• Kategorie
  • Parametry
  • Producent - Panoply

Jeśli chcesz, żeby zatrudnione osoby były wydajne i zadowolone ze swojej pracy na konkretnych stanowiskach, to musisz zapewnić im odpowiednie warunki. Ogromne znaczenie ma również odzież robocza jaką dla nich wybierzesz. Nasz sklep internetowy oferuje szeroki wybór ubrań marki Panoply, które charakteryzuje wysoka jakość i korzystna cena.

Znajdziesz wśród nich kurtki i spodnie, które skutecznie ochronią przed zimnem, deszczem i innymi, złymi warunkami pogodowymi. Do pracy w bardzo niskich temperaturach najlepiej sprawdzi się model Helsinki, który został wykonany z poliestru powleczonego materiałem PVC i wyposażony w pikowaną podszewkę. Taka odzież doskonale nadaje się dla osób pracujących na wolnym powietrzu, np. budowlańców, magazynierów, ale także kierowców, ponieważ zapewni im ciepło, nawet w bardzo mroźne dni.

Jednak ubrania robocze Panoply to nie tylko kurtki, ale również spodnie. Jeśli szukasz uniwersalnego modelu, to polecamy Mach 2, które wykonane zostały z połączenia poliestru i bawełny, dzięki czemu są odporne na rozdarcia i nie odkształcają się podczas prania. Wszystkie modele posiadają również aż 8 kieszeni, w których schowasz wszystkie niezbędne akcesoria do pracy i doskonale sprawdzą się dla mechaników, magazynierów, ale również pracowników warsztatów.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz też szeroki wybór spodni ocieplanych, idealnych dla osób, które pracują na dworze lub w pomieszczeniach, w których panują niskie temperatury. Proponujemy także buty robocze Panoply w atrakcyjnych cenach, - dzięki metalowym noskom zabezpieczą Twoje stopy podczas pracy.