• Kategorie
  • Szukaj
  • Bawełna

Rękawice bawełniane ochronne dostępne w hurtowni bhp

Rękawice robocze bawełniane wyprodukowane z dzianiny. To artykuł bhp polecany do wielu branż. Swoje zastosowanie znajdują w salonach kosmetycznych, przemyśle spożywczym, zakładach fotograficznych, jubilerstwie, drukarniach, a także na produkcji przy pakowaniu. Atuty użytkowe bawełny są znane już od dawna. Zapewniają komfort użytkowania, wysoką chłonność potu. Rękawiczki bawełniane są elastyczne w związku z czym z łatwością dopasowują się do kształtu dłoni. Występują w wersji grubszej chronią przed niskimi temperaturami oraz mniejszej grubości zapewniają znakomitą chwytność. Rękawice bawełniane w asortymencie naszej hurtowni bhp mają długość 30 oraz 35cm. Rękawiczki robocze nadają się do prac o minimalnym stopniu zagrożenia. Tego rodzaju rękawiczki stosowane są również w salonach kosmetycznych lub w domu w pielęgnacji dłoni, wspomagają działanie kremu. Rękawice robocze bawełniane występują w wersjach, gdzie są zakończone ściągaczem lub posiadają nakropienie, są przeciwpoślizgowe z PCV. W ofercie naszej hurtowni znajdziecie Państwo wiele rodzajów rękawic bawełnianych zapewne każdy znajdzie model na miarę swoich potrzeb. Zapraszamy do zapoznani się z dostępnymi modelami rękawic w naszym sklepie Optimum BHP.

 

Rękawice robocze bawełniane – jakie rękawiczki z bawełny wybrać w naszym sklepie BHP?

Nasz sklep internetowy oferuje Państwu szeroki wybór rękawic w kategorii rękawice robocze bawełniane. W ofercie naszego sklepu internetowego z odzieżą bhp znajdą Państwo rękawiczki bawełniane nakrapiane PCV, antypoślizgowe. Nasza hurtownia oferuje rękawice takich producentów jak Ardon, Reis, CXS Canis, Uvex, Polstar, Ogrifox, JS. Rękawice bawełniane w naszej ofercie damskie i męskie. Polecamy rękawice robocze BUDDY A9007 ARDON wykonane z bawełny połączonej z poliestrem, zapewniają doskonałą chwytność. Posiadają nakropienie PCV. Rękawiczki Buddy gwarantują wytrzymałość i wysoką jakość oraz zadowolenie użytkowników. Rękawiczki Ardon polecamy w budownictwie oraz przemyśle transportowym, do prac w gospodarstwie domowym, w budownictwie, w remontach, w ogrodnictwie. Warte uwagi są również rękawiczki Uvex wykonane z bawełny model RUBIPOR ERGO E5001B 60201. To rękawice ochronne lekkie i elastyczne, które dopasowują się do dłoni. Zaimpregnowane cienką warstwą NBR. Zapewniają ochronę przed lekkimi urazami mechanicznymi takimi jak obtarcia czy przecięcia. Polecamy do prac montażowych przy drobnych elementach wymagających precyzji i chwytności, do sortowania, kontroli/wykończeń itp. W ofercie również rękawice bawełniane wykonane z bawełny i drelichu termoizolacyjne przeznaczone są do wszechstronnego użytkowania przy pracach manualnych, technicznych, lekkich. Ponad to dostępne są również rękawice bawełniane ochronne z białej bawełny na bazie interlocku oraz rękawice ochronne wykonane z elastanu z domieszką bawełny, wykonane z odpornego drelichu zakończone wygodnym ściągaczem, który utrzymuje je w nadgarstku i zapobiega ich przesuwaniu się i tu wart uwagi jest model rękawice REIS RDK w różnych kolorach. Polecamy także rękawice bawełniane CXS Canis, Te i wiele innych modeli polecamy w naszej hurtowni bhp. Cena rękawiczek roboczych bawełnianych zależy od konkretnego modelu i przeznaczenia natomiast możemy zapewnić, że nasza hurtownia posiada jedne z najniższych cen jako sklep internetowy. Do naszego sklepu bhp zapraszamy zarówno osoby indywidualne, jak i przedsiębiorców. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą rękawic roboczych bawełnianych oraz pozostałego asortymentu naszej hurtowni! Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów w naszym sklepie bhp. Warszawa, Poznań, Karków, Opole, Wrocław, Szczecin, Kołobrzeg, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Zakopane, Nowy Targ, Lublin, Katowice, Gliwice, Bielsko-Biała, Konin, Łódź, Częstochowa, Herby, Tomaszów Mazowiecki,  Zielona Góra, Bydgoszcz, Koszalin, Olsztyn, Białystok,  Rzeszów, Kielce,  Gorzów Wielkopolski,  Wałbrzych, Piła, Zamość, Przemyśl, Ostrołęka, , Piotrków Trybunalski, Leszno  to tylko część miejscowości, gdzie nasz magazyn wysyła regularnie rękawice robocze.


Rękawice robocze Gdynia, rękawice robocze Wrocław, rękawice robocze Białystok, rękawice robocze Katowice, rękawice robocze Bydgoszcz, rękawice robocze Kielce, rękawice robocze Bytom, rękawice robocze Poznań, rękawice robocze Gdańsk, rękawice robocze Warszawa