• Kategorie
  • Parametry

Odzież robocza ocieplana w naszym sklepie BHP- ubrania robocze ocieplane

Okres zimowy od jesieni do wiosny wymusza na pracodawcach oraz pracownikach i osobach prowadzących własna działalność gospodarczą, szczególne zadbanie o garderobę. Deszcz, śnieg, mróz, podmuchy wiatru - zima bywa bezlitosna dla osób pracujących na zewnątrz. Dlatego tak istotny jest dobór dobrej odzieży roboczej ocieplanej, która zapewni ciepło i zabezpieczy przed wiatrem i opadami. W naszym sklepie bhp z odzieżą roboczą ocieplaną znajdziecie Państwo wszystko, co jest potrzebne do ubioru niezależnie od Państwa potrzeb. 

Odzież robocza ocieplana w naszym sklepie bhp: 

Kurtka robocza ocieplana - kurtka zimowa do pracy to niezastąpiona odzież robocza ocieplana 

Kurtki robocze ocieplane to jeden z podstawowych elementów odzieży roboczej ocieplanej. Mają one na celu chronić przed chłodem i mrozem. Wiele modeli ma też dodatkowe powleczenie czy też membranę, która zapewnia ochronę przed przemoczeniem. Jest to bardzo ważna cecha dla kurtek budowlanych czy kurtek dla drogowców. Dla tej drugiej grupy zawodowej ważna jest także kolorystyka. Kurtka ocieplana dla drogowców musi być także odblaskowa i zapewniać ma najlepszą widoczność i bezpieczeństwo. Kurtka softshell jest kurtką  wodoodporną, oddychającą i chroniącą przed wiatrem. Ocieplenie dodatkowo chroni przed chłodem.W sezonie zimowym bardzo dobrze sprzedają się kurtki wielofunkcyjne całoroczne jak np  kurtka robocza 3w1 czy 4w1 a nawet 7w1. Wybierając kurtkę ocieplaną warto rozeznać ofertę dostępnych kurtek na rynku i wybrać sprawdzony model w sprawdzonym sklepie bhp. Wybór kurtek roboczych ocieplanych jest bardzo szeroki i każdy z producentów oferuje praktyczne rozwiązania w tym temacie. CO sprzedaje się w naszym sklepie bhp? Wiele producentów. Do jednych z nich należy Portwest, który oferuje kurtki ocieplane wysokiej jakości i w dobrych cenach. Kurtki ocieplane Portwest są tradycyjne, lub w wersji wodoodpornej, wielofunkcyjnej, odblaskowej czy też trudnopalnej i antystatycznej. Kurtki specjalistyczne jak i odzież robocza ocieplana  to dla Portwest priorytet.

Innym znanym i cenionym producentem kurtek ocieplanych roboczych jest firma Polstar, która oferuje znaną kurtkę ocieplaną Brixton Classic oraz kurtkę budowlana na zimę- kurtkę Brixton Practical. Oprócz tych pozycji znajdziemy tu kurtkę Benefit i wiele innych o modnym sportowym fasonie.

W sprzedaży naszego sklepu i hurtowni bhp posiadamy w kategorii odzież robocza ocieplana także kurtki robocze ocieplane REIS oraz LH Leber& Hollman, których nie można pominąć w zestawieniu. Wysoka jakość oraz niezwykle szeroka oferta pod względem cenowym , wizualnym i jakościowym powinna zachęcić każdego do poznania oferty odzieży roboczej tych producentów. Podobnie sprawa się ma z ofertą kurtek roboczych CXS Canis, który oferuje bogatą ofertę odzieży roboczej ocieplanej. W szczególności popularne kurtki to London, Luton, Baltimore, Irvine, czy kurtka CXS Brighton. Polecamy także kurtki ocieplane Ardon, które doskonale są oceniane przez klientów naszej hurtowni.

Spodnie robocze ocieplane do pracy - odzież robocza ocieplana na zimne dni


Zimą równie istotny jest wybór odpowiednich spodni ochronnych ocieplanych co kurtki. Wybór spodni roboczych ocieplanych jest nieco bardziej ubogi jednak ciągle jest w czym wybierać bo ich wybór jest szeroki. W zasadzie każdy producent odzieży roboczej posiada w ofercie spodnie robocze ocieplane. Mamy do wyboru spodnie robocze zimowe do pasa czy ogrodniczki, które występują w tradycyjnej wersji lub w wersji wodoodpornej czy odblaskowej. Warto przeanalizować warunki pracy przed wyborem odpowiedniej odzieży roboczej ocieplanej i wybrać najbardziej odpowiedni model. Dla osób pracujących przy budowie w różnych warunkach atmosferycznych, także podczas deszczu czy śniegu, należy zwrócić uwagę aby spodnie były odporne na przemoczenie. Polecamy do takich prac spodnie ocieplane wodoodporne, powlekane PCX, z tkaniny Oxford czy z poliestru, który mniej chłonie wodę niż tradycyjna mieszanka. Podobnie ma to się ze spodniami ocieplanymi Softshell np marki Issa czy CXS Canis. W ofercie naszej hurtowni bhp znajdą Państwo spodnie ocieplane LH Leber&Hollman (spodnie ocieplane Formen czy spodnie ocieplane Boston ), spodnie ocieplane Issa softshell, spodnie ocieplane Portwest i inne modele, które doskonale sprawdzają się jako spodnie ocieplane budowlane. Ta odzież robocza ocieplana zasługuje na uwagę.
Do prac gdzie nie jest wymagana zbytnia wodoodpornośc polecamy szeroki wybór spodni np. spodnie ocieplane Reis ( spodnie ocieplane Master), spodnie Polstar (jak np. spodnie ocieplane Brixton Classic czy spodnie ocieplane Brixton Practical), spodnie ocieplane Teodor CXS Canis, spodnie ocieplane Ardon czy spodnie ocieplane Urgent.

Odzież robocza ocieplana - kup ubranie robocze zimowe w naszym sklepie bhp z odzieżą ochronna ocieplaną

Hurtownia i sklep Optimum bhp w swojej ofercie posiada odzież roboczą do pracy w każdych warunkach. Znajdą u nas Państwo zarówno lekką i przewiewną odzież do pracy w upalne dni jak również ubrania robocze ocieplane na zimę. Podczas wyboru odpowiedniej odzieży roboczej ocieplanej powinniśmy mieć na uwadze aby zapewniała ona odpowiedni poziom ochrony przed różnego rodzaju możliwymi uszkodzeniami mechanicznymi oraz urazami, wysoki komfort użytkowania oraz była dostosowana do panujących warunków atmosferycznych. Dużym zainteresowaniem, wśród pracowników wykonujących swoją pracę na świeży powietrzu w niskich temperaturach cieszy się odzież robocza zimowa. W tej kategorii znajdziemy spodnie robocze ocieplane typu ogrodniczki czy do pasa, kurtki robocze ocieplane, polary i bluzy oraz kamizelki ochronne. W naszym sklepie bhp znajdą Państwo szeroki wybór odzieży roboczej ocieplanej w dużym przedziale cenowym od znanych producentów. 

Odzież robocza ocieplana Portwest - niezawodna odzież zimowa ostrzegawcza, trudnopalna i budowlana

W ofercie marki Portwest znajdziemy wysokiej jakości odzież roboczą ocieplaną, która zapewni odpowiedni komfort termiczny. Spodnie robocza ocieplane tego producenta to ogrodniczki lub spodnie robocze do pasa z funkcjonalnymi kieszeniami. Oba rodzaje spodni dostępne są we fluorescencyjnych kolorach z dodatkowymi pasami odblaskowymi, zapewniające wysoki poziom widoczności użytkownika w warunkach gdzie jest ona ograniczona. Ponadto spodnie robocze ocieplane Portwest mogą posiadać właściwości wodoodporne, trudnopalne, antyelektrostatyczne. W kategorii odzieży roboczej ocieplanej również kurtki robocze ocieplane Portwest dostępne są w klasycznej kolorystyce lub ostrzegawczej. Większość modeli posiada kaptur z możliwością odpięcia lub schowania w karku oraz dużą ilość praktycznych kieszeni. W ofercie odzieży zimowej ocieplanej Portwest znajdziemy również modele kurtek roboczych ocieplanych 3w1 gdzie jest możliwość odpięcia zarówno rękawów jak i podpinki. Damskie i męskie kurtki ocieplane Portwest idealne do pracy w trudnych warunkach oraz do użytku codziennego. Jeżeli chodzi o kamizelki ocieplane Portwest, zapinane są one na zamek błyskawiczny, dostępne w wersji pikowanej, klasycznej lub odblaskowej. 

Odzież robocza ocieplana CXS Canis - odzież ochronna zimowa w naszym sklepie bhp

Czeski producent CXS Canis oferuje odzież roboczą ocieplaną w skład której wchodzą spodnie robocze ocieplane, kurtki oraz kamizelki. Dostępne są w stonowanej kolorystyce i sportowym stylu idealne na co dzień, jak również w ostrzegawczych kolorach w wersji trudnopalnej czy przeciwdeszczowej odpowiednie do pracy w najtrudniejszych warunkach. Wybrane modele spodni roboczych ocieplanych CXS Canis posiadają kieszenie na nakolanniki, które w znaczny sposób ułatwią pracę w pozycji klęczącej. Kurtki robocze ocieplane są dostępne w stylu parka czy bomber z funkcją 2w1 lub w wersji softshellowej. Damska i męska odzież robocza ocieplana CXS Canis dostępna jest w szerokiej gamie rozmiarów.

Odzież robocza ocieplana Reis  i Leber&Hollman - tanie ubrania robocze zimowe poleca sklep Optimum BHP

Marka Reis oferuje nam tanią odzież roboczą ocieplaną do pracy w różnych warunkach. Koszule flanelowe, polary, spodnie robocze ocieplane czy kurtki robocze zimowe to wszystkie rodzaje odzieży które dostaniemy w wersji ocieplanej u producenta Reis. Kurtki robocze ocieplane oraz spodnie zimowe dostępne są w wersji ostrzegawczej i wodoodpornej. Posiadają funkcjonalne kieszenie do przechowywania najpotrzebniejszych przedmiotów. Ubrania robocze zimowe Reis wykonane zostały w różnym stylu tak aby mogły służyć zarówno do pracy jak i użytku codziennego. Odzież robocza ocieplana Reis jest chętnie kupowana przez pracowników budowlanych. Również marka Leber&Hollman oferuje tanią odzież roboczą ocieplaną taką jak spodnie robocze, kamizelki, polary czy kurtki robocze ocieplane. Dużym atutem spodni ocieplanych tego producenta są kieszenie na nakolanniki. Wszystkie rodzaje odzieży roboczej zimowej dostępne również w wersji ostrzegawczej.

Odzież robocza ocieplana Delta Plus - dobrej jakości odzież ochronna na zimę w naszym sklepie bhp

W ofercie marki Delta Plus znajdziemy głownie kurtki roboczej ocieplane oraz jeden model ogrodniczek ostrzegawczych. Duży wybór fasonów i kolorów odzieży roboczej ocieplanej  pozwoli na dobranie odpowiedniej kurtki roboczej zimowej. Producent oferuje nam kurtki ocieplane ostrzegawcze, w miejskim stylu, z funkcją 2w1 i 4w1, pikowane oraz w wersji przedłużanej. Dodatkowo niektóre modelekurtek ocieplanych Delta Plus są również wodoodporne.


Odzież robocza ocieplana Ardon  - kurtki robocze ocieplane do pracy w sklepie Optimum BHP

Marka Ardon w swojej ofercie posiada tanie kurtki robocze ocieplanei kamizelki zimowe idealne na zimowe dni do pracy i na co dzień. Duży wybór kolorów, w tym również ostrzegawczych oraz funkcjonalność odzieży roboczej ocieplanej wpływa na jej popularność wśród naszych klientów. Damska i męska odzież robocza zimowa Ardon dostępna w modnym, sportowym stylu, zapewnia odpowiedni komfort termiczny. Najbardziej popularne są kurtki robocze ocieplane Ardonkupowane jako kurtki budowlane.

Odzież robocza ocieplana Issa Industrial Starter 

Marka ISSA w swojej ofercie odzieży ocieplanej posiada kurtki zimowe bhp , spodnie i kamizelki. Wszystkie modele posiadają funkcjonalne kieszenie. W ostrzegawczych kolorach dostępne są kurtki robocze ocieplane. Wybrane modele spodni zimowych posiadają kieszenie na nakolanniki. Popularne są również ocieplane spodnie softshellowe ISSA. <