni ocieplanych tego producenta są kieszenie na nakolanniki. Wszystkie rodzaje odzieży roboczej zimowej dostępne również w wersji ostrzegawczej.

Odzież robocza ocieplana Delta Plus - dobrej jakości odzież robocza na zimę w naszym sklepie bhp

W ofercie marki Delta Plus znajdziemy głownie kurtki roboczej ocieplane oraz kamizelki robocze. Duży wybór fasonów i kolorów odzieży roboczej ocieplanej pozwoli na dobranie odpowiedniej kurtki roboczej zimowej. Producent oferuje nam kurtki robocze ocieplane ostrzegawcze, w miejskim stylu, z funkcją 2w1 i 4w1, pikowane oraz w wersji przedłużanej. Dodatkowo niektóre modele kurtek bhp ocieplanych Delta Plus są również wodoodporne.

Odzież robocza ocieplana Ardon  - kurtki robocze ocieplane do pracy w sklepie Optimum BHP

Marka Ardon w swojej ofercie posiada tanie kurtki robocze ocieplane i kamizelki bhp ocieplane idealne na zimowe dni do pracy i na co dzień. Duży wybór kolorów, w tym również ostrzegawczych oraz funkcjonalność odzieży roboczej ocieplanej wpływa na jej popularność wśród naszych klientów. Damska i męska odzież robocza zimowa Ardon dostępna w modnym, sportowym stylu, zapewnia odpowiedni komfort termiczny. Najbardziej popularne są kurtki robocze ocieplane Ardon kupowane jako kurtki budowlane.

Odzież robocza ocieplana Industrial Starter ISSA - solidna odzież na zimę w sklepie bhp

Marka ISSA w swojej ofercie odzieży ocieplanej posiada kurtki zimowe, spodnie robocze i kamizelki bhp. Wszystkie modele posiadają funkcjonalne kieszenie. W ostrzegawczych kolorach dostępne są kurtki robocze ocieplane. Wybrane modele spodni zimowych posiadają kieszenie na nakolanniki. Popularne są również ocieplane spodnie softshellowe ISSA.

Odzież robocza ocieplana Snickers Workwear - dobrej jakości odzież na zimę w tanim internetowym sklepie bhp

Najwyższej jakości odzież bhp ocieplaną w swojej ofercie posiada marka Snickers Workwear. Producent posiada kurtki robocze ocieplanekoszule robocze, polary bhp oraz spodnie w wersji ocieplanej. Większość modeli spodni roboczych ocieplanych posiada kieszenie na nakolanniki oraz pasy odblaskowe. Kurtki robocze ocieplane Snickers Workwear dodatkowo mogą być trudnopalne, chronić przed łukiem elektrycznym. Odzież ocieplana tego producenta idealna dla kobiet i mężczyzn, posiada funkcjonalne kieszenie.

Odzież robocza ocieplana Polstar - kurtki robocze Brixton, Benefit i Seven Kings poleca nasz sklep bhp

Klientom, którzy szukają taniej odzieży roboczej ocieplanej o dobrej jakości polecamy w naszym sklepie bhp odzież zimową Polstar gdzie znajdziemy koszule robocze, kamizelki bhp, kurtki robocze oraz spodnie robocze. Kurtki robocze ocieplane Polstar to bardzo bogata oferta kurtek bhp do pracy w budownictwie lub w miejscach, gdzie wymagana jest dobra widoczność.  Kurtki zimowe dostępne w wersji klasycznej lub we fluorescencyjnych kolorach. Zdecydowanie duża popularnością cieszy się odzież robocza ocieplana Brixton oraz kurtki robocze ocieplane Benefit i kurtki robocze Seven Kings.  Damska i męska odzież robocza ocieplana Polstar jest dobra do pracy i na co dzień.

Odzież robocza ocieplana Urgent - tanie kurtki robocze ocieplane w sklepie Optimum BHP

Urgent w swojej ofercie również posiada tanie modele ocieplanych kurtek roboczych, spodni bhp, bezrękawników roboczych czy polarów do pracy. Kurtki robocze ocieplane ostrzegawcze Urgent i zwykłe kurtki zimowe budowlane, cisza się duża popularnością  i klienci naszego sklepu bhp chętnie kupują je regularnie. Kurtki ocieplane przeciwdeszczowe Urgent są tanie co także jest mile widziane. Innym elementem odzieży roboczej ocieplanej Urgent spodnie do pasa z kieszeniami na nakolanniki, koszule robocze oraz bezrękawniki bhp zapinane na zamek błyskawiczny - to odzież zimowa marki Urgent, która sprawdza się podczas prac remontowo-budowlanych oraz do użytku codziennego.

Odzież robocza ocieplana Procera, Stalco i Projob - bogata oferta sklepu bhp z odzieżą ochronną zimową

Procera oferuje swoim klientom kurtki softshellowe, kurtki i spodnie odblaskowe oraz spodnie bhp z motywem moro jako odzież roboczą ocieplaną. Tanie spodnie do pracy na zimę zapewnią komfort dzięki kieszenią na nakolanniki, za to softshellowa kurtka bhp ochroni nas przed deszczem i pozwoli skórze oddychać. W ofercie marki Stalco znajdziemy kurtki robocze ocieplane oraz bluzy bhp. Przeciwdeszczowe kurtki ostrzegawcze to odzież robocza ocieplana idealna dla pracowników drogowych oraz porządkowych. Atrakcyjne ceny oraz szeroka rozmiarówka sprawia, że odzież ocieplana Stalco jest chętnie kupowana w naszym sklepie bhp. Dużym zainteresowaniem cieszy się również wysokiej jakości odzież robocza ocieplana marki Projob w ofercie której znajdziemy kurtki robocze ocieplane oraz spodnie bhp. Modne i sportowe fasony oraz funkcjonalność odzieży roboczej przyciągnie uwagę najbardziej wymagających klientów. Dostępna jest odzież bhp ocieplana w klasycznych kolorach oraz w wersji ostrzegawczej (pomarańczowy i żółty). 

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo również odzież ocieplaną takich producentów jak Adler, Hoegert Technik, D.A.D. Sportswear, James Harvest, James&Nicholson, Panoply, Result, Sioen oraz Stedman. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą odzieży ocieplanej dostępnej w sklepie i hurtowni Optimum BHP.

Do prac przy drodze, gdzie najważniejsza jest widoczność i bezpieczeństwo, polecamy naszym klientom odzież roboczą ocieplaną odblaskową np. spodnie ocieplane odblaskowe Portwest, a także spodnie odblaskowe Cardiff CXS Canis idealne na zimę. Warto także zwrócić uwagę na spodnie robocze Leber&Hollman np. spodnie ocieplane odblaskowe Formen, spodnie ocieplane Reis VIS i wiele innych modeli.

Kamizelki robocze ocieplane - bezrękawniki robocze na zimę to ciepła odzież ochronna ocieplana

Inną formą zabezpieczenia przed chłodem jest zakup kamizelek ocieplanych. Zapewniają ochronę przed chłodem. Mogą być stosowane na polar bhp czy też kurtkę roboczą.  Mają też bardzo praktyczne rozwiązanie- posiadają wiele kieszeni, co docenią serwisanci, magazynierzy, kierowcy. Kamizelki robocze występują w wersji pikowanej, monterskiej, odblaskowej czy też wielofunkcyjnej np. dwustronnej jak kamizelka robocza Reverse ISSA, która z jednej strony ma miejski i sportowy wygląd z a drugiej jest ocieplaną kamizelką odblaskową.  Wybór ocieplanych bezrękawników jest bardzo szeroki. Polecamy kamizelki robocze Reis, kamizelki robocze LH Leber&Hollman, kamizelki robocze Portwest, kamizelki robocze Ardon czy kamizelki robocze Canis.

Ubranie robocze ocieplane to gotowy zestaw odzieży roboczej ocieplanej czyli kurtki i spodni

Klienci często decydują się na zestaw odzieży roboczej ocieplanej. Możną go zakupić w kilka wariantach i wiele producentów oferuje gotowe komplety odzieży roboczej lub oferuje gamę produktów do stworzenia własnego kompletu ubrania roboczego na zimę. Do samodzielnego skompletowania polecamy odzież roboczą ocieplaną Brixton Practical czy odzież bhp Formen. Można także zaopatrzyć się w gotowe komplety ubrania odblaskowego ocieplanego czy skompletować ubranie bhp o właściwościach trudnopalnych np. z oferty odzieży roboczej Portwest. Wybór elementów garderoby zimowej jest bardzo szeroki.

Pozostałe elementy odzieży robocze ocieplanej:

Sklep Optimum BHP z bogatą ofertą na odzież roboczą ocieplaną od wielu producentów!

Jako jedna z największych internetowych hurtowni bhp oferujemy Państwu szeroki zakres p